Melo apsuptyje – kas meluoja? – P[L]andemija – 2 (Video)

2020, 15 rugsėjo, 13:02 | kategorija Metodologija | 10 komentarų | peržiūrų 426 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Testuoja koronavirusą

Pasaulio informacinėje erdvėje, kurioje iki tol lyg ir galiojo žodžio laisvė, staiga pasireiškė negailestingos cenzūros požymiai. Cenzūros autoriai teigė, jog jie kovoja už teisingos informacijos sklaidą ir fake news užkardymą, vardan viso pasaulio gerovės. Tik neaišku kieno įgalioti, nors visiškai aišku, jog ne dykai.

Jau nekalbėsime, kiek smuko visuomenės pasitikėjimas administruojančiais organais ir didžiąja žiniasklaida, kuri ne tik, kad meluoja pati, tačiau ir visaip bando užčiaupti tuos, kurie nenori tylėti ir skelbia tiesą. Iki ko priėjo – taip vadinami žurnalistai melagiais skelbia net savo srities profesorių laipsnius turinčius mokslininkus, laboratorijų tyrėjus.

Nenuostabu ir tai, kad ši cenzūra ėmė veikti pasauliniu lygmeniu – iškart visose šalyse ir visame internete, kas nepalieka jokių abejonių, kad tai yra pasaulio lygmens suokalbis tarp suinteresuotų nuslėpti tam tikrą informaciją verslo ir politinių grupuočių. Lietuviškos interneto informacijos segmente ši cenzūra veikia irgi pilnu tempu, o ją vykdo dvi verslo įmonės anksčiau besivadinusios žiniasklaidos priemonėmis.

Šiandien neaišku,kaip galima suderinti žiniasklaidą su kitų žiniasklaidos priemonių cenzūra, tačiau tai yra mūsų iškreipta nūdienos realybė. Paradoksalu dar ir tai, kad cenzūruojančios priemonės šiandien jau skelbia tą informaciją, kurią dar prieš mėnesį griežtai nucenzūruodavo, paskelbusios feiku.

Labiausiai informacija slepiama ir iškraipoma apie koronaviruso kilmę, jo prigimtį, keliamą realų pavojų ir gijimo galimybes. Vien PSO jau kelis kartus keitė savo poziciją per šiuos pusę metų dėl viruso užkardymo rekomendacijų, savo prognozių ir visuomenės amžiaus grupių santykio su virusu.

Masinėse žiniasklaidos priemonėse apie šį virusą kuriamos tiesiog legendos.. viena už kitą baisesniame kontekste. Tikslas visiškai aiškus – kuo labiau įbauginti pasaulio visuomenes, o štai kam tas daroma – galima tik daryti prielaidą, jog planuojamų milijardų vakcinų dozių gamyba nuo šio viruso, gali aptemdyti protą bet kam, kas turi teisę priimti sprendimus dėl jų gamybos, užsakymų, pirkimo ir pardavimų.

Tačiau vėlgi, tokios informacijos viešinimas eilinei žiniasklaidos priemonei gresia cenzūra ir izoliacija socialiniuose tinkluose ir internete. Nes su ja susipažinę žmonės staiga supranta, jog viskas,toli gražu, nėra taip, kaip bando pateikti didžiosios žiniasklaidos priemonės. Todėl tokią informaciją siekiama užkardyti visais prieinamais būdais, išskyrus įstatymą, nes ši medžiaga nieko nepažeidžia, neskaitant kai kurių grupuočių intereso gauti maksimalų pelną.

Žemiau pateikta antroji pagarsėjusios informacinės-dokumentinės medžiagos P[l]andemija apie pandemiją dalis anglų kalba su rusiškais titrais. Jos autoriai žada ją išleisti 18 kalbų, siūlo ką atsisiųsti, kad dingimo iš interneto atveju galėtumėte įkelti patys ir pratęsti jų darbą. Šioje specialistų (mokslininkų) skelbiamoje medžiagoje rasite daug atsakymų į klausimus ir įvykių eigos apie virusą paaiškinimų

Bet pradžioje pažiūrėkite ir patys nutarkite ko ji verta. Su pirmąja dalimi lietuviškai galite susipažinti čia.

Antroji dalis (žemiau) kol kas sumontuota tik anglų kalba su rusiškais subtitrais. Siūlome dalintis socialiniuose tinkluose.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 10

 1. Simas Simaitis says:

  O kol vyksta diskusijos virtualioje erdvėje:
  NACIONALIZACIJA

  Turite vandens gręžinį ir džiaugiatės? Manote, kad tai jūsų nuosavybė? Džiaukitės, kol galite 🤗 Nes aplinkos ministerija jau siūlo gręžinius perduoti savivaldybėms 😅 Džiaukitės, kol dar galite. Nes po to jūs ne tik, kad neteksite teisių į savo gręžinius, bet dar ir už kiekvieną litrą susimokėsite.
  O žinote kodėl?
  Ogi ta pati priežastis – įsipareigojimai ES (taip, taip, mes – laisva Lietuva ir prostitucija pas mus „nelegali“).

