Italai: pabėgėliai švaisto mūsų pinigus lošimų salonuose

2015, 25 rugsėjo, 1:01 | kategorija Realybė | atsiliepimų (12) | peržiūrų 734 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pinigai, kuriuos Italija kasdien išduoda migrantams, leidžiami ne kasdienėms reikmėms, o lošimų statymams, rašoma straipsnyje publikuotame laikraštyje Il Giornale.

imigrantai lošia

„Su pilnu įsitikinimu galima tvirtinti: lėšos, kurias Italija kiekvieną dieną išskiria pabėgėliams, skiriamos ne išgyvenimui, cigaretėms ar dar kam nors panašiam. Jų gavėjai po daugelį valandų praleidžia lošimų centruose: sporto prognozių, loterijų ir t.t. Mokesčių mokėtojų pinigai statomi lošimuose.

Mes gi, esame įsitikinę, kad italai piliečiai džiaugtųsi galėdami sutaupyti 75 €urus į mėnesį, kurie metų bėgyje skiriami kiekvienam pabėgėliui, radusiam prieglobstį Italijos struktūrose. Apibendrinant, kalba eina apie 44 milijardus €urų į metus skiriamus 48 tūkstančiams pabėgėlių, išlaikomų laikinuose priėmimo centruose“, – rašo straipsnio autorius.

Pirmas pranešimas buvo gautas iš Giampiero Reguzzoni, mero pavaduotojo. „Aš mačiau juos nuosavomis akimis, – pasakojo Reguzzoni gegužę, – aš gėriau ten kavą, o ketvertas ar penketas pabėgėlių darė statymus“.

Iš visos šalies suteka liudijimai: išsilaipinę Italijoje pabėgėliai švaisto italų pinigus lošimams. Iš Kremonos atėjo pranešimas, kad miestiečiai nuvyko pas arkivyskupijos prieglaudos vadovybę su reikalavimu numatyti pabėgėlių kontrolę, kadangi jie pernelyg dažnai yra matomi lošimų salėse, praneša autorius.

imigrantai lošimo salonuose

Šiandien į Il Giornale laikraščio redakciją buvo atsiųstos naujos fotografijos, rašoma straipsnyje. Biellos miesto administracijos patarėjas Giacomo Moscarola pademonstravo nuotraukas ir pasakė: „Ypač šeštadieniais ir sekmadieniais antroje dienos pusėje jie visi atsiduria miestų centruose, kur galima daryti statymus“.

Iš tiesų, viskas taip ir vyksta. Imigrantai daro lošimų statymus su nuline rizika. Juk mokame tai mes“, pabaigia korespondentas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Ec says:

  Nuotraukose matomi „pabėgėliai“ į sirus nė iš tolo nepanašūs :) .

 2. Simas Simaitis says:

  Piktinasi baltasis negras, kad juodasis negras pralošinėja „jo“ pinigus. Tas pats lošimų salonų savininkas tikrai nesipiktina. Beja jis dar į įždą moksčiais atiduoda 50% gautų pajamų. Ko čia piktintis? Daleidote patys savo tylėjimu šitą tikslingai suorganizuotą migrantų antplūdį. Mes juk geradariai.

 3. Ec says:

  Gerai straipsnyje parašyta, cigaretės prilygintos išgyvenimui :) . Dar koksą galėtų prirašyti :)

 4. Mindaugas says:

  ES kartu su JAV pačios sukelia chaosą Artimųjų rytų bei kituose pasaulio regionuose, ko pasekoje kyla neretai tų pačių Vakarų sukurstomi ir palaikomi pilietiniai karai, sukuriantys milžiniškus pabėgelių ir kitokių migrantų srautus sukeliančias humanitarines krizes. Pati ES yra kalta dėl į ją besiveržiančių pabėgelių: jeigu ne Vakarų kurstomi karai ir neramumai, vargu ar būtų pagrindo žmonėms imti ir bėgti iš savų kraštų. Arba mes palaikome Vakarus, NATO ir ES, t. y. tuos, kurie kelia didžiausią skurdą ir chaosą pasaulyje, ir tuo atveju esame vienaip ar kitaip priversti prisiimti politinę atsakomybę ir įsileisti didesnį ar mažesnį pabėgelių ir imigrantų skaičių; arba, jeigu tikrai nenorime masinio pabėgelių bei kitokių atvykėlių antplūdžio, tai ne tik žodžiais, bet ir veiksmais atsiribokime nuo to, ką daro vadinamasis „civilizuotasis“ Vakarų pasaulis, nutraukdami ryšius su NATO ir ES ekonominiu ir kariniu imperializmu ir viso pasaulio akivaizdoje pasmerkdami ne tik šiuolaikinę Vakarų savivalę, bet ir šimtmečius besitęsiantį Afrikos ir kt. regionų šalių pavergimą ir išnaudojimą.

