Informacinio karo pavyzdžiai – tiesioginė LRT laida

2013, 18 rugsėjo, 19:15 | kategorija LPT | atsiliepimų (10) | peržiūrų 1 201 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

2013.09.16 d. LRT Aktualijų studija transliavo tiesioginę laidą, skirtą referendumo dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieniečiams, agitacijai.

Ir ši laida tai pavyzdys to informacinio karo, kuris šalyje vyksta jau virš 20 metų. Šiandien vyksta kova už Tautos teisę į referendumą, teisę į savo žemę, kuri buvo išbraukta iš 2003 Konstitucijos. Ką valdantieji paaiškino taip:  – esą tai buvo padaryta dėl to, kad stojant į ES reikėjo sutikti su tam tikrais reikalavimais ir apribojimais bei mūsų Konstitucijos pakeitimais ir mes (Lietuvos piliečiai) su tuo sutikome dėdami parašą referendume dėl stojimo į ES .

Čia iškart toks klausimukas kyla – kaip Tauta galėjo sutikti su tokiais reikalavimais, kai niekas tų reikalavimų net nežinojo, kai net ES konstitucija nebuvo išversta į lietuvių kalbą, nekalbant apie tai, kad net patys seimo nariai nežinojo kas joje rašoma?  Bet šį klausimą šiandien aplenkia visi tie, kas tada sėdėjo valdžioje ir stūmė Lietuvą į ES glėbį, juk tie kam reikėjo ir kas agitavo už tą stojimą puikiai žinojo viską, kas buvo susiję su tuo stojimu į naująją sąjungą.

Tad grįžtant prie to informacinio karo galime įvardinti tiksliai, kad šiandien Lietuvoje, kaip ir kadaise, kariaujama dėl žmonių sielų – pardavus Tėvynės teritoriją sielos bus gautos už dyką. Tačiau apie tai, kaip ir ankstesniais, 2003 metais, nutylima, tikintis, kad, kaip ir tada, tas bus sužinota per vėlai ir nieko pakeisti jau nebebus galima. Ir ta kova vyksta visur – gatvėse, TV, radijo laidose, visose kitose MIP, mokyklose ir net vaikų darželiuose.  Kova su naujaisiais kryžiuočiais, vertelgomis, kuriems preke gali tapti net mūsų Tėvynės teritorija, įvardinant ją, kaip nekilnojamąjį turtą.

Jiems nesuvokiama, kad Lietuvos Žemė gali būti vadinama ne nekilnojamu turtu, o neįkainojama vertybe – tą matėme per visus 20 jų buvimo valdžioje metų. Ir vėl girdime šioje LRT laidoje..

2013.09.16 dienos, tiesioginės laidos garso įrašas
LRT Aktualijų studija. ved. A. Skamarakaitė
.

Laidoje Pranciškus Šliužas ir Rita Jusienė žodžiu kovoja prieš liberalų oponentus…
Ir reikia pripažinti – jiems sekasi.Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 10

 1. Kęstutis says:

  Puiki laida, su malonumu pasiklausiau… Dar supratau, kad librasmas – sunki proto negalia…

 2. stai kaip zmones palaiko says:

  stai kaip zmones palaiko saziningus sprendimus. Oi kaip bijo lovi prarasti zasinai.vaikam nebus darbo vietu. Manau jau prasidejo tai ko visi ilgai ir kantriai laukem. Valio!!!
  Pirmyn Lietuviai!!!

 3. vv says:

  nesuprantu ka tas gentvilas veikia seime ,jis aiskina ,kad zeme supirkinejama nelegaliai uzsienieciu naudai ir bus taip toliau daroma jei referendumo rezultatas bus teigiamas .ka aplamai reiskia tas zodis nelegaliai? ir kas bus su mano namu jei as ji pasistatysiu nelegaliai? tie seimo nariai kurie zino apie tokio masto nelegalia veika ir tyli turi nedelsiant atsistatydinti .nelaukdami apkaltos kuri si karta galimai ateis is apacios.

 4. Gintaras says:

  Parduosim Žemę,- parduosim…Lietuvą.Kam tas Mindaugas, Kęstutis, Gediminas, Vytautas,…kam tas Žalgiro Mūšis?……….IšVIS-,…kam ta LIETUVA?

 5. rrrg says:

  Jei referendumo rezultatas bus teigiamas, tai turės būti kitas referendumas dėl nelegaliai nupirktos žemės konfiskavimo ir tų, kurie dalydavo pardavime (pardavėjas, pirkėjas (kiek tai įmanoma, nes užsienietis, notarai, valdininkai ir t.t. patraukimo atsakomybėn). Nes seimas pats tokio sprendimo nepriims, jį reikės priversti referendumu (kuriam surengti jau nebereikės tiek parašų, kiek reikia dabar).