  Vyriausybė Europos Sąjungai yra įsipareigojusi gėlo vandens išteklius tausoti ir kontroliuoti, kas, kaip ir kiek vandens sunaudoja. Tad vyriausybė ruošiasi visus vandens gręžinius suregistruoti.

  „Turime apskaityti vandenį, kiek jo išnaudojama. Yra Lietuvoje limitai – pasakoja aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Kokie limitai? 🙈😂

  Maža to, ministerijos klerkai JAU sukūrė planą, kaip priversti gyventojus pranešti apie savo gręžinius. Kas to nepadarys, grasina BAUDOMIS: „Tie, kurie gėlu vandeniu laisto daržus, kitaip jį eikvoja, apribojimai turi būti. ES pozicija griežta.“

  Džiaukitės viskuo, ką dar laikote savo nuosavybe. Nes nežinosi, kur dar nacionalizacijos giltinė įsisuks. Mes ju laisva šalis 😉

  Ir taip bus, kol avys netaps liūtas.

 2. Sarmatai tampa bendra!minciu kovotoju uz laisve aikste says:

  Dabar jau matau ne tik analitinius straipsnius, bet ir keitimasi operatyvine informacija.
  Laikykites!
  Laikykimes kartu.

 3. saul says:

  Jūs manote,kad čia panašiai,kaip pas Lukošunsnukį? Kai nori ,atjungia internetą?

 4. Kaip miela, kad troliai ir Sarmatus lanko says:

  Reiskia, info juose aktuali.
  Aciu, troli, uz demesi:)

 5. konkurencijos nėra says:

  o kaip saul save užsivadintų…

 6. saul says:

  Jei kreipiesi į mane saul,tai….škia žinai.DDD Aišku,kas logiška daugumai,kaip kuriems,nepasiekiami toliai…..Čia aš apie logiką.

 7. ka tai turi bendro su straipsnio tema? says:

  trolinimas#2.

