ISIL vėliava tarp pabėgėlių kovojančių su policija Vokietijoje

2015, 18 rugsėjo, 8:46 | kategorija Realybė | atsiliepimų (4) | peržiūrų 625 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

islamo valstybes veliava

Pasaulio spaudos leidiniuose mirga pranešimai apie daugiau kaip 4 tūkstančius „Islamo valstybės“ narių (smogikų) prasmukusių kartu su pabėgėliais į menkai saugomą Vakarų Europą.

Ši „ISIL“ vykdoma operacija iki šio momento vyko visiškai sėkmingai, apie ką papasakojo vienas iš pabėgėlių kontrabandininkų, teigdamas, jog „Islamo valstybė“ aktyviai įterpė savo galvažudžius narius per visą beveik nesaugomą 565 mylių pasienio ruožą su Turkija į turtingas Vakarų Europos šalis.

Aukščiau pateikta fotografija su besiplaikstančia „Islamo valstybės“ vėliava, panašu, jog neleidžia tuo abejoti, teigia translarium.info.

sarmatas.lt komentaras:

Tuo, jog pabėgėliai taikiai integruosis į juos priimančias šalis, gali patikėti tik labai menkai susipažinęs su situacija žmogus, – kur kas labiau tikėtina, kad tai jie bandys „integruoti“ tų šalių visuomenes į savo matomos pasaulio vizijos modelį. Kuris jiems diegiamas nuo mažens ir yra vienintelis teisingas jų supratimu, ir kurio jie griežtai laikosi visą savo gyvenimą.  Ar mes, europiečiai, turime tokią savo viziją, kurią galėtume priešpastatyti jų vizijai? Mes nebeturime nieko bendro net tarpusavyje, neskaitant tos „tolerancijos“, kuri dabar jau nebe privalumas, o silpnybė, todėl leidę jiems atvykti čia – mes pasirašysime savo susinaikinimo, kaip civilizacijos ir kultūros, nuosprendį.

Tai nėra pabėgėlių karas su priimančiomis valstybėmis – tai civilizacijų karas pasaulio arenoje dėl išlikimo. Išliks stipresnė ideologiškai, nebijanti mirti už savo idėją. Ar Europoje bent kokių idėjų yra, išskyrus liberaliąją verslo progreso ir visuomenės žlugdymo idėją? Kas iš jūsų yra pasiruošę už tai padėti galvas?

O čia, jumoro forma pateiktas situacijos video pristatymas:

Paneigimas:

Straipsnyje įdėta fotografija nėra susijusi su ISIL. Tai 2012 metais vykusių Duseldorfe neramumų sukeltų radikaliųjų musulmonų, įsiutusių dėl išsityčiojimo iš jų pranašo. Išsamiau: rp-online.de
Atsiprašome, kad įdėjome nepatikrinę fotografijos autentiškumo.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Irmantas says:

  Ka cia ir komentuoti?Perrase straipsni,nuotraukos ne i tema.Visa tai, tik patvirtina nuomone, apie savo neprofesionaluma.

 2. Gojus says:

  Irmantai – > nu va – pagaliau tau neprofesionalumas padėjo apsispręsti – nėr ką čia komentuoti, natūraliai neprofesionalumo nėr ko skaityti – išvadavai save nuo kančių ir dabar galėsi būt ramus komentuodamas ypatingos svarbos naujienas tarp Delfio profesionalų…

 3. Irmantui says:

  Tai jeigu jau turejai nuomone apie savo neprofesionaluma ir dabar ja vel patvirtinai – tai daryk ka nors, nelik neprofesionalus. Sunku turetu buti taip gyventi, su tokia prasta nuomone apie save. Bandyk pakrutinti ar tai smegenis, ar uzpakali, patobulink save ir nebereikes dejuoti forumuose svetimiems zmonems apie savo neadekvatuma. Sekmes.

 4. Ec says:

  Labai malonu, kad klaida iš karto pripažinta ir atsiprašyta skaitytojų. Sisteminė žiniasklaida to nedaro niekada. Nuo klaidų niekas nėra apsaugotas, o klaidos pripažinimas ir atsiprašymas dėl jos, manau, kaip tik ir yra profesionalumo ir sąžiningumo įrodymas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top