Po 5 metų europiečiai patys bėgs į Sibirą

2015, 23 rugsėjo, 1:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (16) | peržiūrų 850 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

obserwatorpolityczny.pl

paveikslėlis„Žlungant Vakarams, Rusija sulig kiekvienais metais tampa vienintele tvirta ir stabilia valstybe nestabilioje aplinkoje“. – rašo lenkų leidinys Obserwator Polityczny. Jau šiandien daug žmonių iš valstybių, kurias valdo minkštakūniai politikai, nesugebantys susidoroti su visiškai banalia nelegalios migracijos problema, su pasigėrėjimu ir viltimi žvelgia į Rusiją, apie kurią galima daug ką kalbėti, bet vienas dalykas akivaizdus: savo lyderiais rusai gali pasikliauti.

Jie nepaliks savo piliečių likimo valiai ir nepasislėps po stalu, laukdami. Kol situacija savaime pasikeis iki tokio lygio, kad jie galės ramiai išlįsti iš po stalo ir vėl išeiti prieš TV kameras, kad tęstų savo melagystes. – pažymi lenkų leidinys.

Šiandien galima neabejoti, kad rusiškas valstybės organizavimo modelis yra efektyvesnis ir atsparesnis krizėms. Europiečiams belieka pavydėti rusams. Ramus miegas kai kuriuose Vengrijos rajonuose šiandien – tai tik prisiminimai. – pažymi leidinys. Žmonės bijo nelegalių migrantų, kurie, negerbdami nei jų teisių, nei papročių, naktimis neretai elgiasi taip, kad vietiniai jaučia grėsmę. Kaimynai organizuoja sargybas kaimuose ir nedideliuose miesteliuose, nes Vengrijos vyriausybė akivaizdžiai bijo kištis, kad Europos žiniasklaida neišvadintų jos fašistine valdžia. Realybė Vengrijoje yra tiek nenormali, kad jokia save gerbianti valdžia neturėtų to toleruoti.

Tuo metu valstybės, kuri užima erdvę nuo Kaliningrado iki Magadano ir dar gabalą gaublio, gyventojai gali ir toliau ramiai miegoti, nes jie tikri, kad kas neateitų pas juos su kardu, nuo to pačio kardo ir žus. – liudija Obserwator Polityczny. Tvarka ir saugumas, kuriuos Rusija, nežiūrint į tai, kad priėmė milijoną pabėgėlių iš Donbaso ir į tai, kad neša sunkią nepateisinamų sankcijų naštą, iki šiol gali užtikrinti savo piliečiams, tampa unikalia vertybe.

„Vis mažiau pasaulyje yra valstybių, kuriose galima ramiai eiti miegoti, nesibaiminant, kad kažkas svetimas naktį įsibraus į namus. Dar prieš metus laiko mes to nepastebėdavom, o šiandien daug kas Europoje norėtų, kad artimiausioje sankryžoje stovėtų keli „mandagūs žmonės“ su žalia uniforma ir užtikrintų stabilumą, taiką ir saugumą. Tik iš kur jų paimti? – klausia lenkų leidinys. Reikia turėti galvoje, kad dauguma profesionalių kareivių kad ir toje pačioje Lenkijoje, dirba iki 15-os valandos, o paskui persirengia civiliais drabužiais ir važiuoja namo, kaip bet kuris kitas žmogus po darbo. Tas pats vyksta visoje Europoje. Visa ko viršūnė – tai Vakarų šalių armijos, kuriose jau nebėra tankų, nes jie pernelyg brangūs. O per pratybas reikia taupyti šaudmenys, dėl to kareiviai laksto su lazdomis, šūkaudami „pif-paf“. Kaip tokių valstybių piliečiai gali jaustis saugūs?

