Dar keturi mega bankai jungiasi prie anti-dolerinio aljanso

2016, 1 rugsėjo, 19:51 | kategorija Metodologija | 7 komentarai | peržiūrų 1 375 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

sovereignman.com

100 dolerių

Šiuo metu dauguma tarptautinių finansinių operacijų turi būti vykdomos per korespondentinių sąskaitų tinklą JAV bankinėje sistemoje.

Tai suteikia JAV vyriausybei neįtikėtiną valdžią – valdžią, kuria jos nenutrūkstamai naudojosi pastaruosius keletą metų.

2014 metai tapo vienu iš persilaužimo momentų, kai Obamos administracija skyrė 9 milijardų dolerių baudą Prancūzijos BNP Paribas bankui, už verslo operacijų vykdymą su šalimis, neįtinkančiomis JAV, – Kuba ir Iranu.

Stebėdami, kaip amerikiečiai šantažuoja BNP Paribas absurdiško 9 milijardų dolerių dydžio bauda JAV vyriausybei, likusieji pasaulio bankai akimirksniu suprato, jog jų vadovai gali būti sekančiais, padėjusiais galvą ant kaladės (budelio – vert. past).

Atitinkamai, jie ėmė sudarinėti veiksmų planą, nenumatytų aplinkybių atvejui.

Blokčeino (blockchain) technologija suteikė elegantišką sprendimą.

Vietoje to, kad perduotų lėšas per brangiai kainuojančią ir neefektyvią JAV bankų sistemos korespondentinių sąskaitų sistemą, blokčeinas suteikia paprastą būdą bankams siųsti įmokas tiesiogiai vieni kitiems.

Blokčeinas gali tapti efektyvia priemone neutralizuojant amerikiečių viešpatavimą pasaulinėje finansų sistemoje.

Šiandien, vieni iš stambiausiš, keturi pasauliniai bankai paskelbė apie naują bendrą įmonę siekiant sukurti finansinių atsiskaitymų protokolą, pagrįstą blockchain technologija.

Deutsche Bank iš Vokietijos, UBS iš Šveicarijos, Santandern iš Ispanijos ir Bank of New York Mellon susivienijo, kad paleistų tai, ką jie pavadino Utility Settlement Coin (bendro naudojimo atsiskaitymo moneta).

Panašiai į Ripple, Setl, Monetas, o taip pat ir į kitas konkuruojančias technologijas, Utility Settlement Coin turi pakankamai potencialo padėti tašką priklausomybei nuo JAV bankinės sistemos vykdant transvalstybinius mokėjimus ir finansines operacijas.

Tai gali sudaryti milžiniškas pasekmes, ypač amerikiečių bankams.

Federalinė rezervų sistema jau perspėjo, kad minėta finansinė technologija gali kelti grėsmę JAV finansinės sistemos stabilumui.

Ir jie teisūs.

Jeigu užsienio bankai turi galimybę vykdyti sandorius tiesiogiai vieni su kitais be būtinybės tai daryti per JAV bankų sistemą, tai kodėl jie turėtų palikti trilijonus dolerių Jungtinėse Valstijose?

Jie to ir nedarys.

Šios technologijos priėmimas gali sukelti gigantišką depozitų nuotėkį iš JAV bankų sistemos.

Amerikiečių bankai to pasekoje gali labai nukentėti. Ir JAV vyriausybei taps kur kas sunkiau surasti užsienio pirkėjus savo pastoviai augantiems skoliniams įsipareigojimams (obligacijoms).

Neabejotina, šios technologijos įsigaliojimas taps revoliuciniu posūkiu su toli einančiomis pasekmėmis. Ir tai vyksta labai greitai.

Jeigu šie mega bankai sugebės padaryti tai per suplanuotą laiką, sistema komerciniais pagrindais galės būti paleista po aštuoniolikos mėnesių.

Reikėtų pasižymėti šią datą kalendoriuje – gali būti, jog tai taps Amerikos finansinio viešpatavimo pasaulyje pabaiga.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. konkurencijos nėra says:

  Džiuginantis reiškinys, bet kuo tai baigsis? Tarpbankinis karas, kaip rodo istorija, baigiasi paprastų žmonių dideliu kraujo praliejimu.
  Gal Bitkoinas išgelbės?

 2. Egis says:

  Tai,kad tas Bitkoinas pats žlunga.Tiesioginė atsiskaitymo sistema neišvengiamai nugales.Neaisku tik kada.Bankrutuojantis Deutsche Bannkas,Ispanijos irŠveicarijos Santandernas tai smulkmė,apie kuria net neverta kalbeti.Nebent,kalba eina apie pačia tendenciją.Manau,kad amerikonai gali imtis ivairiapusio spaudimo bankams.Niekas nenori paleisti valdzios savo noru.Tik cia, dar tolimas reikalas.Pažiūrėkite į Rusijos finansistų išsigandusias akis,kai buvo pagrasinta uždaryti jai SWIFTo sistemą.

 3. Simas Simaitis says:

  Bitkoinas jau priklauso J.P.Morgan bankui. Nežinojote? Lygiai taip pat ir PayPal sistema, kuri buvo sukūrta ebay (internetinės prekybos portalas).
  Mane glumina, kad į šią naują sistemą įeina amerikiečių bankas – Bank of NewYork? Čia tas pats bankas, kuris pakišo rusų indėlininkus, kai Amerikos administracijai prireikė sutramdyti tam tikrus Rusijos valstybės veiksmus. Kas gali garantuoti, kad vėl to nepadarys. Jie dabar, kaip tas „trojos arklys“ nepaklusnioje Vakarų Europos ekonomikoje. Infa tokia su potekste. Daugiau klausimų, nei atsakymų. 
  Šiaip tie visi pokyčiai, kaip nabašnikui kompresas: seniai jau pribrendo poreikis iš pagrindų keisti visą financinę sistemą, nes šita savo jau atgyveno. Ši palūkanomis paremta financinė sistema skatina jau pasmerkta žlugimui, o labiausiai nukentės, suprantama, „avys“.

 4. litvakas be barzdos ir plauku says:

  J.p Morgan turi 20% btc ,nezinojai?Simai

 5. pestininkas says:

  O jei R.F.atsirištu nuo dolerio,kaip manote kolegos,kas butu?

 6. konkurencijos nėra says:

  Rusam, Kinam ir kitiem būtų blogai, nes daug buvo priversti pirkt jav popierių.

 7. Ec says:

  Rusija negali rublio nei atrišti nei prie ko nors pririšti. Rublis Rusijai nepriklauso, kaip ir Rusijos Centrobankas. Manau, bet kokie pririšimai, atrišimai ar kitokios manipuliacijos jei ir bus, tai bus ne Rusijos veiksmai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top