„Naujoji pasaulio tvarka“ neįmanoma be organizuoto chaoso

2022, 29 rugsėjo, 9:30 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 278 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Naujoji pasaulio tvarka

foto Sebastiao Salgado

Pastarųjų kelerių metų įvykiai padidino žmonių, susirūpinusių dėl savo laisvės, nuosavybės ir asmens orumo, nerimą. Šis nerimas susijęs su liūdnai pagarsėjusios „Naujosios pasaulio tvarkos“, pasaulinio totalitarinio sąmokslo, kuriuo globalistinis „elitas“ siekia sunaikinti žodžio, verslo ir minties laisvės likučius, atsiradimo perspektyva, rašo Liberty Education Project.

Prieš klausdami, kiek pagrįsti tokie nuogąstavimai, atkreipkime dėmesį, kad pasakojime apie „naująją pasaulio tvarką“ paprastai būna „neigiamas“ ir „teigiamas“ elementai.

„Neigiamas“ elementas tiksliai apibūdina, kaip globalistų sąmokslininkai ketina sukelti pasaulinę socialinę ir ekonominę griūtį, t. y. sunaikinti „senąją pasaulio tvarką“, o „teigiamas“ elementas sutelkia dėmesį į pasaulinio totalitarizmo, kuris bus sukurtas ant senojo pasaulio griuvėsių, pobūdį.

Reikėtų pažymėti, kad Naujosios pasaulio tvarkos teoretikai šį totalitarizmą beveik visada vaizduoja kaip technokratinio feodalizmo su komunistiniais požymiais formą, labiausiai primenančią šiuolaikinę Kiniją kartu su Vakarų „politiniu korektiškumu“ ir Maltuso eugenika.

Kalbant apie „neigiamą“ šio pasakojimo dalį, galima pagrįstai teigti, kad tai nėra konspiracinės spekuliacijos, o atvirai ir įžūliai atsiskleidžia mūsų akyse.

Ilgalaikis koordinuotas pasaulinis infliacionizmas, nuolatinės „skatinamosios išlaidos“, „aplinkosaugininkų“ užgniaužta energetikos sektoriaus kontrolė, destruktyvi blokadų beprotybė ir nepaliaujamas beprotiškos „vok ideologijos“ propagavimas sudaro tobulą pasaulinio suplanuoto chaoso audrą.

Akivaizdu, kad nė vienas iš šių reiškinių nėra savaiminis, ir nereikia būti genijumi, kad suprastum pražūtingas jų įgyvendinimo pasekmes. Besitęsiantis „senosios pasaulio tvarkos“ griovimas, dabar dažniausiai vadinamas „didžiuoju perkrovimu“ (Great Reset) arba „dar geresnės tvarkos kūrimu“, atrodo kaip koordinuota piktybinė veikla, kelianti pagrįstą baimę.

„Pozityvioji“ Naujosios pasaulio tvarkos projekto dalis atrodo dar grėsmingesnė, ypač jei atsižvelgsime į tai, kad visuotinis totalitarizmas, kurį paprastai įsivaizduoja teoretikai, yra praktiškai neįmanomas.

Pirma, visuotinė depopuliacija ne tiek sutelktų beveik visus gamybos išteklius parazitinio „elito“ rankose, kiek labai susilpnintų jų galią, nes sunaikintų didžiąją dalį pasaulinės ekonomikos gamybinio potencialo.

Juk, kaip pabrėžia Julianas Simonas, būtent žmogus su savo išradingumu ir verslumo dvasia yra pagrindinis ekonomikos vystymosi variklis. Todėl globalistinis elitas, įgyvendindamas savo Maltuso planus, pjauna šaką, ant kurios sėdi, ir todėl kartu su savo aukomis sunaikins ir save.

Antra, jei pavergtos planetos gyventojai bus ne išnaikinti pagal plataus masto eugenikos programą, o tiesiog pavergti, naujoji pasaulio tvarka taip pat žlugs akimirksniu. Taip yra todėl, kad stabilus ir gerai veikiantis tarptautinis totalitarizmas turėtų remtis itin sudėtingais technologiniais sprendimais ir didžiuliais aukštos kokybės kapitalinių prekių kiekiais.

Tačiau vergų armijos negali sukurti ir išlaikyti tokių prekių, taip pat negali sukurti ir įgyvendinti tokių sprendimų. Juk vergai, kaip žinia, yra neproduktyvūs, nes neturi lėšų ir paskatų investuoti į savo talentus, įgūdžius, ryšius ir papildomus išteklius. Be to, neįsivaizduojama, kad „šeimininkai“ patys atliktų šias užduotis, nes jie sudaro labai mažą viršūnę.

