Korrespondent: Saakašvilis paskelbė karą korupcijai Jaceniuko vyriausybėje

2015, 6 rugsėjo, 1:01 | kategorija Realybė | 3 komentarai | peržiūrų 222 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

korrespondent.net

saakasvilis

M. Saakašvilis | foto: Youtube

Odesos srities gubernatorius Michailas Saakašvilis įrašė video-atsakymą į Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko kaltinimą ir paskelbė jį savo oficialiame YouTube kanale.

Jaceniukas anksčiau pavadino „melagingais“ Saakašvilio kaltinimus esą ministrų Kabinetas yra kontroliuojamas Ukrainos oligarchų. Dalinai jis pasakė: „Mes čia visi vienodi ir todėl emocijos, nepagrįsti kaltinimai yra naudingi tik tiems, kas yra prieš reformas, kas prieš realias Ukrainos permainas. Tuo labiau netinka buvusiam prezidentui imtis melagingų kaltinimų. Bet aš – jo pirmiausias sąjungininkas“.

Savo atsakyme Saakašvilis pažymėjo , jog yra pasiruošęs kalbėti „faktų kalba“. Jis apkaltino Ukrainos vyriausybę korupcija, kuri privedė Odesos muitinės tarnybą prie deficito jos ižde. Saakašvilio duomenimis, per mėnesį ižde atsirado 400, o per du mėnesius 800 milijonų grivnų nepriemokos. Už šiuos pinigus, pridėjo gubernatorius, galima buvo pabaigti kelio „Odesa – Reni“ statybą, svarbią kaip pačiai Odesais, taip ir Ukrainai.

Be to, Michailas Saakašvilis pakvietė kiekvieną ukrainietį susimąstyti dėl to, ar sumažėjo kyšių ėmimo atvejai vyriausybėje. Odesos gubernatoriaus nuomone, korupcija veda prie to, kad valstybinės korporacijos vietoje pajamų neša nuostolius.

sarmatas.lt komentaras:

Šioje vietoje mes jau matome, kad Ukrainos elitas nebepasidalina tų varganų valstybės pajamų, kad patenkint savo poreikių. Valstybės poreikiai, panašu, čia jau paskutinėje vietoje. Prasideda vieši tarpusavio kaltinimai, matyt tikintis, jog oponentas atsitokės ir pradės dalintis. Tuo tarpu oponentas (šiuo atveju Jaceniukas) nesupranta – kaip galima būnant gubernatoriumi nesugebėti pasidaryti iš to pinigų, ir net primena Saakašviliui: „Mes čia visi vienodi […]“. Tipo pasirūpink savimi pats, juk turi valdžią. Ukrainos valdžioje sėdinti „Company“ su pačia Ukraina susijusi tik tiek, kiek erkė sėdinti ant savo aukos kūno, ir vargas tiems žmonėms, kurie iš esmės visumoje ir yra tas kūnas – erkės auka.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Simas Simaitis says:

    Kaip sako rusų patarlė: sušildė gyvatę ant savo krūtinės. Abu tokiu labu. Saakašvilis ieškomas interpolo buvo pabėgęs pas savo ponus į Pindostaną. O jis jiems jau atidirbta medžiaga, tai, kas jam buvo numatyta padaryti Gruzijoje, jis neįvykdė, tad, kad pindosams jis po nosimi nesmirdėtų, išgarbino ponulį Ukrainos gelbėti. Tai gražuolis jau taikosi į „Jaica niucho“ vietą.

  2. saul says:

    Sakasviliszenkliai pazabojo korupcija Gruzijoje.Bando tvarkytis ir Odesoje.2013metu duomenimis,Gruzijos korupcijos lygis patapo mazesnis nei Estijoje.Taigi…nereikia ant Sakasvilio pilti pamazgas.Jis ten( Ukrainoje) oligarchu subiniu rakstis.Bando Chuilostano ziurkes sumenkinti jo indeli.

  3. Ec says:

    Jei Gruzija yra provakarietiška šalis, draugiška Lietuvai ir Europai, tai turėtume palaikyti Gruzijos reikalavimą išduoti šį veikėją. Problema su tais dvigubais standartais, vieniems geriečiams (Gr.) jis blogas, kitiems geriečiams (Ukr.) jis geras. Tai gaunasi, kad gruzinai yra ne geriečiai o blogiečiai, koloradai, fufaikiniai, bet su sunaikinta korupcija ( kaip aukščiau parašyta)?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top