Danija pradeda kampaniją pabėgėliams atgrasyti

2015, 8 rugsėjo, 6:09 | kategorija Realybė | atsiliepimų (4) | peržiūrų 469 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Danijos vyriausybė, norėdama atgrasyti pabėgėlius nuo atvykimo į šalį, keliuose Libano laikraščiuose išspausdino atitinkamus skelbimus. Tekste, kuris pirmadienį pasirodė trijuose laikraščiuose arabų kalba ir viename, leidžiamame angliškai, atkreipiamas dėmesys į tai, kad Danijoje nuo rugsėjo galioja sugriežtinta prieglobsčio teisė. Socialinės išmokos prieglobsčio prašytojams sumažintos perpus, laikiną leidimą gyventi šalyje turintys asmenys pirmaisiais metais neturi teisės į šeimų susijungimą, teigiama čia, praneša agentūra AFP.

pabegeliai

Kad galėtų likti Danijoje, migrantai ir pabėgėliai turi suprasti danų kalba ir gebėti ja kalbėti, sakoma toliau skelbime. Kam nesuteikiamas leidimas gyventi šalyje, tas „greitai“ išsiunčiamas.

Už užsieniečių integraciją atsakinga ministrė Inger Stojberg (Inger Stojberg) teisino šią kampaniją. Jos tikslas esą yra „objektyviai ir blaiviai“ informuoti apie prieglobsčio suteikimo taisykles Danijoje. Tekstas įvairiomis kalbomis taip pat platinamas per socialinę žiniasklaidą.

Respublika.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Vytas says:

  Manau, kad seimas pabėgėlių priėmimo (ne integracijos) klausimais senai turėjo priimti įstatymą. Ir balsavimas šiuo klausimu turėtų būti vardinis – kitąmet jau seimo rinkimai – ir piliečiai privalo žinoti kas yra kas. Ypač svarbios partijų pozicijos šiuo klausimu. Pavyzdžiui, visai neaišku, kas įgaliojo užsienio reikalų ministrą L. Linkevičių tvirtinti, kad mes galime ir norime priimti tiek pabėgėlių, kiek mums skirs. Ir tos kalbos, pradedant prezidente, kad mes privalome ne tik laikinai priglausti, bet ir integruoti juos į mūsų visuomenę. Tik nė vienas nepatikslina, ką tai reiškia. o labai norėtųsi išgirsti apie tai iš prezidentės, premjero ar nors iš L. Linkevičiaus lūpų. Tai gal nors seime išgirsime ?

 2. Vytui ir kitiems "piliečiams". says:

  Jokios teisybės jūs neišgirsite nei iš vieno valdžiagyvio. Nei vienam valdžiagyviui nei trupučio nerūpi ką jūs dabar šnekate apie tai, kaip jūs balsuosit per seimo ar dar kitokius rinkimus. Nuo jūsų balsavimo visiškai (beveik visiškai) niekas nepriklauso: nei Lietuvos valdžiagyvių klestėjimas, nei Lietuvos naikinimo būdai bei tempai. Ką jums iteigs televizija ir žiniasklaidą už tuos jūs mąsiškai ir balsuosite. Tai, kad vienokio pavadinimo politinė gauja pakeičia kitokio pavadinimo politinę gaują seime, daukantynėje ir kitur jokios reikšmės ir nieko gero žmonėms neduoda. Visas politines gaujas valdo ir į valdžios kėdes valdžiagyvius susodina , bei visą Lietuvos politiką vairuoja vienas ir tas pats „šeimininkas“ . O seime ir prie visų valdžios lovių sėdi ir ėda „šeimininko“ paskirtos „kiaulės“ ir jo liokajai.

 3. Ec says:

  Manau galėtų būti dar viena labai gera priemonė – vyrus nuo 18 iki 50 metų (t.y. tinkančius ginti savo šalį) deportuoti atgal. Paaiškinimas, – problemą (karą) reikia spręsti, o ne bėgti nuo jos. Manau, būtų paprasta. Tik, manau, kad karas nėra pabėgėlių srauto priežastis, priežastis – JAV noras sukelti chaosą Europoje, nes sukelti karo niekaip nepavyksta

 4. Andrius says:

  Supratimu kas dedasi aplink mus, Europoje, pasaulyje dalinti galime ir turime, kad suvokimas didėtų. Tačiau be veiksmų mes dabartinio Lietuvos šeimininko nepakeisime. Rinkimai falsifikuojami. žiniasklaida zombina žmones. 

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top