„Covid“ vakcinos iš „Pfizer“ sunaikina visas žmogaus organizmo sistemas

2021, 18 rugsėjo, 7:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (4) | peržiūrų 7 356 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vakcina

Izraelio žmonių komitetas (IPC), piliečių vadovaujama Izraelio sveikatos ekspertų grupė, skubiai perspėjo, kad kompanijos „Pfizer“ gaminama vakcina nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) kenkia beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms.

Nors daugiausia dėmesio, bent jau Europoje, buvo skiriama „AstraZeneca“ injekcijai, kuri yra susijusi su mirtinais kraujo krešuliais, naujausiais duomenimis, „Pfizer“ injekcija iš tikrųjų yra daug pavojingesnė ir kelia daug didesnę grėsmę.

Išsamioje Tarptautinės sveikatos priežiūros centro (IPC) paskelbtoje ataskaitoje įspėjama, kad „Pfizer“ vakcinos injekcija gali sukelti katastrofiškas pasekmes sveikatai, ką liudija didelis žmonių, kurių gyvenimą Izraelyje jau sugriovė toks dūris, skaičius.

„Dar niekada nebuvo vakcinos, kuri pakenktų tiek daug žmonių“, – aiškinama ataskaitoje. „Gavome 288 pranešimus apie mirtis, įvykusias neužilgo po vakcinacijos (90 % – iki 10 dienų po vakcinacijos), 64 % iš jų buvo vyrai.“

Tuo tarpu Izraelio sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad Izraelyje nuo „Pfizer“ injekcijos mirė tik 45 žmonės. Tai gerokai per mažas skaičius, sumažinantis tikrąjį mirtinų injekcijų poveikį.

Jei Tarptautinės vaistų kontrolės komisijos ataskaitoje pateikti skaičiai yra teisingi, tai nuo „Pfizer“ injekcijos mirė daugiau izraeliečių nei europiečių nuo „AstraZeneca“ injekcijos visoje Europoje.

„Remiantis Centrinio statistikos biuro duomenimis, 2021 metų sausio ir vasario mėnesiais, kai Izraelyje vyko didžiausia masinio skiepijimo kampanija, bendras mirtingumas Izraelyje padidėjo 22 procentais, palyginti su ankstesniais metais“, – toliau įspėjama ataskaitoje.

„2021 metų sausio ir vasario mėnesiai buvo patys mirtingiausi mėnesiai per pastarąjį dešimtmetį, o bendras mirtingumo lygis buvo didžiausias, lyginant su atitinkamais mėnesiais per pastaruosius 10 metų“.

Nuo „Pfizer“ skiepų daugiausia miršta jaunesni žmonės

Atrodo, kad labiausiai nukentėjo 20-29 metų amžiaus jaunesni žmonės, kurių mirtingumas po „Pfizer“ vakcinos išleidimo padidėjo labiausiai.

„Lyginant su praėjusiais metais, šioje amžiaus grupėje bendras mirtingumas padidėjo 32 procentais“, – teigiama ataskaitoje.

„Statistinė Centrinio statistikos biuro informacijos analizė kartu su Sveikatos apsaugos ministerijos informacija leidžia daryti išvadą, kad paskiepytųjų mirtingumas yra maždaug 1:5000 (1:13000 20-49 metų amžiaus, 1:6000 50-69 metų amžiaus, 1:1600 70+ metų amžiaus).“

Remdamasi šiais duomenimis, Tarptautinė infekcijos komisija apskaičiavo, kad iki šiol nuo „Pfizer“ injekcijos mirė iki 1 100 izraeliečių. Greičiausiai miršta vyresnio amžiaus žmonės, paprastai mažiau nei po trijų dienų po injekcijos, o jaunesni žmonės paprastai gyvena ilgiau nei savaitę po injekcijos, kol miršta.

Be to, Tarptautinė tyrimų komisija nustatė, kad po antrosios injekcijos mirtingumo rizika didėja sparčiai. Tie, kurie sustoja po pirmosios injekcijos, turi kur kas daugiau galimybių gyventi, nei tie, kurie sustoja po antrosios injekcijos.

Kalbant apie injekcijų sukeltus sužalojimus, Tarptautinė tyrimų komisija nustatė, kad tokie širdies sutrikimai kaip miozitas ir perikarditas yra dažni. Tas pats pasakytina ir apie masyvų kraujavimą iš makšties, neurologinius pažeidimus, skeleto ir odos sistemos pažeidimus.

„Reikėtų pažymėti, kad nemažai pranešimų apie šalutinį poveikį yra tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su hiperkoaguliacija (infarktu), miokardo infarktu, insultu, persileidimais, galūnių kraujotakos sutrikimu, plaučių embolija“, – teigia grupė.

Visą Tarptautinės tyrimų komisijos ataskaitą galima rasti šioje nuorodoje.

Israeli People Committee’s Report Find Catastrophic Side Effects Of Pfizer Vaccine To Every System In Human Body

„Šiose mRNA vakcinose yra virusas, kuris prisitvirtina prie žmogaus DNR (pasiuntinio), ir to niekada negalima panaikinti“, – perspėjo vienas „Great Game India“ komentatorius.

„Tai reiškia, kad RNR ir (arba) pasiuntinys visada nešios virusą – tą patį, kurį jie įšvirkščia į organizmą!“

sarmatas.lt neprisiima atsakomybės už straipsnyje paskelbtos medžiagos turinio tikrumą. Straipsnis paskelbtas susipažinimui su tuo, kad egzistuoja priešinga pozicija, kalbant apie vakcinų saugumą, nei skelbia oficiali informacija. Tačiau, nuolat sklindanti informacija apie mirštančius neužilgo po vakcinacijos žmones, verčia pateikti visą prieinamą informaciją apie galimas to priežastis ir pasekmes.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Vytas says:

  Deja, Lietuvos valdžia iš viso neskelbia nei kiek po skiepo nuo COVID-19 mirė, nei apie sunkius pašalinių poveikių atvejus dėl skiepo. Užtat kas valandą per radiją skalambija, kad mirė beveik tik vien nesiskiepyję..

 2. Albas says:

  Vytai, už ką sumokėta, tą ir skalambyja…

 3. Seenis says:

  Kas moka, tas ir muzika uzsako

 4. Anonimas says:

  Tai va ce tik uogeles pradzia kas bus vėliau nuo tų vakcinos nuodų vadinamų

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top