Linas Bitvinskas: „Globus“ žirneliai – tik partijos nariams

2021, 9 rugsėjo, 9:30 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 118 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Žirneliai

Po 30 nepriklausomybės metų šitie žmonės, lrt koliaže, savo vyriausybės potvarkiais vėl bando atimti ne tik laisvę, bet ir elementarias žmonių teises, kaip teisę į maistą, į sveikatos priežiūrą, teisę į darbą, susirgus – teisę į išmokas, teisę į mokslą. Kol kas tik iš dalies žmonių.

Kaip gyvenęs sovietmetyje, gerai užuodžiu tą komunistinę smarvę su visais jos atributais. Parduotuvės – tik partijos nariams, darbo vietos – tik partiniams, išvykimas į užsienį – tik KGB paskiepytiems ir patikimiems, mokslai – tik nebuvusių tremtyje šeimų nariams ir t.t. Suprantu jaunus žmones, kurie neužuodžia to tvaiko, nes neturi su kuo palyginti.

Galvoju, žinoma, tai mano subjektyvi nuomonė, kad mes netikėtai matome sovietų sąjungos santvarkos reinkarnaciją visu savo grožiu, tik ne po kūjo ir pjautuvo, o po švirkšto ženklu.

Kaip dabar valdžia globoja, medijom kasdien užpilant propaganda apie skriaudžiamuosius, kaip matėm Kaune, taip komunistai labai rūpinosi skriaudžiamu proletariatu, juodaodžiais JAV, jokia politinformacija neapseidavo be imperialistinio Izraelio pasmerkimo ir nekaltų arabų pagarbinimo ir visokių disidentų menkumo, kaip Terleckas, demaskavimo, neraštingų tamsių tikinčių Dievu išjuokimo ir pasmerkimo.

Visa tai aš jau mačiau ir man nėra jokia naujiena.

Atsiprašau liberalių ir konservatoriškų pažiūrų žmonių, tačiau ir jums jau laikas suprasti, kad ši vyriausybė, mano nuomone, yra ne liberalai ir konservatoriai, o neomarksistai. Parodykit man liberalių pažiūrų žmogų, kuris pasisako už teisių atėmimą ir laisvių ribojimą žmonėms, jėgos struktūrų naudojimą, parodykit konservatyvų žmogų, kuriam toks elementarus dalykas kaip šeima yra bet kas?

Manau, taip pat laikas suprasti ir nustoti mojuoti Konstitucija. Sovietų sąjungoje, kaip mus mokė, buvo geriausia ir demokratiškiausia pasaulyje konstitucija, bet „Globus“ žirneliai – tik komunistams.

Galėjai eiti į bažnyčią, kadangi Konstitucija garantavo tikėjimo laisvę, bet kitą dieną po bažnyčios lankymo galėjai būti pašalintas iš aukštosios.

Ir nesakykit, kad esam teisinė valstybė, turim įstatymus ir t.t. Ar jūs galvojate, kad žmones trėmė ir šaudė be įstatymų? Ar galvojate, kad komunistai atėmė nuosavybę todėl, kad nebuvo įstatymų? Visa tai įvyko griežtai pagal įstatymus, potvarkius ir t.t.

Nuo rugsėjo 1-osios dalis studentų turėjo palikti mokslus, kai kurie mokytojai išeiti iš darbo ne todėl, kad nebuvo įstatymų, kurie užtikrina teisę į darbą ar mokslą.

Supraskit, kad neomarksizmo sąlygomis įstatymai gali būti priimami bet kokie, įstatymai ir potvarkiai nustoja tarnauti žmonėms, o skirti tik valdžios politikai įteisinti.

Kitaip sakant, susirenka 100 vagių ir jie 3 balsų persvara gali priimti įstatymą, kad tie piliečiai, kurie rakina savo namus, turi būti baudžiami administracine tvarka. Teisė nustoja galioti kaip tokia, ji tik tampa dar viena persekiojimo priemone. Ką mes ir matom – Kauno eitynes teismas leido, Vilniuje – ne.

Atkreipiu dėmesį, kad vėl į apyvartą paleista ir savoka antitarybinė, oi atsiprašau – antivalstybinė veikla.

Antivalstybinė veikla aktyviai pritempinėjama prie to, kad nebūtų galima kritikuoti Vyriausybės. Kas nesutinka su liberalų ir konservatorių vyriausybe – Kremliaus ir Lukašenkos agentas, griauna valstybę ir vykdo priešišką veiklą.

