Didžiųjų prekybos tinklų boikotas

2021, 17 rugsėjo, 13:31 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 299 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ne didiesiems prekybos tinklams!

Visi jau žinome, kad žmonės, kurie neturi galimybės ar nenori išsiimti „Galimybių paso“, nes nėra persirgę, nenori skiepytis ar dėl moralinių priežasčių – tiesiog neįleidžiami į didžiųjų prekybos tinklų parduotuves.

Ne dėl to, kad jie serga – absoliuti jų dauguma visiškai sveiki – bet todėl, kad taip nusprendė Lietuvos vyriausybė, apie kurios nekompetenciją profesinėje srityje ir komunikacijos su visuomene atžvilgiu jau kuriami anekdotai.

O apie pagrindinį tų anekdotų herojų – kuriamos net legendos, nors, tiesą sakant, vaikščiojanti absurdo legenda yra jis pats – operacijų vadovas ir tuo pačiu „sveikatos apsaugos“ ministras, Arūnas Dulkys.

Ir, kai tokiems žmonėms suteikiama valdžia bei prisakomos būtinosios veiklos gairės (turbūt niekas nemano, kad visa tai sugalvojo jis pats) – mes patatome į ką išvirsta jo fantazijos apie „pandemijos valdymą“.

Tada žmonės praranda darbus, nepatenka į parduotuves, vaikai sėdi klasėse su kvėpavimą ir tuo pačiu deguonies patekimą į smegenis apsunkinančiomis kaukėmis, studentai praranda teisę mokytis, kurią garantuoja Lietuvos Konstitucija, o seneliai ir invalidai būna priversti ieškoti kaži kur esančių mažų parduotuvių, kad galėtų nusipirkti sau maisto.

Visame šiame fone didieji prekybos tinklai ramiausiai vykdo segreguojančius ir todėl neteisėtus A.Dulkio įsakymus, numoję rankas į savo pirkėjus, kurie jiems suneša visą pelną. Jie nė piršto nepajudina, kad būtų atšaukta ši situacija, naiviai manydami, jog žmonės tyliai nusilenks naujai tvarkai ir nuolankiai vykdys juos diskriminuojančius valdančiosios klikos nurodymus.

Taip nebus! Todėl kiekvienas sąmoningas žmogus kviečiamas savo pilietiniu nepaklusnumu prisidėti prie visos Lietuvos didžiųjų prekybos tinklų boikoto akcijos!

Apie tai šis video klipas, kuriuo kviečiami dalintis visur, kur turite paskyrą!

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Algirdas says:

    „Boikotuokime kol būsime išgirsti“. O jeigu būsite išgirsti tada ką? Vėl viskas kaip buvo? Tekstą rašė besmegenis, tiek galiu pasakyti. Neikime ten visiškai, niekada, tam kad tos daržinės sugriūtų ir niekada neprisikeltų.

  2. Vytas says:

    Didžiųjų prekybos tinklų tylėjimas ir nuolankus valdžios sprendimų priėmimas, manau, gali reikšti tik viena – valdžia su jais susitarė,kad jiems bus kompensuoti nuostoliai iš ES kovidinių pasekmių likvidavimui skirtų lėšų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top