Cameronas siūlo Putinui kartu kovoti prieš „Islamo valstybę“

2015, rugsėjo 28, 1:01 | kategorija Ideologija | 8 komentarai | peržiūrų 379 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

news.sky.com

Putinas ir Cameronas

Britų premjeras Davidas Cameronas pareiškė, jog yra pasiruošęs dirbti kartu su Vladimiru Putinu, kartu nugalint „Islamo valstybę“. Tačiau politikas tvirtina, jog prezidentas Bašaras Asadas „negali likti Sirijos lyderiu“, praneša Sky News.

Kaip patikslina kanalas, šiais metais Cameronas ir Putinas dalyvaus JT Generalinėje Asamblėjoje Niujorke. Ir Britanijos premjeras tikisi pasinaudoti šia galimybe randant Sirijos konflikto politinį sprendimą.

Camerono atstovas pareiškė: „Nes suvokiame, kad „Islamo valstybė“ Rusijai kelią tokią pat grėsmę kaip ir Europai, o taip pat kitoms šalims visame pasaulyje. Todėl mums reikia surasti būdą dirbti kartu“.

Tiesa, Camerono noras bendradarbiauti su Putinu apribotas pareiškimais apie tai, jog Britanija sieks atsikratyti Bašaro Asado. „Islamo valstybė“ ir Asadas – abu jie Sirijos liaudies priešai“, – pakomentavo britų premjerą spaudos sekretorius. Camerono nuomone, „Sirijai nėra stabilios ir taikios ateities, kai sirai galės grįžti namo, kol valdžioje randasi prezidentas Asadas“.

Be to, tikimasi, jog Niujorke britų premjeras pakvies kitas šalis padėti sprendžiant migracinę krizę, anot jo, prasidėjusią dėl Sirijos konflikto. Britanija jau išskyrė 1,1 milijardą svarų sterlingų kaip materialinę pagalbą – ši suma pagal apimtis nusileidžia tik amerikiečių finansavimui.

Tačiau, tuo pat metui Cameronas pabrėžia, jog reikalas neturi apsiriboti finansine pagalba. „Mūsų interesuose yra kovoti su giluminėmis nestabilumo ir nesaugumo priežastimis šiuolaikiniame pasaulyje“.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. Kaip rodo tikroji istorija -Pasaulyje nebuvo ... says:

  Didesnių veidmainių kaip trijulė Anglija, JAV, sionizmas pasaulyje nebuvo, nėra ir ko gero niekada nebus. Jie visada terorizavo ir apiplėšinėjo viso pasaulio tautas, visada išnaudojo kitus žmones kaip vergus, visada žudė milijonais niekuo nekaltus civilius. Kiek daug tautų ir ištisas civilizacijas jie išnaikino. Jie niekada nebuvo nei krikščionimis, nei humanistais, nei demokratais.

 2. To Mauglis says:

  Kartais duok televizoriui pailsėt.

 3. Dalia says:

  O geriau visam laikui išjunk.

 4. Ka tie anglai ruko? says:

  Na tai skamba mazdaug taip. Mes padesim kovoti sus avo sukurtais teroristais kurie turejo nuversti Asada , bet tik jei jus Putine pats nuversite Asada.

 5. :) says:

  Idomu Putinas isdurs kamerona ar kameronas pats supras kokia nesamone pasake 🙂

 6. Mindaugas says:

  Taip, taip, Rusijai pasitikėti anglosaksais tolygu savižudybei. Visa pasaulio istorija rodo, kad tie, kas susideda su anglosaksais, paskui kruvinomis ašaromis verkia. Reikia tikėtis, kad V.Putinas nepasimaus ant šito kabliuko.

 7. Gojus says:

  Putinas kirto geru koziriu ir dabar vienintelis būdas išlaikyti veidą Makakui ir anglų mazgotėms yra nusileisti putinui daugelyje sričių su vienintele sąlyga, kad Putinas sutiktų nuimti Asadą. Ir baisu jis gali pasirašyti vardan atiduotų iniciatyvų kitur. Jei tik pasirašytų atiduoti Asadą, JAV, kaip ir įprasta, žiūrėtų kaip išdurti Putiną toliau…

 8. Mindaugas says:

  Gojui: Nemanau, kad V.Putinas toks durnas ir duotųsi apgaunamas makakos ir anglų mazgočių. Tikiu, kad jis turi kažkokį planą, kuris tikrai bus netikėtas anglosaksams.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top