Tai irgi bolševikų braižas – mūsų šalis ir partija yra pačios geriausios, pažangiausios ir niekur taip nesirūpinama žmonėmis, kaip pas mus, o štai užsienio priešai nuolat vykdo ardomąją veiklą, siunčia agentus ir t.t. Siekiama tokią kritiką panaikinti. Spėkit kaip?

Ogi įstatymu. Siekiama priimti įstatymą, kad kritikuoti valdžios sprendimus būtų galima tik rinkimuose dalyvaujantiems. Kitaip sakant, jeigu tu ne politikas, tylėk, o jei ką pasakai netaip, turėsi pridėti, kad čia politinė reklama.

Žinoma, girti partiją ir vyriausybę galėsite be apribojimų, kaip ir dalyvauti eitynėse, kurias jie palaimins ir išskirs gausią policijos apsaugą. Taip veikia neomarksizmas. Jau girdisi apie sekimą, kratas ir sulaikymus (žinoma pagal teisę dėl visokiausių galimų įtarimų) nepritariančių.

Jūs dabar traukote pečiais ir pritariate, kai daliai visuomenės bus atimtos jų teisės, nes jūs sąmoningi ir pasiskiepijote, bet jau paruošta ir jums apribojimai – jie jums atims galimybe nepritarti ir piktintis, sakykim, kai Vilniuje gausite 50 procentų didesnę sąskaitą už šildymą arba kai sužinosite, kad priėmė įstatymą, kad kasmet mokėsite kokius 300 eurų tik už tai, kad turite automobilį.

Dar reikia atskirai paminėti plačiai propaguojamą pasirinkimo teisę. Negi galvojate, kad sovietų santvarkoje nebuvo tokio pasirinkimo?

Buvo. Galėjai neatiduoti nuosavybės, nestoti į kolūkį, galėjai nestoti į komjaunimą (tam buvo sudarytos visos sąlygos) ir nesimokyti aukštojoje, galėjai įskųsti kaimyną arba pats važiuoti į Sibirą. Pasirinkimo laisvė buvo labai plati ir užtikrinta, kaip ir atsakomybė už pasirinkimą.

Taigi, sveiki atvykę į naują pasaulį.

Pirmą kartą ši medžiaga paskelbta autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Mane stebina daug kas: šios valdžios naglumas, darbdavių nuolankumas, didelės dalies dirbančiųjų abejingumas valdžios antikonstituciniams sprendimams bei savo teisių atsisakymui, o ypač studentų bendruomenės keliaklupsčiavimui prie aukštųjų mokyklų administraciją. Net tarybiniais laikais to aukštosiose mokyklose nebuvo. Valdžia intensyviai tikrina visuomenę, kiek savivalės savo atžvilgiu visuomenė kentės. Iš kojų verčia prokurorų sukurpti kaltinimai rugpjūčio mitingo dalyviams, kuriuose kaip nusižengimas įstatymams, įrašyta, jog jie nusikalto ir tuo, kad priklauso Šeimų Maršo organizacijai. Pirmiausia, tokios organizacijos nėra, yra Šeimų Sąjūdis, o antra, jei ir būtų, tai negirdėjau, kad tokia būtų paskelbta teroristine organizacija, dalyvavimas kurioje būtų paskelbtas nusikaltimu. Mačiau nedaug kadrų iš tų vadinamųjų riaušių, bet ten aiškiai buvo matyti provokatoriai, tame tarpe ir bent vienas parsidavęs žurnalistas, bet iš jų NĖ VIENAS nesulaikytas. Sulaikytos ir apkaltintos moterys (filmavo įvykius viešoje vietoje) apkaltintos smurtu prieš pareigūnus, vyrūs iš stuomens ir iš liemens, panašiai, kaip kadaise Venckienė. Aš užjaučiu pareigūnus, kie tik vykdo įsakymus, bet kodėl tyli jų PROFESINĖS SĄJUNGOS, juk jų nariai verčiami daryti ANTIKONSTITUCINIUS veiksmus, dėl ko gali kilti net kraujo praliejimas. Įspūdis susidaro,kad valdžia to tik ir siekia. Tada bus galima įvesti ir nepaprastąją padėti visoje šalyje, nereikės net epidemijos kovidinės, bus galima PRIEVARTA paskiepyti visus. Ir dar daugiau.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top