Nauja Nacionalistinė Pasaulio Tvarka

2015, 30 rugsėjo, 22:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (6) | peržiūrų 659 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

theamericanconservative.com

popiežius Filadelfijoje

Popiežiaus Pranciškaus keturių dienų vizitas į Jungtines Valstijas pagal visus parametrus tapo asmeniniu ir politiniu triumfu.

„Minios buvo milžiniškos, o pontifiko vizito nušvietimas televizijoje ir spausdintinėse MIP užtemdė valstybinį, antrosios pagal galią pasaulio valstybės lyderio Xi Jinping’o vizitą.

O štai kiek išliekančia vertę turintys ir adekvatūs buvo jo šlovinimai įvairovei, multikultūralizmui, tolerancijai, atviroms sienoms, o taip pat visaatleidžiamumui pasaulyje, harmonijai ir meilei, pasauliui be karų, – čia jau kitas klausimas“, – rašo Patrick J. Buchanan straipsnyje paskelbtame The American Conservative.

Tą dieną, kai popiežius išvyko iš Filadelfijos, 48% Katalonijos gyventojų, esant rekordiškam 78% balsavimo aktyvumui, nubalsavo už tai, kad suteikti parlamente daugumą dviems partijoms, pasisakančios už Katalonijos atskyrimą nuo Ispanijos. Kaip škotai Britanijoje, valonai Belgijoje ir Italijos Veneto regiono gyventojai – jie nori gyventi atskirai, o ne kartu.

Nežiūrint į tai, kad Romos popiežius pakvietė Ameriką ir Europą nuoširdžiai priimti milijonus migrantų iš trečiojo pasaulio, vyskupas Laszlo Kiss-Rigo, kurio vyskupija apima pietines katalikiškosios Vengrijos sritis, kalba apie srautą įsiliejančių į Europą žmonių: „Jie ne pabėgėliai. Tai įsiveržimas. Jie ateina čia su riksmais „Allach Akbar“. Jie nori perimti valdžią“.

Vyskupas palaikė Vengrijos premjerą Viktorą Orbaną, kuris pasisako prieš atvirų durų politiką:

„Viskas, kas dabar vyksta prieš mūsų akis, gresia sprogstamosiomis pasekmėmis visai Europai. Mes turime pripažinti, kad klaidinga ES imigracinė politika privedė prie susiklosčiusios situacijos.

Mes neturėtume pamiršti, jog žmonės, kurie atvyksta pas mus, išaugo auklėjami kitos religijos ir atstovauja visiškai kitokią kultūrą. Dauguma jų ne krikščionys, o musulmonai. … Tai esminė problema, kadangi Europa ir europietiškoji kultūra turi krikščioniškas šaknis“.

Čekija, Slovakija ir Lenkija prisijungė prie Vengrijos tam, kad balsuoti prieš pasiūlytą Europos Sąjungos imigrantų kvotų sistemą. Spaudžiama savo sąjungininkų iš Bavarijos net Angela Merkel iš naujo taiko pasienio kontrolę.

Negatyvi reakcija pabėgėlių atžvilgiu, migrantų ir prieglobsčio prašytojų iš Afrikos šalių ir islamo pasaulio atžvilgiu, sklinda po Europą. Marin Le Pen, prancūzų Nacionalinio fronto, stipriausios, nusistačiusios prieš ES, partijos Europoje lyderė, pakvietė Paryžių perkelti visus migrantus atgal per Viduržemio jūrą.

Panašų sprendimą priėmė Dwight Eisenhower (34-is JAV prezidentas 1953 – 1961 metais), operacijos „Nelegalus imigrantas“ metu, įsakęs generolui Džozefui Svingui (Joseph Swing) 1954 metais išsiųsti milijoną užsieniečių, gyvenusių Techase nelegaliai, atgal į Meksiką. Svingas įvykdė tai, kas buvo įsakyta.

Dar daugiau, – reikalavimas repatrijuoti 12 milijonų nelegaliai gyvenančių čia ir dabar užsienio piliečių, tapo stumiamąja jėga tikėtinam pretendentui į JAV prezidento postą nuo Respublikonų partijos – Donaldui Trampui.

Už šio vis augančio pasipriešinimo neteisėtai ir masinei imigracijai stovi žmogaus prigimtis – įgimtas vienos genties žmonių ir/ar nacijos noras, kuriuos jungia bendra kalba, istorija, tradicijos ir identitetas, noras gyventi kartu ir – atskirai nuo visų kitų – svetimų.

Tokios bendrai paplitusios nuotaikos yra stipresnės už bet kokias rašytines konstitucijas.

