Palanga, kur plisti Covid-19 buvo sudarytos palankiausios sąlygos – apsiėjo be protrūkių

2020, 5 rugsėjo, 13:51 | kategorija LPT | 3 komentarai | peržiūrų 266 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Palangos gatvė šią vasarą

Socialinio tinklo naudotojas, T. Sipavičius, verslininkas ir režisierius, pasidalino savo pastebėjimais apie situaciją Palangoje nuo pat pandemijos pradžios, kuri, pasak jo, turėtų būti tragiška, žvelgiant iš epidemiologinio požiūrio taško, tačiau žvelgiant realiai – niekuo nesiskiria nuo ankstesnių metų, kai apie Covid-19 dar nieko nebuvo girdėti:

„Taigi mielieji, žadėjau paviešinti soc. Eksperimentą kurį darydamas buvau itin kantrus, nors… Kelintą kartą vos nepratrūkau, bet gerai, kad iškentėjau nuo pavasario iki pat rudens.

Taigi tuo ką sakau dabar esu visiškai tikras, bus ir tamstoms peno apmąstymui, o gal kažkam – abejojančiam ir paskutinis taškas.
Netikintys- nesivarginkit, jums nors ant galvos kuolą tašyk- nepadės ..

Taigi pradėkim nuo pradžių (smile)

Kovo 14 d. Vajaus pradžia ir pirmasis eksperimento etapas.

Kai visas pasaulis mirė ir iš lavonų statė didžiąją kinų sieną, aš atsiradau karščiausiame taške koks tik begali būti Lietuvoje. Palanga-Šventoji. Visa Lietuva bėgdama nuo karantino rinkosi būti būtent čia!

Maža to, mano maitinimo įstaigoje maitinosi darbininkų grupės iš Ukrainos, Baltarusijos kurios buvo linčiuojamos lyg baisiausi covid-19 židiniai. Paminėsiu kertinį dalyką – atsiskaitymai vyko grynais pinigais, kortelių jie neturi.

Kaukės kas jos??? Uždarius Palangos oro uosto kavinę, užplūdo srautai valgytojų iš visur, iš kur tik įleisdavo mūsų valdžia, atvykdavo visi keliaujantys, paleisti iš keltų, vykstantys į Latviją.

Primenu, tai tas mėnuo, per kurį buvo registruoti rekordiniai skaičiai susirgimų ir mirčių. Mamos- diena, Šv. Velykų vajus, miestai izoliuoti, tačiau turintys turto, darbo sutartis ir t.t. tame tarpe ir aš pakliūna į kurortus.

Suvažiavusiųjų srautai ne vasariniai, bet… Patikėkit buvo visko. Vėlgi grynieji pinigai, atstumai niekiniai, susitikus apsikabinimai ir visi kiti verygininkų košmarai.

Vasaros pradžia – karantino „pabaiga“ prasideda darbuotojų rinkimas ir apmokymai. Visa Lietuva pajūryje – jokių termometrų, termovizorių, sveikatos patikros, net higienos tarnyba skėsčioja rankomis – nėra kaip patikrinti dirbančiųjų prie maisto.

Tie kurių info ir patikra nuo praeitų metų galioja, tiks ir šiemet…Gražu?!

Čia stabtelėsiu ir pasakysiu, nei viename viešbutyje, nei vienoje maitinimo įstaigoje atvejų nulis- totalus nulis! O kur darbuotojai gyvena? Ogi rizikos grupėms priklausančių bobučių palėpėse, verandose ir maža to, naudojasi jų virtuvėlėmis – ar ten yra atstumai? Raudonos linijos? Skydeliai? Nebejuokaukite! Bet- atvejų… Kaip tikėjotės, taip ir yra – Nulis!

