Fox News: Rusija šokiravo savo sugrįžimu į politinį Olimpą

2015, 29 rugsėjo, 20:33 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (11) | peržiūrų 647 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

foxnews.com

paveikslėlis

Vladimiro Putino ir Barako Obamos susitikimas – nepriklausomai nuo jo rezultatų – demonstruoja „netikėtą, net šokiruojantį Rusijos Federacijos pakilimą per pastaruosius keletą metų“, tvirtina Denverio universiteto profesorius Jonathan Adelman Fox News paskelbtame straipsnyje. „Tai stebėtina, jei turėtume omenyje, kad Rusija pasitraukė iš Rytų Europos, prarado apie pusę savo gyventojų, jai reikalingi šiuolaikinis vartotojas, žemės ūkio ir aukštųjų technologijų sektoriai, o taip pat ji dabar regresuoja nuo dukart sumažėjusių įplaukų nuo naftos eksporto“.

Putinas ne kartą yra tapęs Vakarų lyderių pajuokos objektu, rašo straipsnio autorius TV kanalo tinklapyje. Amerikiečių prezidentas priskyrė Rusijai regioninio žaidėjo vaidmenį, o rusų lyderį jis lygino su „nuobodžiaujančiu vaiku, besimuistančiu nuo neturėjimo ką veikti galiniame suole“.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel, savo ruožtu, kandžiai išjuokdavo Putino „mačizmą“: „Aš suprantu, kodėl jis yra priverstas tą daryti – įrodinėti, jog jis vyras. Jis bijosi savo paties silpnumo. Rusija neturi nieko…“.

Nežiūrint į visa tai, Rusijos Federacija sugebėjo susigrąžinti super-valstybės statusą, tvirtindama kontaktus su autoritariniais režimais visame pasaulyje, pažymi Fox News. „Konservatyvūs nacionalistiniai lyderiai su savo asmeninėmis pretenzijomis, slapta sveikino Rusijos įvykdytus Krymo, Pietinės Osetijos, Abchazijos ir rytinių Ukrainos sričių prisijungimą“.

Taip pat amerikiečių TV kanalas atkreipia dėmesį į tai, jog Saudo Arabijos, Egipto, Maroko, Jordanijos, Kuveito, Kataro ir JAE lyderiai šiais metais atvyks su vizitais į Maskvą. O Saudo Arabijos karalius Salmanas net priims Vladimirą Putiną Rijade, pastebi Fox News.

Nuošalėje nelieka ir demokratinis Izraelis, kuris yra labai sunerimęs dėl raketinių-zenitinių kompleksų C-300 galimo tiekimo Iranui. Be to, Tel-Avivą ir Maskvą sieja kontraktas dėl dronų tiekimo Rusijai, dviejų milijardų dolerių sumai, rašo straipsnio autorius.

Fox News nuomone, „Sirijos prezidentas Bašaras Asadas dėl savo išgyvenimo skolingas Rusijai už karinę pagalbą nuo keturių iki penkių milijardų dolerių“. Be to, primena autorius, būtent Rusija suvaidino pagrindinį vaidmenį tame, kad Irano atominės programos derybų klausimu, šalys dalyvės , vis dėlto, sugebėjo susitarti.

„Dėka savo karinės galios, eurazinės geografinės padėties, sugebėjimui lyderiauti, konservatyviam nacionalizmui ir sugrįžimui link senosios Šaltojo karo laikų retorikos, Rusija vėl tapo vienu iš pagrindinių žaidėjų pasaulinėje scenoje“, – pabaigia Fox News.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Mindaugas says:

  Barakas Obama, kaip ir dera JAV imperializmo apologetui, postringavo apie tariamą Rusijos „agresiją“ Ukrainoje, mėgindamas pavaizduoti faktinį pasaulio teroristą Nr. 1 kaip „laisvės ir demokratijos“ nešėją. Panašios linijos laikėsi ir mūsų panelė Grybauskaitė, savo nykiame pasisakyme praktiškai kaip papūga atkartodama pagrindines Vakarų propagandos klišes. Manau, kad žymiai daugiau tiesos būta Rusijos vadovo Vladimiro Putino pasisakyme, kuriame jis aiškiai įvardijo Jungtinių Valstijų ir jos vasalų paramą Islamo valstybei ir kone retoriškai paklausė vakariečių: „ar jūs suvokiate ką padarėtė?“, – nurodydamas tikrąsias Islamo valstybės ir terorizmo Artimuosiuose rytuose iškilimo priežastis, kurių reikėtų ieškoti Vakarų inspiruoto „arabų pavasario“ įvykiuose.

