Duomenys: Jaunų suaugusiųjų miršta rekordiškai daug, bet ne nuo Covid

2022, 8 rugsėjo, 23:50 | kategorija Genocidas | 1 atsiliepimas | peržiūrų 245 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Slaugos pedagogas daktaras Džonas Kempbelas (John Campbell) įspėja apie nepaaiškinamų mirčių bangą. Remiantis vyriausybės duomenimis, kuriuos peržiūrėjo Kempbelas, miršta daug daugiau žmonių, nei būtų galima tikėtis remiantis pastarųjų penkerių-septynerių metų vidurkiais ir metų iki COVID pandemijos vidurkiais. Dauguma šių mirčių tenka jauniems sveikiems suaugusiems žmonėms, rašo Epoch Times.

Kempbelas turi 2,44 mln. savo „YouTube“ kanalo prenumeratorių. Neseniai jis pasidalijo daugiau vyriausybės duomenų, rodančių, kad jauni ir sveiki žmonės ir toliau netikėtai miršta, ir ne nuo COVID.

Per pirmąją savaitę po to, kai Kempbelas rugpjūčio 28 d. paskelbė vieną tokį vaizdo įrašą „Perteklinių mirčių duomenys“, jis sulaukė daugiau kaip 916 000 peržiūrų ir daugiau kaip 20 000 komentarų.

Vienkartiniai naujienų straipsniai apie mirštančius aukšto lygio sportininkus, aktorius ir įžymybes pasakoja tik dalį istorijos.

Mirė 37 metų sveikas kalnų dviratininkas

Kempbelas atkreipė dėmesį į vieną iš jų: profesionalų kalnų dviratininką Rabą Vardelį. Rugpjūčio pabaigoje Škotijos kalnų dviračių kroso čempionate, vykusiame Dumfries ir Galloway, vakarinėje Škotijos Pietų aukštumų dalyje, Wardell laimėjo elitinį vyrų titulą. Po kelių dienų buvo pranešta, kad 37 metų vyras mirė miegodamas. Jo sužadėtinė socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad bandė gelbėti jo gyvybę, darė dirbtinį kvėpavimą, kol atvyko medikai:

„Vis dar nesuprantu, kas nutiko; jei tai tikra; kodėl jis turėjo mirti dabar – toks sveikas ir laimingas“, – rugpjūčio 24 d., kitą dieną po Vardelo mirties, Twitter rašė Katie Archibald.

„Mums gulint lovoje jam sustojo širdis. Aš bandžiau ir bandžiau, medikai atvyko per kelias minutes, bet jo širdis sustojo ir jie negalėjo jo atgaivinti“, – tęsė ji.

„Mano širdis sustojo kartu su juo. Aš jį labai myliu ir man reikia, kad jis būtų čia, su manimi. Man jo taip reikia čia; bet jo nebėra. Negaliu apibūdinti šio skausmo.“

Nerimą kelianti tendencija

Analizuodamas duomenis Kempbelas demonstruoja, kad šios žiniasklaidoje pasirodžiusios istorijos yra itin didelį nerimą keliančios perteklinių mirčių tendencijos dalis.

Statistiniai duomenys rodo, kad miršta kur kas daugiau žmonių nei įprastai – vien Jungtinėje Karalystėje per savaitę jų miršta mažiausiai 1 000. Šis mirčių perteklius nėra susijęs su COVID-19.

Škotijos parlamento duomenimis, per pastarąjį pusmetį mirčių perteklius išaugo 11 proc. Nors buvo tikėtasi, kad žiemą dėl COVID-19 mirtingumo padidėjimo, per paskutinius šešis mėnesius – pasibaigus žiemos šuoliui – vis dar buvo nemažas mirtingumo perteklius.

Šis mirtingumo perteklius pasireiškė visose amžiaus grupėse, įskaitant sveikus jaunus suaugusiuosius.

Staigios sportininkų mirtys

Kempbelas atkreipė dėmesį į 2022 m. birželio mėn. žurnale „The European Journal of Preventive Cardiology“ paskelbtą recenzuojamą tyrimą, kuris parodė, kad 80 proc. staigių jaunų sportininkų mirčių įvyksta žmonėms, kurie anksčiau neturėjo jokių širdies ligų simptomų ar šeiminės anamnezės.