Trečia, darant prielaidą, kad Naujoji pasaulio tvarka gali sėkmingai veikti remiantis aukštųjų technologijų dirbtinio intelekto sprendimais, kyla natūralus klausimas, kas kurs ir kontroliuos atitinkamą infrastruktūrą. Elitinių lėlininkų, kad ir kokie gudrūs jie būtų, bus per mažai. Kita vertus, vergų masės, kaip jau minėta, yra visiškai netinkamos šiai užduočiai atlikti.

Galiausiai, šiame kontekste nenaudinga būtų ir potenciali viduriniosios grandies „pusiau elito“ grupė. Kad pasaulinis totalitarizmas būtų toks, kokį matome šiandien, šios kastos nariai būtinai turėtų būti smarkiai indoktrinuoti į „budulių“ ideologiją. Kadangi ši ideologija yra beprotiškas maištas prieš pačią tikrovės prigimtį, ji labai netinkama technologiškai sudėtingoje aplinkoje.

Galiausiai, reikia pažymėti, kad naujoji pasaulio tvarka bus dar labiau pažeidžiama Miseso ekonominio apskaičiavimo problemos, nei jos „klasikiniai“ totalitariniai pirmtakai. Juk politinė valdžia ir galimybė priimti ekonominius sprendimus bus daug labiau sutelkta nedidelės oligarchijos rankose nei buvusiame sovietiniame bloke.

Ir jei tų šalių valdovai kurį laiką sugebėjo išlaikyti ekonominio racionalumo regimybę nustatydami išorines kainas ir toleruodami vidaus juodųjų rinkų egzistavimą, tai pasaulinėje technokratinės visažinystės diktatūroje tokių sprendimų nebus. Pasirodo, tokia diktatūra yra prakseologinis absurdas – sistema, kuri popieriuje gali atrodyti labai grėsminga, bet yra tik psichopatinė svajonė.

Atsižvelgiant į visa tai, kyla klausimas, kokiais motyvais vadovaudamasi globalistų klika įnirtingai griauna esamą socialinę ir ekonominę tvarką. Žinoma, jos nariai yra pakankamai gudrūs, kad suprastų, jog minėti iššūkiai yra neįveikiami. Tad kas gi įkvepia jų destruktyvią maniją, jei jos įgyvendinimas nesuteikia galimybės gauti papildomų pinigų ir valdžios?

Vienintelis patenkinamas atsakymas yra labai bauginantis: atrodo, kad pasaulinis elitas, įgijęs visus pinigus, kuriuos gali išleisti, ir visą galią, kurią gali turėti, patiria iškreiptą psichologinį pasitenkinimą vykdydamas plataus masto beatodairiško naikinimo veiksmus. Kitaip tariant, jos atstovai neprieštarauja įspūdingai savižudybei, jei ji tampa šalutiniu daug įspūdingesnio democido poveikiu.

Nors suvokimas, kad naujoji pasaulio tvarka yra logiškai nenuosekli fantasmagorija, gali būti guodžiantis, tačiau kartu suvokimas, kad tikrasis visame pasaulyje vykstančio naikinimo tikslas yra ne mažiau beprotiškas, turėtų išlaikyti blaiviai mąstančius žmones blaivius ir budrius.

Todėl nebūtina būti sparčiai griūvančios „senosios pasaulio tvarkos“ entuziastu, kad energingai pasipriešintumėte piktoms machinacijoms tų, kurie atsakingi už šios tvarkos griovimą.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Deja, argumentai , prielaidos ir išvados , skelbiamos straipsnyje, neatrodo įtikinamai. Tai tik teoriniai pasvarstymai. O išvada, skelbianti, kad pasaulio globalistai sutinka su griausminga savižudybe, netelpa į jokius rėmus.. Tai išvada tik mūsų budrumui susilpninti.

  2. Pro says:

    Tai tie veikėjai negali numatyti visko, tai neįmanoma iš principo, nes masė žmonių gali pasielgti vienaip, o atskiros jų grupės kitaip. Jau dabar kyla masiniai protestai, o kai tie pamatys, kad protestai nepadeda, gali būti imtasi ir aktyvesnių priemonių arba ne, bet niekas nežino kaip bus iš tikro. Vis tik tai žmonės, o ne avys, kurie kartais iš nevilties gali velniai žino ko pridaryti.

    Šiaip autoriaus pamąstymuose loginė seka numatoma, bet čia vėlgi, tik vieno žmogaus mintys, neatsižvelgiant į tai, ko gali imtis „NWO“ autoriai iš tiesų. Jeigu jie standartizuos ir automatizuos gamybą ir gamybos įrankių gamybą nusispjovę į išradimus – tai proto bokštų jiems gali ir neprireikti, nors, kas gali uždrausti jiems tokių užsiauginti ir išmokslinti juos, paklusnius sistemai, kurioje jie gimė?

    Variantų begalė, geriausiai yra paskaityti Orwelo „1984“, ten pakankamai akivaizdžiai pavaizduota iki ko galima privesti žmogų.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top