ES pratęsė „personalines“ sankcijas prieš Rusiją iki 2016 metų kovo

2015, 14 rugsėjo, 19:35 | kategorija Metodologija | 6 komentarai | peržiūrų 320 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

wsj.com

paveikslėlis

Europos sąjunga dar šešiems mėnesiams (iki kovo) pratęsė sankcijas prieš Rusiją, kaip bausmę už karinį ukrainietiškų separatistų palaikymą ir Krymo aneksiją, pranešė Wall Street Journal. Tarp minimų sankcijų yra aktyvų užšaldymas ir draudimas atvykti 149 žmonėms ir 37 organizacijoms. Vladimiro Putino ir „jo aukščiausių ministrų“ tas neliečia, pastebi leidinys.

Ryšium su tuo, kad paliaubų Ukrainos rytuose pastaruoju metu buvo prisilaikoma, dalis europietiškųjų lyderių – pavyzdžiui Prancūzijos prezidentas Fransua Holandas – darė prielaidą, jog sankcijos gali būti sušvelnintos. Tačiau ES atstovai pareiškė, kad „vertinant situacijos pasekmes, permainos nepateisinamos“.

ES ir JAV valdininkai mano, jog sankcijos turi veikti ir toliau tam, kad didinti spaudimą Rusijai ir versti ją vykdyti „Minsko-2“ susitarimus, paaiškina amerikiečių laikraštis. Rusijos atžvilgiu veikia dar vienas ekonominių sankcijų rinkinys – jų veikimo galiojimas baigiasi sausio pabaigoje.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. gojus says:

  Viskas, situacijos neatsuksi ir taip lengvai garo nenuleisi. Akivaizdu. Konfliktas tik gilėja ir kaip kvaila, kad mes esam kvailių vitoje, kuriuos šokdina Vašingtono dėdės…

 2. Mynde says:

  sankcijos – idiotams. Visiems kitiems – Nord Stream 2. Kaži, mes prie kurių?

 3. Gal says:

  prie pirmūjų…

 4. Saul says:

  Tie idijotai tuoj netures kur deti savo duju.Iki siol,jie(idijotai) apsiPUTOJE rekdavo,kad neparduos, tu duju,tam-anam.Dabar jau  idijotai(ruskiai)pasipiktine,kad Kijevas nebenori tu duju,, ir pirkti.Susikist ,dabar, gales ,tas dujas,i gera vieta.

 5. Panzer says:

  Patys atsisakėme pasinaudoti savo tranzitinės valstybės privalumais, o dabar visos sankcijos tai šakos pjovimas ant, kurios sėdim.Rusija tikrai nenumirs be Europos, tikrai yra masė šalių,kurios aprūpins Rusija viskuom. Emigrantai ir sankcijos, Europos laukia tamsūs laikai…
  Žiūriu kiek daug pliauškalu priviso, nieko protingo nepasako,o tiesiog šiukšlina eterį!

 6. gojus says:

  Sankcija Idijote – > o tai čia gerieji kreditoriai be reikalo ukropams skolina 1 mlrd. dujoms pirkti? Bet iš kitos pusės tu teisus – nes Ukrainai tų dujų nereikia, nes pramonės nėra. Dujų reikia vokiečiams, olandams, danams – kur pramonė, o kuo mžiau dujų reikia Ukrainai tuo vokiečiams geriau – eksporto rodikliai šoka į viršų!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top