- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Ką turėsime pardavę savo žemę

paveikslėlisOt imkim ir parduokim, pagaliau, tą savo žemę…
Žinote, jau užkniso visi tie parašų rinkėjai….

Kiek gi galima kvailai ašaroti dėl kažkokių konstitucinių straipsnių ir piliečių teisės spręsti. Spręsti turi tie, kurie išmano. O geriausiai išmano ne kažkokių piliečių, o pinigų kartos išrinkta valdžia.

Išgirskite pagaliau, ką jums garsiai sako dori pinigų atstovai Poundvilas, Eurašius ar atkakliai kužda Dolerzma? Parduosite užsieniečiams žemes, gausite pinigėlių, nors pagyvensite šiek tiek. O tai išmirsite visi, net neparagavę visokių įmantrybių, nepamatę pasaulio stebuklų, nepagulėję kur nors ant smėlio Ispanijoje ar nejodinėję ant kupranugarių….. Nes kai atsiųsime mokesčius, dykai atidavinėsit. O mes tada jau už žemių grąžinimą atsiskaičiuosim.

Indėnai pardavė? Pardavė. O kaip gerai dabar gyvena!! Net žalios kortos loterija organizuota, norintiems patekti į indėnų parduotą rojų. Niekas nieko neišvežė, viskas liko.. Labai norint, net ir plunksnuotų pardavėjų galima surasti. Dar ir negrų dėl smagumo privežta.

O palestiniečiai ką prarado? Taip, pardavė teritoriją. Bet niekas nieko neišvežė. Tarp tų nuskurusių arabų palapinių dykumose, tik toje teritorijoje ir liko gražiausiai sutvarkyta vieta. Ir pavadinimas koks – Pažadėtoji žemė. Ką, kvaili parašų rinkėjai, jūs prieš, kad Lietuva taptų ne tik Marijos, bet ir pažadėtąja žeme? Tik įsiklausykit – Marijos Pažadėtoji Žemė.

Pardavę žemes, laisvai įsigysite bilietą į Ameriką. Ir nebūtinai pirtyje.

Net ir į Palestiną galėsite nuvykti, kad pamatytumėte, kaip vargsta tie, kurie savo žemių nepardavė.

Jei kuriems norėsis savo verslo, turės ką investuoti, kad ir turistams skirtuose Lietuvos miestuose. Išsinuomosite kokį jaukų kampelį, išdabinsite rožiniais bei žydrais kaspinais ir teiksite „masažo paslaugas“. Vienokiems ar kitokioms, juk šiais laikais skirtumo tarp lyčių nebėra. Vieną dieną būsite juo, kitą – ja. Juk esate šiuolaikiškiausioj Europos sąjungoj – naudokitės galimybėmis.

Kai metų tiek susikaups, kad net plastinės operacijos nebepadės, galėsit paimti paaugusių vaikų auklėjimui ar nusipirkti iš kokių atvykėlių. Gal net patys atsivešite iš kraštų, kuriuose vaikus vos ne dykai dalina. Jūsų duonai ir vandeniui tikrai uždirbs. Sakot, įstatymai? Nieko tokio, „gauleiteriai“ tuoj ištaisys užsilikusius trūkumus. Juk teisinėj valstybėj gyvenat – jokių negalima pinigų kartai skirtuose įstatymuose.

Kiti galės patogiai užsiimti laisvomis darbo paieškomis. Juk sutikite, daug patogiau kurtis naujoje vietoje kur nors už sąsiaurio, kol kišenėse dar šiugžda grynieji… Ne elgetomis atvyksite, o garbingais verslininkais – juk žeme prekiaujate, o ne kokiais padėvėtais pampersais.

Ir kilniems, pasaulinio garso koncernams padėkime lengviau įsisąvinti žemėse slypinčius skalūninius lobius. Vis vien patys nieko nedarom, lai bent jau jie patiria nors kiek džiaugsmo, skaičiuodami savo pelną. Juk tik auksas valdo mus. A-nia-a-a-a?

Pamanykite, vandens jiems gaila. Pilnos parduotuvės butelių su tuo geru, ir kainuoja mažiau nei pienas ar alus. Pirkite ir gerkite, gautų pinigų vandeniui tikrai užteks…

Juolab, kad tuos skalūnus, sako, tik 30 metų siurbs. O po to Žemaitijoje bus parkas…. Visiškai natūraliai atsikurs gamta…, be jokio žmogaus kišimosi…. Lygiai, kaip Šveicarijoj…. Ir greičiau, nei po šimto metų.

Ką, žemaičiai, nenorite parko kaip Šveicarijoj?
Tik pagalvokite, kokios antraštės – „ Atidaromas Samogetijos nacionalinis parkas – 2113! Žmogaus koja nebuvo įžengusi net 100 metų! Vanduo parke – tik iš pačių geriausių tiekėjų! “.

Ir jūsų proproanūkiai, pasidabinę sintetinėmis juostomis ir dirbtinio gintaro karoliukais, pasitinka gausiai plūstančius svečius, pasiruošę išpildyti bet kokį pageidavimą. Žinoma, ne dykai.

Tegu parašų rinkėjai dūsauja – „vai vai, o ką darysit, kai pinigai baigsis?“
Durneliai, juk turime po du inkstus, po du plaučius, po dvi akis…. Vieną inkstą pardavus, kitas tuoj pat taukuose vartysis. Be to, sako, jau ir veidus perka. O kam mums veidas? Mes pinigų karta, o ne kažkokių veidų.

P.S. Nekiškit tų parašų rinkimo lapų, aš tuoj žemės pardavimo sutartį pasirašau…

Autorius – Pinigų kartos vardu – Beveidis Nepasirašęs

Sarmatai

Atsiprašome, šiuo metu nėra vykstančių Apklausų.