Padarykime poros savaičių šuolį…

Naktiniai klubai, personalas, lankytojai, viena vientisa minia, visi pareina į darbus po audringų naktų. Visi darbuose geria iš vienos stiklinės iš lėkščių, ar ragauja tą patį sumuštinį…. Jaunimas jų kredo – mūsų dienos, mūsų naktys🌤️

Atvejų – nulis, bobutės sveikos, raudonais žandais skaičiuoja vasaros apgyvendinimo honorarus 💸😂

Rizikos grupės ir visi poilsiautojai gatvėse geria šerbetus, valgo ledus iš to paties lovio, trinasi ant kebabinių palangių, godžiai besibučiuodami – dezinfekantų gatvės prekyboje nerasta – atvejų nulis, vaikšto tik grynieji pinigai – nė viena pardavėja neserga

Mūsų vidutinis baras aptarnauja šimtus per dieną, didieji barai tūkstantį ir daugiau, sąskaitinės į kurias dedami grynieji, korteliniai atsiskaitymo aparatai, renkami kodai dešimtis kartų per kelias minutes, atleiskite daktarai ir viruso fanatikai, – jų dezinfekuoti, ar dezinfekuoti lankytojų rankų fiziškai neįmanoma!

Ir vėlgi viso šito atostogų vajaus akivaizdoje, absoliučiai visose įstaigose, visame pajūryje, atvejų skaičius- ABSOLIUTUS NULIS!

Pereikime prie masinių renginių, o jų ne vienas…

Tačiau apie ryškiausius „potencialius viruso grėsmės židinius“ paminėsiu, Žolinė, Žvejo diena, Bike beah party 2020 Šventoji, kai jau buvo vėl privalomos kaukės, bet niekas jų nedėvėjo.

Tas akimirkas, tiek kurorte, tiek asmeniškai mūsų terasoje matote foto!

Svečiai iš Latvijos, Estijos, Rusijos. Juk vieni virusą turėtų atvežti – kiti išsivežti, tretiems gi virusas turėtų likti čia Šventojoje.

Ogi nieko!

Latvijoje neregistruota kaip ir Šventojoje- visur atvejų absoliutus nulis. Atvejai – ten, kur mūsų nėra, kažkur Kamajuose net 7 – Po šeimos baliaus kur baliavojo 15-ka, o pajūryje – šventėse viename baliuje 15 000 apsikabinusių, su viena užkandžių lėkšte ir vienu stikliuku – o atvejų nulis – zero!

Vietų gyvenimui mėnesį kurorte net neieškok – nerasi, nerasi ir covid 19. Tai kaip čia dabar?! Jūros jodas virusą užmuša, ar vienos nakties nuotykiai organizmus išvalo?…

Aš sąmoningai gyvenau kaip gyvenęs, turėjau kontaktą su visais teoriškai potencialiais užkrato nešiotojais, pas mus dažnai lankėsi rizikos grupei priklausantys uošviai, giminės, pažįstami….

Visose, tolimiausiose ir artimiausiose aplinkose viruso atvejų NULIS! Išskirtinai paminėsiu nepakartojamai sterilias susibūrimo vietas – Viešieji kurorto tualetai!

Anot nelaimingų veidų specialistų ir verygos sindromo šalininkų, čia tiesiog turėtų tvyroti covidas ir jo burbulai, tarsi surišti helio balionai ir kiekvienas išeidamas turėtų po vieną oriai neštis plevėsuojantį ir dviejų metrų atstumu kitus apdovanojantį.

Lankiausi ir ten, ir visa Lietuva lankėsi – įvardinsiu skaičių – ATVEJŲ NULIS!