 8. Kali juda says:

  Geriau griebkim jautį už ragų ir patyrinėkim, kaip vystėsi „už tam tikras ligas atsakingas virusas“ teorija.
  Su higiena buvo prastai. Maisto priedai maiste – ne pirmą amžių skaičiuoja. Oro tarša iš anglim kūrenamų elektrinių, fabrikų, pirkių ir pan. Miestai paskendę dūmuose. Herbicidais nuodijamas maistas laukuose ir Jav’uose net buvo tokia kampanija, „duok karvei herbicido ( kokio tai nepamenu)- bus sveikesnė. 😓. Žodžiu gyvenama aplinka – niekaip nederanti su sveikata. Kitaip tariant – nuodinga. Dabar ne ka geriau, dūmų sumažėjo – elektromagnetinis smogas padidėjo.
  Kad organizmas išgyventu, turi valytis nuo nuodų. Tam yra įvairios šalinimo-valymosi sistemos.
  Vienas mechanizmas – egsosomos. Tai pačių ląstelių sukuriami nano dydžio apsaugos ir valymo nuo nuodų dariniai. “ Virusas“ – tai egzosoma. Pačio organizmo pagamintas, o ne atkeliavęs iš išorės.
  Žmonių samonėj giliai įsišaknijęs tikėjimas, kad dėl pačių bėdų – kaltas kažkas kitas. Tokia programa, kaip sakant.
  Gyvenant nuodingoje aplinkoje – sveikas nebūsi. Kiekviena gyvybės forma siekia išgyvent – ne išimtis ir mūsų kūnai. Vyksta valymasis – liga. Organizmas gamina egzosomas, kurios pavadinamos virusu – atseit dėl to ir sergi, kad valaisi. Tai tas pats, kas apkaltinti ugniagesius, kad jie ir sukelia gaisrus, nes jie aplink gaisrą sukiojasi.
  Atradus mikroorganizmus – visi „galai“ buvo pakabinti ant jų. „Tai jie dėl visų ligų kalti“. Toks tikėjimas. Dar bandė Bešampas plačiau pažiūrėt, bet tikėjimo šalininkų buvo „išfakčekintas“.
  Pastebėjus, kad yra mažesnių „organizmų“ , nei bakterijos – buvo įvesta viruso savoka. Tik iškilo viena menka bėdelė – kad virusas sukelia ligas, o nėra pasekmė ar taip koks ne prie ko elementas, reikia įrodyti, kad jis “ kaltas“. Kochas sugalvojo logiškus postulatus. Pagal kuriuos nei vieno viruso egzistavimas nėra iki šiol įrodytas. Prigalvota visokių asociacijų, racionalizacijų, „shortcutu“, kompiuterinių moduliacijų, genetinių tyrimų ir kitokiu “ gudrybių“, kad tik įrodyti viruso, kaip ligos sukelėjo egzistavimą. Kitaip tariant, sprendžiamas uždavinys žinant atsakymą. Tai nieko bendrą su mokslų neturi – tai papraščiausia racionalizaciją, naudojant mokslinius metodus. Arba, žiūrint plačiau, tikėjimo, kad kaltas kažkas kitas, nei pačių nuodijimasis, materializacija.
  Pvz. keli virusai, kaip ligų sukelėjai, buvo įrodyti tokiu būdu – iš beždžionės segančių liga x, paimti pūliai ir suleisti lelioms kitoms beždžionėms į … į smegenis. Ir kadangi beždžionės neišgyveno – virusas jas nužudė. Arba panašių pūlių ir antibiotikų mišinys suleidžiamas į apvaisintą kiaušinį, ir jei embrionas žūva – įrodymas, kad virusas nužudė. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
  Mano darbinė versija tokia. Pasiekus tam tikrą nuodų sankaupą organizme, prasideda valymas. Ląstelėse pagaminamos egzosomos, kaip signalai, ką ir kaip valyti. Mes tai vadiname liga. Kadangi tokia tikėjimo sistema, kad liga ( valymasis) yra blogis, puolame prieš ją kovoti, kas reiškia trugdome organizmui valytis – žudome egzosomas. Skiepai tam naudojami. Skiepo tikslas – neleisti kūnui valytis, išjungiant konkrečias egzosomas. Nieko naujo – kovojama su pasekmėmis. Trumpu periodu “ veikia“. Nesivalai – reiškias sveikas. Tik nuodų sankaupos didėja ir didėja, organizmas vis stengiasi valytis, gamina naujų rūšių egzosomas, kurios matomos, kaip virusų įvairovės didėjimas ir mutavimas…
  Kam toks naratyvas ( viruso kaltininko) naudingiausias? Pirmoj vietoj farmacijai, kuriai „kova“ garantuoja sotų ir ilgą maitinimasi. Nes „virusų“ bus vis daugiau ir įvairesnių. Darbas garantuotas. 2) Nuodingajai pramonei ( įskaitant medernųjį žemės ūkį) – nieks jų dėl sveikatos žalojimo nekaltins – juk ir taip visiems aišku, kad virusas kaltas.3) “ Contol freak’am“ – suteikia teisę prieiti prie mūsų kūnų. Vykdyti tai, ko totalitariniai rėžimai net nesvajojo. Gal ir svajojo… . Ir visos šios šakos išauga iš vieno medžio…
  Tiesa, dar naudingas toks naratyvas pačiai aukai – žmogui. Gali tikėti, kad ne pačio nesveikas gyvenimo būdas, sukelia bėdų, o kažkoks nematomas kaltininkas. Ir atitinkamai skirti dėmesį ir jėgas naikinti simptomus, priežasties neliečiant. Taip užsitikrinant tokį gyvenimą amžiams į priekį… paradoksas, bet pats žmogus nori būti nesveikas. O čia jau proto lygmuo ( mentalas, tikėjimo sistemos)…
  Taigi šaknis, pats žmogus, su tokiom šaknim sveikos aplinkos nebus. Ir dabartinė farmacija, pramonė, “ valdžia“ – tik pasekmė.
  P.s dar susargdina bakterijos, grybeliai, mikroorganizmai – bet jie taip pat yra pasekmė, ne priežastis…

 9. Kali juda says:

  harvoa-med.blogspot.com/2020/08/viriso.html – kas norėtų „moksliškesnių“ pasvarstymų apie virusu „pagavimus“ ir įrodymus.

 10. Algirdas says:

  >Kali juda Virus išvertus iš Lotynų reiškia nuodai. Pasako daug. Manyčiau vien šis vertimas pasako kur kas daugiau nei visi mokslinčių išvedžiojimai apie nebūtus virusus :) Kaži kodėl visose kalbose rašoma virus, o nepateikiamas tiesioginis vertimas pagal prasmę? Neišmanau kodėl :)))) Aaaa, taigi lotyniškai moka tik ilgaskverniai ir vaistinykai. Joo, daba prišilo.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top