Pradėkime galvoti apie tai, kas vyksta

2022, 12 rugsėjo, 9:30 | kategorija Alternatyva | atsiliepimų (3) | peržiūrų 337 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

 

Vis daugiau Vakarų šalių mąstančių žmonių atsimerkia ir nebodami galimų represijų ar viešo persekiojimo ima kalbėti apie tai, ką mato aplink save, ieškoti faktų, juos gretinti ir daryti savo nepriklausomas išvadas. Šis straipsnis būtent apie tai, kaip, griaunama valstybė ir kas tai daro bei kokiomis priemonėmis.

Mane, „kūdikių bumo” kartos atstovą, užaugino tėvai, kurie gerbė valdžią. Jie buvo Didžiosios depresijos laikų tėvai. Mano seneliai matė, kaip buvo statomas Bruklino tiltas (arba, kaip sakydavo mano močiutė italė, Brucalino), ir didžiavosi, kad yra naujieji amerikiečiai. Jie patyrė likimo iššūkius ir širdies skausmą. Jie neteko dviejų iš šešių savo vaikų: vyriausioji dukra 19 metų mirė nuo ispaniškojo gripo, o jauniausias sūnus 14 metų susirgo inkstų liga, rašo straipsnio autorius „Canada Free Press” portale.

Jie mokė mus gerbti valdžią, ir mes ją gerbėme, tačiau, kaip ir daugelis iš mūsų, su sveiku skepticizmu. Galbūt todėl, kad buvome daug labiau išsilavinę (mums nereikėjo pernelyg rūpintis, kaip gauti maisto). Žinojome apie mūsų šalies tėvus įkūrėjus, kurie kovojo už tai, kas jiems buvo atimta – už Dievo suteiktas teises į laisvę, savigyną, asmeninę nuosavybę, žodžio laisvę, savo ateitį.

Nesinori galvoti apie tai, ko mes visi vengiame, nenorėdami susidurti su karčia tiesa. Tai sudėtinga. Ypač naujienos. Per daug žmonių jau dabar išjungia televizorių, jei jame rodomos naujienos, arba tiesiog perjungia kanalą.

O aš negaliu to daryti, nes rašau apie dabartinius įvykius. Gyvenu tuo, susiduriu su tuo ir tikiuosi, kad skaitytojai gaus naudos iš laiko, kurį praleidžiu ieškodamas tiesos, pranešdamas apie tai ir analizuodamas įvykius.

Nors šios istorijos skaitomos dvidešimtyje šalių, dauguma mūsų esame amerikiečiai, didžiuojamės savo šalimi. Daugelis iš mūsų praliejo kraują ir matė, kaip žmonės žūsta už savo šalį. Nesame tobuli ir niekada nemanėme, kad tokie galime būti.

Dabar, 246-aisiais mūsų šalies gyvavimo metais, daugelis iš mūsų bando suprasti, kas vyksta su Amerika, nes tai, kas vyksta, yra neįsivaizduojama. Ar gali būti, kad šalis, už kurios saugumą sumokėjome tokią brangią kainą ir laikėme ją savaime suprantamu dalyku, nusigręžė nuo mūsų? Tačiau tas pats vyksta ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Vakarų civilizacija žlunga.

Nė viena šalis nesugebėjo nugalėti JAV ir mūsų sąjungininkų, o dabar esame priversti nusižudyti?

Bedieviško globalistinio elito grupuotė be balsavimo, neturėdama teisės, autoriteto ar net mokslinio sutarimo nusprendė panaikinti mūsų gyvenimo būdą. Jie, kaip ir pats šėtonas, išvertė Dievo įstatymą aukštyn kojomis. Šie „ekspertai” daugelį metų rengė klaidingas prognozes – perspėjimus apie pandemijas, klimato kaitą, aplinkos ir ekonomikos katastrofas.

Štai tokių „ekspertų” prognozių pavyzdžiai:

1966 m.: naftos nebeliks po 10 metų.
1967 m.: badas iki 1975 m.
1969 m.: Iki 1989 m. visi tapsime garų debesimis (Paulas Ehrlichas).
1969 m.: pasaulinis maras, ekologinė katastrofa iki XX a. pabaigos.
1970 m.: vandenynai išnyks per dešimtmetį, maisto kortelių sistema – iki 1980 m.
1970 m.: gamtos išteklių išeikvojimas.
1971 m.: iki 2000 m. prasidės ledynmetis.
1972 m.: naftos atsargų išsekimas iki 1992 m.
1972 m.: iki 1985 m. miestų gyventojai bus priversti dėvėti dujokaukes.
1974 m.: ozono sluoksnio suirimas.
1975 m.: Žemė atvėso ir smarkiai sumažėjo maisto produktų gamyba.
1976 m.: Mokslininkų sutarė dėl bado neišvengiamumo.
1977 m.: naftos ištekliai baigsis iki 1990-ųjų (Energetikos departamentas).
1980: Dieve mano, rūgštiniai lietūs!
1988 m.: iki 2000 m. kylantis jūros lygis sunaikins šalis.
1988 m.: Maldyvai iki 2018 m. bus po vandeniu (jie vis dar ten yra).
1989 m.: iki 2000 m. dėl visuotinio atšilimo išnyks visos šalys (JT).
1996 m.: iki 2020 m. naftos nebeliks.
2002 m.: badas, jei neatsisakysime mėsos, žuvies ir pieno produktų.
2004 m.: Jungtinė Karalystė iki 2024 m. taps Sibiru.
2005 m.: iki 2015 m. Manhatanas bus po vandeniu.
2008 m.: iki 2018 m. Arktyje neliks ledo.
2009 m. princas Čarlzas sako, kad planetai išgelbėti turime 96 mėnesius.
2009 m.: JK Ministras Pirmininkas nesutinka ir sako, kad turime tik 50 dienų.
2009 m.: Al Goras savo prognozę dėl neužšąlančios Arkties perkelia iš 2013 m. į 2019 m.
2014 m.: turime 500 dienų, kad išvengtume klimato chaoso (Johnas Kerry, Jay Carney, Prancūzijos užsienio reikalų ministras Laurent Fabius).