Norvegijoje dėl didžiulių turtų žmonės turi įvairių problemų, pirmiausiai – su psichika. Idealus to pavyzdys – neseniai ten susuktas filmas apie tai, kaip Rusija „stabilizavo“ Norvegiją, kurios valdžia galutinai išprotėjo dėl ekologijos. Nors mes ir prasti pranašai, tačiau gali būti, kad po kokio pusmečio ar metų, kai milijonas ar du milijonai nelegalių migrantų paprasčiausiai be jokių kliūčių įsibraus į Europą, žmonės susimąstys, ką čia tokio padarius, kad ponas Putinas atsiųstų savo galingą armiją, nes jau paprasčiausiai nebėra iš kur laukti pagalbos. – teigia lenkų leidinys.

Labai gaila, bet ponas Putinas yra tiktai vienas ir nežinia, ar jis labai norėtų bent trumpam pavaldyti Europą. Rusijos jis tikrai nepaliks, bet gal jį pavyks kaip nors įtikinti? Jis praverstų bent metams, kad įvestų tvarką ir sutvarkytų problemas. Juk savo laiku jis turėjo viziją apie Europą nuo Lisabonos iki Vladivostoko. Reikėtų detaliai išstudijuoti Rusijos konstituciją, kas ten rašoma apie šalių įtraukimą į Federacijos sudėtį. Juk gali taip atsitikti, kad ir kitos šalys nutars pasekti Krymo pėdomis. Tik ar panorės Rusai turėti Lenkiją kaip savo federacijos subjektą? – ironizuoja Obserwator Polityczny.

Vladimiro Putino rusai nenorės skolinti. Pernelyg didelė tikimybė, kad Vakarai jį sugadins. Rusai turi televiziją, internetą, jie mato, kas vyksta Europoje. Chrestomatinis argumentas, kad pas mus didesnis sūrių pasirinkimas (skaityk: mes sočiau gyvename) jau nebeveikia. Tokio stiliaus banalybės neturi jokio poveikio, jeigu žmonės jaučiasi nesaugūs. – pabrėžia lenkų leidinys. O čia dar paaiškėjo, kad praktiškai broliškoje Ukrainoje atsirado ministras pirmininkas, kuris savo laiku buvo pakankamai karingas. Reali situacija Europoje darosi įdomesnė už bet kokią fantastiką.

„Jei rimtai žvelgsime į šį klausimą, tai Europoje, jeigu nieko nepasikeis, po kokių penkių metų Rusija taps vienintele tvirta ir stabilia valstybe nestabilumo okeane. Greičiausiai tai bus vienintelė valstybė, į kurią galima bus bėgti ir prašytis prieglobsčio. Geriau Sibiras ir Sachalinas, nei Vakarų civilizacijos žlugimas, per kurį galima ir neišgyventi“. – apibendrina Obserwator Polityczny.

versijos.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 16

 1. Vidas says:

  Paskaicius nepriklausoma vakaru, ir ne tik, spauda, darosi aisku, jog pildosi Putino perspejimai, -“demokratijos“  eksportas bombu pavidalu, turi bumerango savybe….
  Ir kiek neskleistu erezijos ir pamzgu taip vadinama demokratine spauda ant Rusijos bei Putino, turi salis ir jos vadovas s t u b u r a!!!

 2. tangas says:

  Na taip, bėgs europičiai į sibirą. Na o kas negėgs, perskaitys šį straipsnį ir numirs iš juoko.

 3. Kai says:

  subinė degs bėgs dar toliau.

 4. Nustebes says:

  Kazkokio isprotejusio lenko kliedesiai. Matomai zmogelis nera net perzenges rusijos sienos, nes jei butu nors kiek ten pagyvenes tai lektu is tos jo mylimos rusijos neatsigrezdamas. 