Neturint šių raudonų vėliavėlių, į kurias reikia atkreipti dėmesį, neįmanoma profilaktiniais tyrimais patikrinti tų, kurie gali būti pažeidžiami.

Netikėtų perteklinių mirčių skaičius gali viršyti COVID-19 mirčių skaičių

Pasak Oksfordo universiteto Įrodymais pagrįstos medicinos centro direktoriaus profesoriaus Carlo Heneghano, Jungtinėje Karalystėje perteklinių mirčių tendencija ėmė pastebimai didėti maždaug 2022 m. balandžio pabaigoje.

Jungtinės Karalystės duomenimis, šie pertekliniai mirties atvejai atsiranda dėl kraujotakos sistemos sutrikimų, diabeto ir vėžio. Tačiau, kaip suskubo pabrėžti Kempbelas, tai nepaaiškina greitėjančio veiksnio.

„Daugelyje kitų šalių šis modelis yra panašus, – sakė Kempbelas.

Jei ši tendencija išliks, iki šių metų pabaigos šis mirčių perteklius viršys nuo COVID-19 ištikusių mirčių skaičių.

Kempbelas ir daugelis kitų, tarp jų ir Karlas Heneganas, dabar ragina atlikti plataus masto nacionalinį ir tarptautinį šio per didelio mirtingumo tyrimą, naudojant mirties liudijimų ir gydytojų užrašų duomenis, taip pat pomirtinių tyrimų, kuriuos atliktų patologai, besispecializuojantys netikėtos mirties priežasčių nustatyme, duomenis.

„Turime sužinoti, kodėl taip yra, – sakė Kempbelas. „Tai tikrai reikėtų padaryti skubiai.“

Kaip jis minėjo kituose vaizdo įrašuose, Kempbelas yra slaugytojas edukologas, kuris pasisakė už sveiku protu nesuvokiamus COVID-19 higienos protokolus ir iš pradžių taip pat rekomendavo COVID-19 vakcinas.

Kempbelas savo vaizdo įrašuose nepateikia priežasčių, kodėl mirčių perteklius yra toks didelis: jis tiesiog dalijasi esamais duomenimis. Jis skatina savo žiūrovus kritiškai vertinti dabartinę medicininę informaciją moksliškai pagrįstu būdu.

20 000 komentarų, kuriuose sveikatos problemos ir mirtys siejamos su COVID-19 vakcinomis

Kartu komentatoriai, atrodo, tvirtai įtaria, kad „dramblys kambaryje“ – bendras mirtingumo pertekliaus vardiklis – yra COVID-19 vakcinų programa.

Vienas iš žiūrovų, Marko Hart, rašė:

„Labai geras mano draugas mirė praėjus dviem dienoms po savo 40-ojo gimtadienio, praėjus penkioms dienoms po antrojo skiepo. Labai sveikas vyrukas, daug kartų įveikęs maratonus. Mirė ištikus širdies smūgiui namuose po to, kai pusvalandžiu anksčiau buvo sporto salėje. Skrodimas nebuvo atliktas, nors jo žmona prašė atlikti skrodimą. Tai nutiko prieš septynis mėnesius čia, Švedijoje. Mums tavęs trūksta, Maikle“

Kitas, pasivadinęs „DonTheFurious“, aprašė, kad po pirmosios vakcinos ėjo į įtemptą žygį, kurį anksčiau buvo atlikęs tris kartus. Šį kartą, rašė jis, jo krūtinė pasijuto sunki, o po liežuviu pajuto kažko rūgštaus skonį. Žygio viršūnėje jis prarado sąmonę, nukrito 70 metrų ir jį be sąmonės aptiko kito žygeivio šuo. Jis buvo nugabentas į ligoninę.

„Kai gydytojams paaiškinau, kad, mano manymu, tai sukėlė vakcina, jie atsisakė svarstyti tokią galimybę“, – rašė jis. „Jų argumentai tokie, kad aš praradau sąmonę dėl šilumos smūgio / dehidratacijos“. Tuo metu jam buvo 38 metai, anksčiau jis nebuvo sirgęs jokia širdies liga.