 5. skaičiai nešokiruoja? says:

  44 000 000 000 / 48 000 = 916 666, 67 eurai metams.

  Na ir tikrai, kiek teko matyti savo akimis, galimi sirai tesudaro gal 10%, visi kiti juodaodiai.

 6. skaičiai nešokiruoja? says:

  Mindaugai, tamstos dėstomose mintyse kaip visada pasigendu adekvatumo. Kaip susijusi Europa su Sirijos krize? Gal vistiktai pirmaisiais smuikais ten griežė rytai? Saudo Arabija, Kataras, Izraelis ir t.t. . Ach, tiesa, jie gi vakarų satelitai? Kas valdo pasaulį? Kapitalas? Kokia kapitalo dalis valdoma minėtų subjektų? Ar kai bus sukeltos krizės pas paminėtuosius, jūs irgi brauksit ašarą dėl vargšų sauditų, katarų ar izraelitų? Kitas klausimas. Kaip jūs, socializmo sistemos idėjų nešėjas, įsigudrinat, šiuo metu daugiaui socialinėje srityje pažengusią ES, dėl ko ir kyla nemažos vidinės problemos, dėti į šuns dienas. O, laukinio kapitalizmo stadiją užbaiginėjančią RF iškelti į padebesius? Nesutinkate? Tada kur yra didesnės socialinės garantijos nei ES? P.S. Nesu nei vakarų nei rytų mylėtojas ar nekentėjas, tiesiog stengiuosi situacijas vertinti be emocijų. Nesižaviu nei ES, nei JAV, nei RF, nei Kinija. Kodėl turėčiau? Bet man yra įskiepyta saugoti savo Lietuviškas šaknis ir leisti naujus daigus. Ir nepaisant nieko aš tai darysiu, kiek tai bus mano jėgose. Žmogaus giminės išlikimas priklauso nuo gebėjimo konkuruoti. Nesugebi? Pasitrauk į šoną. O visokias alia vertybes tegul virškina emociškai protaujantys individai.

 7. Ec says:

  Skaičiai nešokiruoja>> norėjau parašyt tai ką parašei tu. Belieka tik pilnai palaikyti :)

 8. Mindaugas says:

  To skaičiai nešokiruoja? citata „Kaip susijusi Europa su Sirijos krize? “ Taip susijusi, kaip ir susijusi su Kadafio nužudymu. Kas šioje planetoje turi didžiausią politinę ir karinę galią? Aišku JAV. Apie Izraelį tai kita kalba…Dėl visų pasaulio karų kalta tik JAV. Sakysite maksimalu? Ne, kadangi šiuo metu JAV suvartoja ketvirtadalį pasaulyje išgaunamos naftos. JAV ekonomikos stabilumas priklauso nuo pigios naftos bei pigaus prekių transportavimo. Tačiau doleriui praradus pasaulinę įtaką amerikiečiai iškart susidurtų su degalų kainų šuoliu ir baisiu ekonomikos sąstingiu. Tad visiškai suprantama, kodėl Amerika nagais ir dantimis kovos už tai, kad prekyba naftos ištekliais pasaulyje amžinai būtų vykdoma išimtinai JAV doleriais. Kontroliuok naftą – ir tu valdysi pasaulį! Irakas, Libija, Sirija, Iranas – štai Amerikos kovos už naftos dolerio sistemos išsaugojimą pagrindinės grandys. Čia vertėtų prisiminti kai kuriuos faktus: 2011 metų pradžioje Sirijos prezidentas Bašaras al-Asadas pareiškė apie bendradarbiavimo su Rusija ir Kinija pradžią, kai visi atsiskaitymai už naftos tiekimą būtų vykdomi rubliais ir juaniais. Na, o kas tada atsitinka? Nuo 2011 metų kovo Sirijoje prasideda antivyriausybinės demonstracijos, visokie neramumai, kuriais siekiama nuversti teisėtą valdžią. Tų pačių metų lapkričio 15 dieną įsigalioja embargas Sirijos naftos eksportui!.. Priminsiu, jog nuo 2012 metų birželio 1 dienos įsigaliojo embargas ir Irano naftos eksportui, kurią nuo 2008 metų Iranas pradėjo pardavinėti už eurus ir už savo realus…