Koncertas pavadintas „Pasaulio pilietis“ vykęs Centriniame parke šeštadienį dalyvaujant Beyonce, galimai, palaikė globalistinius Barako Obamos (jo žmona ten dalyvavo) ir Romos popiežiaus (kuris tuo metu skrido į Filadelfiją) įsitikinimus. Tačiau realiame pasaulyje vyrauja nacionalizmas, o ne globalizmas.

„Nors generolas David Petraeus tvirtina, jog Vladimiras Putinas nori atkurti Rusijos imperiją, – jis praleidžia svarbiausią. Jeigu Putinas būtų to norėjęs, tai būdamas jau 15 metų valdžioje, galėjo prisijungti Baltarusiją ir Ukrainą, tačiau jis net neaneksavo prorusiško Donbaso“, – teigia Patrick J. Buchanan.

Putinas – nacionalistas, kuris mato savo šalį, kaip vieną iš didžių pasaulio valstybių ir laiko save rusų gynėju visur. Jis mano, jog Maskva turi turėti savo „Monro doktriną“, ir kad konkuruojančios valstybės neturi dislokuoti savo karinių bazių Rusijos pasienyje“.

Negi amerikiečiai negali to suprasti? Mums (JAV) ką, – patiko tarybinė kariuomenė ir bazės Kuboje Fidelio Kastro laikais?

Kinija, atsisakiusi pasaulinės komunistinės revoliucijos idėjos, dabar taip pat yra nacionalistinė valstybė. Ir ji siekia tokio paties dominavimo vandenyse aplink ją – Geltonojoje jūroje ir Taivano sąsiauryje, Rytų – ir Pietų-Kinijos jūrose, – dominavimo, kurį Jungtinės Valstijos palaiko jau virš šimtmečio Meksikos įlankoje ir Karibų jūroje, Atlanto ir Ramiajame vandenynuose, nuo Kalifornijos iki Kinijos pakrantės.

Kuo labiau auga Kinija, tuo daugiau ji sieks nustumti mus (JAV) į šoną, kaip mes išstūmėme europietiškąsias valstybes ir Britanijos Karališkąjį laivyną iš mūsų pusrutulio. Nors Kinija įsitraukusi į teritorinius ginčus su Japonija, Vietnamu ir Filipinais, tačiau nė vienas iš jos reikalavimų nekelia grėsmės gyvybiškai svarbiems JAV interesams.

„Taip pat ir Rusijos veiksmai susigrąžinant Krymą ar jos pagalba prorusiškiems sukilėliams pasiekti autonomiją Ukrainos rytuose nekelia grėsmės JAV interesams“, – rašo straipsnio autorius.

Tai kas realiai gresia mums šiandien, – yra Bušo Pirmojo Nauja pasaulio tvarka, „vienpoliaris pasaulis“, propaguojamas neokonų ir Bušo Antrojo, o taip pat „pagrįstas taisyklėmis“ Barako Obamos pasaulis.

Rusija, Kinija ir kitos besivystančios valstybės ruošiasi „žaisti“ pagal savas taisykles, XIX amžiaus ir XX a pradžios taisykles, kurių pagalba mes, amerikiečiai, tapome pirmąja valstybe pasaulyje.

„Amerikiečių „raudonosios linijos“ vienareikšmiškai turi būti atmestos mūsų realių gyvybinių interesų vardan. Po to mes turime pranešti savo draugams ir sąjungininkams, kad jų gynyba ir apsauga, pirmoje eilėje, yra jų pačių atsakomybės ribose“, – pabaigia Patrick J. Buchanan.

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Mindaugas says:

  Rugsėjo 27 d. Venesuelos Prezidentas socialistas Nicolas Maduro įvardijo pagrindinę visų šiandienos blogybių priežastį – buržuazinę sistemą, kapitalizmą. JT formaliai yra iškėlusios pasaulinio masto ekonominius tikslus, kurie esą turėtų pagerinti bendrą padėtį, sumažinti esamą prarają tarp skurdžių ir turtuolių; N. Maduro ryšium su tuo pabrėžė elementarią tiesą, kad kapitalizmo sąlygomis likviduoti skurdo ir išnaudojimo – neįmanoma. „Jei norime įveikti skurdą, turime perduoti valdžią liaudžiai“, – teigia N. Maduro. Su šiuo teiginiu sunku nesutikti. Tik darbo žmonių valdžia galinti pakeisti esamą sistemą, pasiekti tikrą nepriklausomybę tautoms ir sukurti teisingesnį gyvenimą. Dirbantiesiems neperėmus valdymo, jokios teigiamos permainos iš esmės neįmanomos. Ir jokie Romos antipopiežiaus vojažai po pasaulį padėties nepakeis.