 6. Tapati says:

  Keistas požiūris – parduoti Lietuvos žemę užsieniečiams. Žydai (kurie tikrai turi proto, pripažinkime) susipirko žemes po gabalėlį ir įkūrė savo valstybę. Lietuva maža, ją lengva nupirkti po gabalėlį, ir įkurti čia ką tik panorėsi. Prisiminkime, kas atsitiko su Amerikos indėnais, kai europiečiai atėmė jų žemes. Dabar žemės nebeatiminėjamos, nebeužkariaujamos, jos nuperkamos. Bet tik avigalviai gali skatinti savo valstybės žemę parduoti užsieniečiams.

 7. arvydas damijonaitis says:

   Populistinio referendumo reikalavimas leisti pirkti – parduoti žeme tik Lietuvos piliečiams yra pragaištingas Rytų Lietuvai,kur „piliečiai“ lenkai turi savo slaptą, nedeklaruojamą Lenkijos pilietybę. Tokių būdu, Lietuvos ir Lenkijos piliečiai lenkai tik pasijuoks iš vulgaraus  popinamo referendumo…Tokiais šliūžų referendumais bandoma  Lietuvėlę atplėšti nuo Europos Sąjungos, nukreipti nežinia kur. Sąžiningas protingas lietuvis privalo  naudoti terminą „LIETUVIŲ KILMĖS PILIETIS“,kuriam turi būti suteikta išimtinė teisė pirkti ir parduoti žemę,kitaip priverstinės asimiliacijos (forced assimilation),t.y. lietuvių išnykimo, nesustabdysim. Kitataučiai gali laisvai Lietuvos žemę išsinuomoti. Priminsiu, Rusija turi 150 milijonų gyventojų, Lenkija – 40 .Vienintelis naudingas referendumo reikalavimas yra 100 tūkstančių parašų, vietoj 300 tūkstančių. Tai naudinga, nes tai sustiprintų savivaldos tendencijas Lietuvoje..Pagarbiai, Arvydas Damijonaitis.

 8. ara-copy says:

  -> Damijonaičiui
  Dabar gerbiamasis kalbame apie Lietuvos teritoriją – mūsų Žemę, kuri ir turėtų likti mūsų vaikaičiams, jei nenorime, kad būtų, kaip čia:
  http://www.lrt.lt/naujienos/ekonomika/4/12281

  Todėl jūsų siūlymas supriešint savus piliečius tarpusavyje, t.y. lenkakalbius, rusakalbius, kalbančius lietuviškai ir t.t. kvepia paprastu šovinizmu ir noru įgyti Lietuvai kuo daugiau priešų net savu piliečių tarpe.

  Būtų gerai, jei jūs prieš skleisdami tokią propagandą pabandytumėte paanalizuoti jos galimas pasekmes Lietuvos ateičiai, galbūt tada kalbėtumėte ir rašytumėte labiau atsakingai.
  .

 9. Laisvoji Banga says:

  ,,Vėl startuojam ! Rugsėjo 30 dieną, Laisvoji Banga atnaujina pirmadieninę NAKTIGONĘ su ROLANDU PAULAUSKU ———————————————————————— 1 dalyje bus patikrintas: SKALŪNŲ PULSAS – Jonas Nairanauskas (Žygaičiai), Vytautas Švanys, Linas Balsys ŽEMĖS REFERENDUMO PULSAS – žinoma Pranciškus, Hana Šumilaitė, Romas Kaulinis ———————————————————————— 2 dalies – VAKARO TEMA (itin susijusi su šių dienų aktualijomis ir raganų medžioklėmis) : NUO PATIKLUMO IKI PERDĖTO ĮTARUMO ————————————————————————– NAKTIGONĖ SU R.PAULAUSKU (kiekvieną pirmadienį, 21-23:00) Laisvoji Banga Klausykite per radiją ar internetu: Vilniuje – 104.7 Klaipėda – 104.1 Palanga – 94.4 Kaune -104.5 Šiauliuose -104.3 kiti miestai ieškokite čia: laisvojibanga.lt/ ARBA INTERNETU: klausyk.lt/lt/visos_radijo_stotys/?id=5522 ———————————————————————– Skambink, Klausk, Išreišk SAVO NUOMONĘ. Būkime aktyvūs! STUDIJOS telefonas: 8 5 233 32 12 KLAUSIMUS jau galite užduoti ČIA: laisvojibanga.lt/naktigone-su-rolandu-paulausku/ ———————————————————————– Naktigonės laidos įrašai skelbiami YOUTUBE: Gilvydės kanalas: youtube.com/user/Gilvyde?feature=watch (Lietuvos Zemei reikia savan.)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top