  V. Putinas aiškiai išreiškė Rusijos palaikymą Bašaro al Asado vadovaujamai Sirijai, kas, be abejo, labai nepatinka B. Obamai ir kt. globalistų statytiniams (pvz., Britanijos premjerui Deividui Kameronui, kuris atvirai agituoja už Asado nuvertimą); Vakarams pasiūlyta civilizuotais pagrindais bendradarbiauti su Sirija, Iranu ir Rusija kovoje su Islamo valstybės teroristais. Rusijos karių dislokavimas Sirijoje, glaudžiai bendradarbiaujant su teisėta Sirijos valdžia, turėtų būti rimtas žingsnis kovoje prieš terorizmą regione. Norintiems pažiūrėti, štai vaizdo įrašas https://youtu.be/nLGkfWC48l4

 2. Gojus says:

  Makako joBanos snukutis rūgštus rūgštus buvo. Kaip neskanu buvo ryti Putino sugrįžimą Ir ne tik sugrįžimą, bet staigų ir visiškai nokautuojantį, netikėtą iniciatyvos ir lyderystės perėmimą. Žagsėjo Makakas. Jau ir apie siriją pasirodo susitikime kalbėjo, ne Ukraina pagrindinė tema. O dar tame kontekste, kai ukropus su savo vėliava išmetė iš salės su visais nacistiniais išpuoliais. Graudžioj padėtį Makakas. O kiti išviso pamiršti

  Tik visgi manau Asado Putinas neišsaugos niekaip. Per daug spaudimo ir per daug frontų. makakas aukos Ukrainą, bet ką, kad tik nuimt Asadą. Žaidimas toli gražu dar nesibaigia.

 3. Gojui says:

  Apie ka snekate, kas atsitiko su ukropais, kazka kazkur praziurejau, paaiskinkint placiau, prasom? Vienu zodziu- kas, kur , kada? Dekui is anksto!

 4. Arvydas says:

  Kagi,-Obama piluksta,kaip pradurtas balionas…taip,balionas,nes JAV ir yra kaip pripustas balionas ar burbulas…tereikia tikslaus smugio,mazyte adatele ir visas sis didziulis pripustas balionas pavirs i paprasta mazgote…

 5. Arvydas says:

  Deja,-Parasa’enko su visa savo chutine shaika,stumiami i nebuti…tik va,gaila paprastu ukrainieciu-jie taip pat su siais issigimeliais taps bespalviais,bereiksmiais rytu Europos chalopai!Juk beveik visos Ukrainos zemes,nuostabios zemes yra parduotos tiems,kas ir reme Parasa’enko,Jaico-niucha ir kt. moralinius iskrypelius!Ukrainos liaudis,savoje zemeje bus beteisiai vergai!

 6. virgis says:

  Putinas, Putinas, Putinui reikalinga Ukraina kaip buferinė įtakos zona. O kaip ukrainiečių apsisprendimo teisė, gal jie nenori būti šita zona? Gal jie nori būti Amerikiečių įtakos zona, kaip ir Pabaltijo valstybės. Rusofilai gal nežinot rusų istorijos arba visai jų nepažystat. Kadangi esam 
  maži ir negalim išlaikyti neutralumo tad turim linkti į kurią tai pusę. Aš manau, kaip ir dauguma lietuvių, latvių, estų, o dabar ir ukrainiečių labiau tenkina vakarietiškos vertybės. Aš nebe jaunas puikiai prisimenu sovietinius laikus, tarnavau rusų armijoje, mačiau visko ir nenoriu, kad ir mano vaikai, anūkai tai patirtų, ką patyriau aš, mano tėvai, seneliai. Rusai turi didžiulius užkariautos žemės plotus su visomis buferio zonomis, tad tegu laimingai gyvena pagal savo supratimą ir norą.

