Piketas prieš priverstinę migraciją prie EK atstovybės Vilniuje [video]

2015, 20 rugsėjo, 20:20 | kategorija Realybė | atsiliepimų (5) | peržiūrų 636 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šiandien (2015.09.20) Vilniuje, prie Europos Komisijos atstovybės, įvyko „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją“ organizuotas piketas, kurio metu apie tai pasisakė, kaip patys piketo organizatoriai, taip ir kiti jame dalyvavę žmonės. Pagrindinė akcijos mintis – Lietuva turi pati apsispręsti kiek jai pabėgėlių-migrantų priimti, ir ar priimti apskritai, jokios šalys ar sąjungos negali primesti Lietuvai savo politinės pozicijos grasindamos jėga ar finansinėmis baudomis.

Vienu metu daugiausiai buvo susirinkę apie 80 žmonių.

Pasisakė Algis Avižienis, Marius Jonaitis, Vitalijus Balkus, Tomas Skorupskis ir kiti.

Video reportažas:

 

Renginio fotografijos:
0000100002000030000400005

00006
00007
00008
00009
000010000011000012
 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Julius says:

  Iš tiesų tai didžiulė problema. Pabėgėlių klausimu reikalingas referendumas – apie tai kalba signataras:

  https://www.youtube.com/watch?v=9Fhsg7BRkig

 2. Gojus says:

  Tokios 11-os žmonių demonstracijos yra valdžiašiknių svajonė. Jie save galės paguos ir kitiems pakaišiot nuotraukas kaip čia viskas gražu ir demonkratiška – išsakomos visokios nuomonės.

 3. Mindaugas says:

  JAV ir ES yra morališkai ir visaip kitaip atsakingos už nuskurdintųjų šalių, iš kurių plūsta pabėgeliai, padėties. Todėl, tęsiant savo imperialistinę karinio pavergimo ir ekonominio išnaudojimo politiką, Vakarams atsisakyti priimti šiuos pabėgelius būtų mažų mažiausiai veidmaininga.Tai – noras nevaržomai plėšikauti ir kelti humanitarines katastrofas, bet „nusiplauti“ nuo neišvengiamų šitokių karinių ir ekonominių avantiūrų padarinių, su kuriais šiandien ir susiduria masinę imigraciją ir vadinamąjį „multikultūralizmą“ patirianti Europa.Blaiviai mąstydamas ir nevyniodamas žodžių į vatą, galiu pasakyti, kad tas pats „multikultūralizmas“, kurį vien tik jo simptomų lygmenyje karštai kritikuoja dešinieji „patriotai“, yra nuosekli kapitalistinio išnaudojimo, imperialistinio Trečio pasaulio šalių pavergimo pasekmė.Arba mes palaikome Vakarus, NATO ir ES, t. y. tuos, kurie kelia didžiausią skurdą ir chaosą pasaulyje, ir tuo atveju esame vienaip ar kitaip priversti prisiimti politinę atsakomybę ir įsileisti didesnį ar mažesnį pabėgelių ir imigrantų skaičių; arba, jeigu tikrai nenorime masinio pabėgelių bei kitokių atvykėlių antplūdžio, tai ne tik žodžiais, bet ir veiksmais atsiribokime nuo to, ką daro vadinamasis „civilizuotasis“ Vakarų pasaulis, nutraukdami ryšius su NATO ir ES ekonominiu ir kariniu imperializmu ir viso pasaulio akivaizdoje pasmerkdami ne tik šiuolaikinę Vakarų savivalę, bet ir šimtmečius besitęsiantį Afrikos ir kt. regionų šalių pavergimą ir išnaudojimą. Jei palaikai ES ir NATO, mielas „patriote“, tada malonėk priimti ir minias tų, kurie tiesiogiai nukentėjo nuo tavųjų „laisvės ir demokratijos“ nešimo avantiūrų, – šitaip pasakyčiau kiekvienam tautininkėliui, kuris verkšlena dėl pabėgelių ir imigrantų, bet palaiko Vakarus.

 4. bebras says:

  Žiauru vienok.
  Sauja protestuoja, bet absoliučiai daugumai- viskas pocher…
  Kebabaus priverstinai atveš- pocher, darbo kodeksą išgaidins (nes jis labai sovietinis- perdaug proletaras teisių turi prieš kapitalą)- irgi praris bekramtę…
  Valdžios atžvilgiu Lietuva- ideali šalis daryti bet ką.

 5. Mindaugas says:

  to bebrui. Taip pritariu jums. Dėl to kaltas tas prakeiktas lietuviškas nuolankumas, sakyčiau permanentinė vergo būsena…..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top