  Kad JAV doleris ir toliau galėtų atlikti tą patį Ameriką išlaikančio ir pasauliui diktuojančio amerikietiškojo kapitalo sąlygas vaidmenį, jam reikia kuo platesnės globalios rinkos. Tačiau ši rinka sparčiai traukiasi, nes šalys, siekiančios atgauti ekonominį ir politinį savarankiškumą, stengiasi atsikratyti joms primesto apynasrio. Jeigu tai pavyktų, tada JAV, o kartu ir likusioji Vakarų „tarptautinė bendrija“, neišvengtų hiperinfliacijos, kas praktiškai reikštų Vakarų imperijos griūtį. Pradėkite protauti pagaliau, po perkūnais, nekliedėkite apie gebėjimą konkuruoti, nesivadovaukite kapitalizmo apologetų sukurtomis kliše. Pamėginkime pagaliau suprasti, kokia Kadafio nužudymo prasmė? Kokia Libijos sugriovimo prasmė? Kokia dabartinio chaoso Sirijoje prasmė? Kokia, pagaliau, vietos gyventojų genocido Donbase prasmė?

 9. Ec says:

  Mindaugai, nereikia Rusijos idealizuoti, ten net ne paprastas kapitalizmas o laukinis, bandoma po truputį judėti link socialinės pusės, bet jiems dar labai daug reikia ta linkme padirbėti, o dirbėti nesinori. Pasikartosiu, Lietuvai Rusija yra visai ne draugas, tiesiog šiuo metu yra priešo priešas, ne daugiau

 10. Mindaugas says:

  to Ec. Suraskite mano komentaruose, skirtuose šiam straipsniui, nors vieną sakinį, idealizuojantį Rusiją. Rusijoje ne laukinis kapitalizmas, o valdžios kontroliuojamas, jeigu taip galima išsireikšti, kapitalizmas. O va Lietuvoje tai tikras, laukinis, su lietuviško š….kvapu, kapitalizmas..O kodėl gi Lietuvai Rusija ne draugas, nejaugi lietuviškosios MIP jums tai pasakė? Ką Lietuvai Rusija blogo padarė po nepriklausomybės paskelbimo? Prašu išvardinti faktus, o ne kalbėti nuvalkiotomis klišėmis.

 11. Ec says:

  Kiek tą kapitalizmą Rusijos valdžia kontroliuoja tiek parodo jų MIP, o ko nerodo, to praktiškai ir nekontroliuoja. Pas juos kol kas yra maždaug taip – kontroliavimas varginantis darbas, geriau nekontroliuoti ir už tai pinigus gauti. Aš sprendžiu ne iš MIP o iš to ką pats mačiau. Už Uralo mano tėvas gyvena ir man tenka ten pabuvoti. Man labai patinka Rusijos žmonės, neabejingi ir visuomet pasiruošę pagelbėti esant reikalui (Maskva į šį apibūdinimą neįeina :) ), bet kas susiję su verslu ar pinigais, tai ten laukiniai vakarai (šiuo atveju – rytai). O kad Rusija Lietuvai nėra draugas Jūs pats atsakėte – ji per tuos metus nepadarė nieko blogo bet ir nieko gero, o buvo laikotarpių kai tarp Lietuvos ir Rusijos priešpriešos nebuvo. Manau yra klaidinga žmonių tarpusavio santykius tapatinti su šalių tarpusavio santykiais, visiškai skirtingos vertinimo kategorijos (jei draugas, turi draugui padėti esant sunkumams, o jei nedaro nieko blogo, koks jis draugas, jis niekas). Draugauti gali prezidentai, bet tarp šalių draugystės būti negali (bent dabartinėje pasaulio santvarkoje), geriausiu atveju gali būti abipusė nauda

 12. Mindaugas says:

  to Ec; O ar galima kažką gero daryti, jeigu esant kiekvienai patogiai progai yra, atsiprašau, šik….ant Rusijos.
  Čia dar reikia stebėtis, kad jokių konkrečių veiksmų nesiimama.
  P.S. Aš tikrai dabartinės Rusijos neidealizuoju, aišku, daug trūkumų Rusijoje, tačiau judama tinkama kryptimi….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top