TAIGI, Rašydavau straipsnius, švaisčiau energiją ir kažkam vis kažkas užkliūdavo dabar pasakysiu drąsiai:

Tai išpūstas Covid-19 burbulas, tai perdėtų simptomų išmislas. Taip jis yra – to nepaneigsi, o kiek yra ir kiek Covid-19 pavojingas – spręskite patys. Pavojingiausias jis Lietuvos ateičiai, kai kompleksuotas ministras, pagavęs draudimų skonį, demonstruoja savo ketveriems metams likimo duotu periodu, pabūti dievu galimybes, kai partija, kerštaujanti miesto žmonėms už didesnį nei jų lyderio išprusimą, kultūros komiteto pirmininkas – vapaliojantis kaip žuvis ant kranto į užduotą klausimą:
Kas parašė Don Žuaną? Ar parduotas vasaras?

Kai tamsuolių ir vangos šąlininkų laikinai kilstelėtais reitingais bandoma palaikyti įtampą. Kai covidas tampa nebeįdomus ir jį nustelbia Baltarusija, vėlgi, kitaip nei pas ramius kaimynus, Lietuvoje atvejų skaičius šokteli iki nematytų aukštumų.

Lietuvoje, bet ne pajūryje ir ne jūsų artimoje aplinkoje – tiesiog kažkur- Lietuvoje. Sekantis karantinas jau oficialiai suplanuotas spalio 21 – 23 dienomis.

Po pirmojo ir prieš antrąjį rikimų ratą, jeigu kažkas nelegaliai į valdžią stojusiems nepaeis…

Užbaigsiu savo močiutės žodžiais:

Neieškokit kiaušinių pažastyse, jų ten nėra! Galvokit galva ir gelbėkit savo šalį, vaikus, verslus, šeimas nuo suktų idiotų pandemijos.

Kurie per ketverius metus padarė tiek:
Pasakė, ką turime, valgyti, nuo kada iki kada gerti, kokius vaistus vartoti ir kiek stipriai sirgti, kad jie išliktų, nes kitaip jų daina ilgam, o gal ir visam laikui sudainuota.

O globaliai?

Išsiaiškinsim su viso pasaulio žmonėmis, dėl šios aferos, kurie jau eina į gatves ir kur normalių šalių senatuose Covid-19 jau malamas į miltus

Jei manote, kad kiek galėtų būt naudinga ši tikra istorija, pasidalinkit.

Geros dienos ❤️“

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Vytas says:

  Kai valdžioje plėšikų gauja ( pagal šv. Augustiną -kai valstybėje nėra teisingumo) , tai tikėtis kitokių , nei dabartinės mūsų valdžios, veiksmų tikėtis neverta.. Dargi turint prieš akis tokias valstybes, kaip Švedija ir Baltarusiją, kur bendri susibūrimai riboti nebuvo. Ir tos valstybės mirimų nuo COVID-19 atvejų sąlyginam gyventojų skaičiui niekuo nesiskiria nuo mūsų.ar panašia į musi besielgiantiems. Juk absurdas, kad net prekyba iš kioskų buvo draudžiama. O kas liečia Palangos/Šventosios atvejį, tai jis tik įrodo, kad Lietuvos valdžia visai nesiėmė priemonių, kad Lietuvos mokslininkai patys pabandytų išsiaiškinti,kaip Lietuvos sąlygomis tas baisus COVID-19 realiai plinta, kaip realiai juo užsikrečiama. Valdžiai užteko PSO bei užatlantinių gaspadorių nurodymų. Juk mirtingumas nuo COVID-19 neviršija mirtingumo nuo įvairių gripo atmainų. Užtat kokios galimybės FINANSINĖMS MACHINACIJOMS. Argi galima atsisakyti nuo tokio gardaus kąsnelio???

 2. Myndė says:

  Man tai įdomu, kiek dar visas tas idiotizmas tęsis ir kokia buka žmonių dauguma, jei iki šiol tokio akivaizdaus dalyko nesuvokia. Kita vertus, yra posakis – kai Dievas nori nubausti, atima protą. Gal iš tiesų rimtai prisidirbom?

 3. konkurencijos nėra says:

  Bent jau valdžią turintys, tikrai prisidirbo!
  Boikotuot rinkimus!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top