 7. to "virgis" says:

  Aš taip pat puikiai prisimenu sovietinius laikus, kadangi esu gimęs 1947 metais. Taip pat galvojau, kad vakarai tai demokratijos rojus. Netikėjau sovietine propoganda, kuri rašė, kad tiek amerika, tiek anglija yra imperialistai ir karų kurstytojai. Kaip dabar man ir mums (tie, kurie masto) paaiškėjo , kad rašė nemažai tiesos. Ir daugeliui dabar tapo šokas, matant, kad tie „demokratai“ tebuvo ir yra tik apsišaukėliai -vilkai avies kailyje, o jų moralė tiesiog šokiruoja padorius ir protingus žmones. Jokių žmoniškų vertybių jie neturi. O „virgis“ rašo , kad jį tenkina „vakarietiškos vertybės“. Gal jis galėtų įvardinti tas „vakarietiškas vertybes“. Kiek matosi, „jie“ vertybėmis , matomai, laiko MELĄ, VEIDMAINYSTĘ, KITŲ TAUTŲ IR VALSTYBIŲ terorizavimą ir naikinimą, šeimų naikinimą, iškrypimų protegavimą ir t.t. .
  Prie sovietų išlikome kaip lietuvių tauta. Prie „demokratų“ jau netekome vieno milijono geriausios lietuvių tautos dalies ir toliau būsime stumiami iš Lietuvos į sunaikinimą.

 8. Lukas says:

  Aš irgi manau, kad VP neišsaugos Asado, nors tai jam yra itin svarbu, bet JAV ir UK visomis išgalėmis stengsis paremti Kataro interesus. Nors civilizuotai šis konfliktas galėjo būti išspręstas prie derybų stalo, noro nebuvo/nėra tik Kataro-JAV-UK ašies įsivaizdavimas, kad turiu daug pinigų, darau ką noriu ir esu nebaudžiamas.

 9. Mindaugas says:

  to virgiui: apie kokias vertybes jūs kalbate? „Europietiškųjų vertybių“ centre svarbią vietą užima homoseksualizmo, kaip mados ir „alternatyvaus gyvenimo būdo“ propagavimas – kuriam, tarp kita ko, nepritaria absoliuti dauguma tiek Lietuvos, tiek ir daugybės kitų dar sveiko proto visiškai nepraradusių šalių gyventojų.Prievartaujama Tauta šiandien atsidūrė tarsi priešmirtinėje komos būsenoje. Kaip rodo sociologiniai tyrimai, lietuviai – vieni nelaimingiausių žmonių pasaulyje. Pavyzdžiui, per pastaruosius dešimt metų depresija sergančių žmonių skaičius Lietuvoje išaugo dvigubai. Pagal antidepresantų vartojimą Europoje lietuviai pirmauja. Netgi vaikai Lietuvoje jaučiasi nesaugūs ir nelaimingi! Suvienytų Nacijų Organizacijos vaikų fondo UNICEF tyrimo duomenimis, Lietuvos vaikai – nelaimingiausi Europoje! Beveik pusė vaikų Lietuvoje turi psichikos sutrikimų!..Galite sutikti su mano nuomone ar nesutikt, bet aš esu įsitikinęs, jog komunistinė priespauda mūsų tautai nepakenkė tiek, kiek pakenkė (ir dar pakenks!..) naujoji globalistų ir liberalų „demokratinė“ priespauda. Kaip ten bebūtų, per 50 metų, kai Lietuva buvo TSRS sudėtyje, tauta klestėjo, mūsų kultūra nepražuvo, gyvavo, vystėsi, o ir Tautos moralė nebuvo žudoma, kaip dabar.Didžiausias absurdas, kai žmogus dažniausiai nevertina to, ką turi, nes žolė už kaimyno tvoros visada atrodo žalesnė. Tiktai praradęs tai, ką turėjai ir kuo gal buvai labai nepatenkintas, kai vietoj žolės už tvoros atrandi dvokiančią srutų duobę, tik tada supranti, jog tarp ko nors blogo ir dar blogesnio, visgi yra skirtumas. Blogas visada geriau, nei kažkas dar blogesnio. Tokia paprasta, neįmantri tiesa. Šią karčią tiesą lietuviai ant savo kailio jau išbandė!

 10. Gojus says:

  Pasižiūrėk jotūbe kaip išveja iš salės ukropus kurie vėliava iš Ilovaisko mosuot bando… Galima ieškot ruskai, gal ir angelskai…

 11. Gojui says:

  Didelis dekui.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top