 2. Dalia says:

  Apreiškmas Jonui, 17 skyrius 

    1 Tuomet atėjo vienas iš septynių angelų, turėjusių septynis dubenis, ir prakalbino mane, sakydamas: „Eikš, aš parodysiu tau teismą didžiosios paleistuvės, sėdinčios ant daugybės vandenų. 
  2 Su ja ištvirkavo žemės karaliai, ir jos ištvirkavimo vynu pasigėrė žemės gyventojai“. 
  3 Ir jis Dvasia nunešė mane į dykumą. Ir aš išvydau moterį, sėdinčią ant skaisčiai raudono žvėries, pilno piktžodžiavimo vardų, turinčio septynias galvas ir dešimt ragų. 
  4 Moteris buvo apsivilkusi purpuru ir škarlatu, išsipuošusi auksu, brangakmeniais ir perlais. Ji laikė rankoje aukso taurę, pilną savo ištvirkavimo šlykštybių ir nešvarumų. 
  5 Ant jos kaktos buvo užrašytas vardas: „Paslaptis, didžioji Babelė, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motina“. 
  6 Mačiau tą moterį, girtą nuo šventųjų kraujo ir nuo Jėzaus liudytojų kraujo. Ją matydamas, aš stebėte stebėjausi. 
  7 O angelas man tarė: „Ko stebiesi? Aš tau pasakysiu paslaptį moters ir ją nešančio žvėries, kuris turi septynias galvas ir dešimt ragų“. 
  8 „Žvėris, kurį regėjai, buvo, bet jo nebėra; jis ruošiasi išlipti iš bedugnės, tačiau eina į pražūtį. Žemės gyventojai, kurių vardai nėra įrašyti gyvenimo knygoje nuo pasaulio sutvėrimo, stebėsis, žiūrėdami į žvėrį, kad jis buvo ir jo nebėra, ir jis vėl pasirodys. 
  9 Čia reikia proto, turinčio išmintį! Septynios galvos reiškia septynis kalnus, ant kurių sėdi moteris. 
  10 Taip pat yra septyni karaliai; penki žlugo, vienas tebėra, o vienas dar neatėjo; kai jis ateis, turės trumpam pasilikti. 
  11 O žvėris, kuris buvo ir kurio nebėra, – tai aštuntasis, bet vienas iš septynių, ir jis eina į pražūtį. 
  12 Tie dešimt ragų, kuriuos matei, yra dešimt karalių, kurie dar negavo karalystės, bet jie gaus valdžią kaip karaliai vienai valandai kartu su žvėrimi. 
  13 Jie turi vieną tikslą ir savo jėgą bei valdžią atiduos žvėriui. 
  14 Jie kovos su Avinėliu, bet Avinėlis juos nugalės, nes Jis yra viešpačių Viešpats ir karalių Karalius, ir su juo visi pašauktieji, išrinktieji ir ištikimieji“. 
  15 Angelas toliau man sako: „Vandenys, kuriuos regėjai, kur sėdi paleistuvė, yra žmonės, minios, tautos ir kalbos. 
  16 Tie dešimt ragų, kuriuos matei ant žvėries – jie ims nekęsti paleistuvės, apiplėš ją ir paliks ją nuogą, ės jos kūną ir ją pačią sudegins ugnyje. 
  17 Nes Dievas įkvėpė jų širdis vykdyti Jo tikslą, vykdyti vieną tikslą, – kad jie atiduotų savo karalystę žvėriui, kol išsipildys Dievo žodžiai. 
  18 Ta moteris, kurią regėjai, yra didysis miestas, valdantis žemės karalius“. 
   
   

 3. Mindaugas says:

  To Daliai. Teisingai pacitavote Bibliją. Ta didžioji paleistuvė, sėdinti ant daugybės vandenų yra Romos katalikų bažnyčia, artimiausiu laiku suvienysianti valstybes (suvienijmas tų valstybių jau prasidėjo, atkreipkite dėmesį į Popiežiaus vizitą JAV) po savo sparnu….

 4. Avinelis says:

  gerb.Mindaugai,(viskas,kas paslepta bus padeta pries akis)’paleistuve’ radot,o kur esu as???

 5. Mindaugas says:

  To Avinėliui. Nelabai supratau Jūsų klausimo. Štai nuoroda, kurią pasižiūrėjęs viską suprasite (video anglų kalba, manau artimiausiu laiku, autoriui sutikus, įkelsiu su lietuviškais subtitrais). https://www.youtube.com/playlist?list=PLzSHJ3t_p6d-V9yxz-oA8wd6sUv28zK_E

 6. Dalia says:

  Tikrai taip, Mindaugai. Dar kitaip tariant Jezabelė žadina Achabą. Ateina labai sunkūs laikai, o po Nuotakos paėmimo didysis sielvartas (suspaudimas kokio niekada nebuvo nuo pasaulio pradžios ). Tik trumpai užsiminiau. Kas turi išminties, te atskiria kas yra kas…..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top