 5. Ina says:

  NUSTEBUSIAM:
  Išprotėjęs lenkas lieka išprotėjusiu:) Kliedesiai lieka kliedesiais… TIK KODĖL TIEK DAUG MŪSŲ TAUTIEČIŲ – PROTINGŲ IR NEKLIEDINČIŲ TAIPOGI IŠDŪMĖ NEATSIGRĘŽDAMI IŠ MYLIMOS ŠALIES??? Todėl tuo lenku galima ir patikėti… Juk prieš 25 m. niekas nebūtų patikėjęs tuo, kas šiandien mūsuose vyksta ir kas vyksta pasaulyje.

 6. Inai says:

  O kur tautieciai isdume? i rusija? Del to ir isprotejes lenkas, nes mano. kad atsiras norinciu gyventi rusijoje.Deja realybe yra kitokia.

 7. Algirdas says:

  tautieciai gal ir dumtu i rusija, tik kad vizu reikia. Ir kalbeti nebemoka… bega ten, kur vizu nereik ir angliskai / vokiskai/ … / galima darbo papsiprasyti.

 8. Ec says:

  Šiuo metu yra daug Rusijos ekspertų paskutiniu metu ar niekada Rusijoje nebuvusių. Sprendžiant iš parašyto nustebęs vienas iš jų :). Bet iš dalies su nustebusiu sutinku, daug ko blogo ten yra – Rusija ant dolerio sėdi, pilna ten milijonierių, švaistančių valstybės turtą savo naudai, korupcija, manau, ne mažesnė nei Lietuvoje.

 9. Mantas to Ec says:

  Na Rusija ant dolerio buvo pasodinta (butu gerai jog neklaidintum zmoniu) ir didziule pagarba jiems jog pagaliau sustipreje jie bando to meslo atsikratyti..

 10. Ec says:

  Mantai, nieko neklaidinu, nesvarbu kaip ant to dolerio atsisėdo, pati ar prievarta buvo pasodinta, sakau, kad sėdi. Tik jiems lengviau to dolerio atsisakyti nei Lietuvai €uro. Nors su tokia centrine ES valdžia (negali su elementaria pabėgėlių problema susitvarkyti) ši konstrukcija greitai grius, tuomet Lietuvai lito grįžimas bus natūralus :)

 11. to Ec says:

  Tai sakai nesvarbu, kaip ant $ atsisėdo?

 12. Ec says:

  Dabar jau nesvarbu, svarbu kaip greit nuo jo nulips :). Ir nebūtinai ant rublio, rublis priklauso Rusijos centrobankui, kuris yra nepavaldus Rusijos vyriausybei. Čia yra dar viena Rusijos problema, kaip ir doleris, kurį šiuo metu masiškai supirkinėja paprasta Rusijos liaudis, taip tą dolerį palaikydama.

 13. viga says:

  Kai juoduliu europoi bus apie 20-30%,prasides europos degradacija galutine.Juodukai dabaiks ta nukvakuse nupezusia europa.Nesuprantu,kaip galma pedarastu paradus,vadinti europos vertybe.Kol pasalpos dideles bus gerai ,bet kai sumazes juoduliai reikalaus sau geru pasalpu. Jie neprasys,jie reikalaus,kaip dabar reikalauja vezti juos i vokietija.Arba europa zlugs,arba atsiras naujas hitleris.

 14. Mantas to Ec says:

  Del Lietuvos ir lito tai tikekimes kad taip ir bus, bet del atsisedo ar buvo pasodinti manau kad labai svarbu parinkti tinkamus zodzius nes daugume nezinodami tiesios negali izvelgti ir didziules gresmes…Beja “viga“ o kodel tu manai kad naujas “hitleris“ jau nera paruostas? tik laukiantis savo eiles…

 15. andrius says:

  I sibira gali begti tik EU rusiskos kilmes migrantai.Taciau ,zinant,ju goduli pinigams,mazai tiketina.

 16. Ec says:

  Iš video apie „pabėgėlius“ matosi, kad labai daug jų yra juodaodžiai iš centrinės Afrikos, kur labai išplitęs AIDS, jis taip pat integruosis į Lietuvos visuomenę

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top