Trečiasis, Džo Makdonaldas, rašė: „Mano draugė pernai mirė nuo širdies nepakankamumo po to, kai jai buvo suleista antroji vakcinos Covid-19 injekcija, ji buvo sveika, trisdešimtmetė ir neturėjo jokių kitų sveikatos problemų… Gydytojai negalėjo išsiaiškinti, kodėl ją ištiko plataus masto širdies nepakankamumas, o kai jų paklausėme, ar tai, kad jai buvo suleista vakcinos Covid-19 injekcija, buvo jos mirties priežastis, jie nieko nekomentavo ir atsisakė toliau apie tai kalbėti, jei kaip galima pagrindinė priežastis vėl būtų paminėtos vakcinos Covid.“

Kiekvieno komentatoriaus pasakojimas apie savo sveikatos problemas po skiepų arba apie netikėtai mirusius sveikus jaunus draugus ar šeimos narius taip pat yra keistas – tačiau jų yra tūkstančiai, ir tik prie vieno vaizdo įrašo komentarų.

Svetimkūniai kraujyje

Neseniai paskelbti recenzuoti moksliniai tyrimai gali padėti paaiškinti perteklinių mirčių skaičiaus didėjimą. Kaip aprašyta 60 puslapių studijoje, rugpjūčio mėn. paskelbtoje žurnale „International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research“, gydytojų komanda Italijoje ištyrė 1006 pacientų, kuriems buvo sušvirkšta mRNA COVID-19 vakcinos ir kurie vėliau kreipėsi į gydytoją dėl įvairių simptomų, kraują. Svetimkūnių rasta 94 proc. jų kraujo.

Tai sutampa su kai kurių specialistų, atsakingų už kūnų paruošimą laidojimo apeigoms, patirtimi. Keletas balzamuotojų Jungtinėse Amerikos Valstijose pastebėjo daug didelių, o kartais ir ilgų „pluoštinių“ ir guminių krešulių laidojimui paruoštų lavonų viduje. Kol kas nežinoma, ar tai, kas, atrodo, yra naujas krešėjimo sutrikimas, yra COVID-19 infekcijos, vakcinos nuo COVID-19, abu šie veiksniai ar kas nors kita.

Blogiau nei atrodo?

Kempbelas taip pat atkreipė dėmesį, kad per pastaruosius dvejus metus daug žmonių, kurie būtų mirę natūraliai dėl senatvės ar kitų natūralių priežasčių, vietoj to mirė nuo COVID, kuris neproporcingai paveikė vyresnio amžiaus suaugusiuosius ir asmenis, turinčius pagrindinių sveikatos problemų. Kadangi šie žmonės jau mirė, perteklinis mirtingumas dabar iš tikrųjų turėtų būti mažesnis nei vidutinis.

Tačiau, užuot mažėjus su COVID nesusijusių mirčių skaičiui, šių mirčių skaičius didėja.

Todėl perteklinių mirčių skaičiaus didėjimas yra dar blogesnis, nei atrodo. Pasak Kempbelo, Jungtinės Amerikos Valstijos nuo perteklinių mirčių bendrai nukentėjo daugiau nei bet kuri kita šalis. Bet kuri atskira nereikalinga mirtis yra tragiška. Tačiau tokio masto perteklinės mirtys, ypač jaunų žmonių, kelia susirūpinimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Šiame straipsnyje išreikštos nuomonės yra autoriaus nuomonė ir nebūtinai atspindi „The Epoch Times“ nuomonę. Epoch Health sveikina profesionalias diskusijas ir draugiškus debatus. Norėdami pateikti nuomonės straipsnį, vadovaukitės šiomis gairėmis ir pateikite jį naudodamiesi mūsų forma čia.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytautas says:

    O kas gali paneigti, kad tos neaiškios mirtys – skiepų nuo COVID-19 pasekmė? Kas gali paneigti,kad ir patys skiepai buvo sukurti slaptam tikslui – pasaulio gyventojų skaičiaus mažinimui? O kas gali pasakyti, kam ir už kokius pinigus (ir kieno tai pinigai) dirba PSO? Juk tokios mirtys labai padažnėjo tik pradėjus skiepyti nuo COVID-19.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top