O štai kiti „ekspertai”:
2019 m.: klimato kaitai įveikti liko tik aštuoneri ar devyneri metai (Bernie Sandersas).
2021-2022 m.: Dr. Anthony Fauci: „Vakcina yra saugi ir veiksminga ir padės išvengti koronavirusinės infekcijos”. (Abu postulatai klaidingi).
Joe Bidenas: „Jei pasiskiepysite, koronavirusu neužsikrėsite”

Matote dėsningumą?

Mes sulauksime maro tik tada, jei jie jį sukurs… o jie jau sukūrė. Badas mus ištiks tik tuo atveju, jei jie jį sukels… ir jie jį sukelia. Naftos ir energijos mums trūks tik tada, jei jie jos neišgaus…. , ir jie neišgauna!

Kodėl vos per kelis mėnesius nuo energetinės nepriklausomybės perėjome prie priklausomybės, kai vien Pietų ir Šiaurės Dakotoje bei Montanoje turime daugiau naftos nei visuose Artimuosiuose Rytuose?

Kodėl Olandijoje uždaromi ūkiai, kurie yra vieni didžiausių maisto produktų eksportuotojų? Šią žiemą žmonės šals, maistas bus brangesnis ir jo nebebus pakankamai, o benzinas ir dyzelinas brangs, nes tai daro šie nusikaltėliai.

Jie nori valdžios, pinigų, ir visko bei visų kontrolės. Žmonės jų nedomina. Chaosas ir baimė – jų specializacija. Jiems to reikia. Jie ja maitinasi.

Kalifornijos gubernatoriaus Gavino Newsomo idiotiškas sprendimas uždrausti automobilių su vidaus degimo varikliais pardavimą iki kito dešimtmečio vidurio rodo, koks neracionalus yra jis ir į jį panašūs asmenys.

Tiesa ta, kad iškastinio kuro mums reikės dar ilgai. Niekada jo neatsisakysime. Newsomas net neturi energetikos sistemos, kuri galėtų įkrauti elektromobilių akumuliatorius, ir jau apribojo įkrovimą iki kelių valandų per dieną.

Neturėtume skubėti – kai atsiras nauja technologija, padarysime atitinkamus pakeitimus ir nedarysime skubotu neapmąstytų sprendimų.

Kada nustosime klausytis šių kvailių ir šarlatanų? Kas nutiko su sveiku mūsų kartos skepticizmu? Mąstykite kritiškai. Šie žmonės yra melagiai!

Šalys, tarptautinės korporacijos, farmacijos kompanijos, sveikatos apsaugos pramonė, žiniasklaida, JT, TVF, PSO, daugelis vyriausybių (įskaitant dabartinę mūsų vyriausybę) patikėjo šia apgaule, šia išdavyste, kuriai vadovauja Pasaulio ekonomikos forumas, žadėdamas valdžią ir pinigus.

Dabar jie visi prisideda prie didžiausio nusikaltimo žmonijai. Žinau, kad tai neįsivaizduojama, bet tai tiesa. Visa aplinkosaugos ir klimato propaganda yra apgaulė!

Didelę pažangą aplinkosaugos moksle pasiekėme be gąsdinimo taktikos, be grasinimų mirtimi ar visų mokesčių mokėtojų apiplėšimo.

Pagalvokite apie 10-ąją pataisą, ypač tą, kas liečia gubernatorius. Pirmiausia pasirūpinkite savo valstijomis. Jei jums reikia energijos, gaminkite ją. Jei jums reikia maisto, gaminkite jį. Nesėdėkite rankų sudėję ir nežiūrėkite, kaip federalinė vyriausybė ar globalistai sociopatai žlugdo mūsų šalį ir jūsų valstiją. Bidenas ir Obama daro viską, ką gali, kad iš esmės pakeistų Ameriką.

Pradėkite galvoti apie tai, kas vyksta. Jie pasinaudoja jūsų pasitikėjimu jais, nukreipdami tai prieš jus. Nustokite jiems pasiduoti ir nustokite gyventi baimėje! Galime ir privalome tai sustabdyti.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Atsiliepimų 3

  1. ko JIE siekia says:

    Šiaip jau, tose „demokratinėse valstybėse” viską lemia rinkimams skirtų pinigų kiekis. Žinia, pinigus nūnai pasaulyje valdo Investiciniai fondai, operuojantys trilijonais dolerių, kurie šį zoo-spektaklį ir organizuoja. Nesiplėsiu: kas domisi – visa tai žino, o tie, kurie „tiki mokslu”, tiki partijomis – ant jų ir laikosi „demokratija”, „žmogaus teisės”, „europinės vertybės” ir visi sorošai su švabais. Esmė viena – padaryti žmoniją vergais, pigiai kainuojančiais, neturinčiais šeimų, lyties, nuosavybės, su reguliuojama psichika, programuojamu elgesiu.
    Suprantu, kad Lietuvoje, tapusioje kolonija, valdžia elgsis taip, kaip jai įsako metropolija, o mes turime dar šiokią tokią galimybę išsaugoti Lietuvos valstybės ir lietuvių Tautos likučius. Tai daro Europoje Vengrija, Lenkija.

  2. Vytas says:

    Nieko nauja, viskas pagal Gebelsą. Kasdienis melas per visas valstybines informavimo priemones perėjęs į tiesioginį šantažą (neskiepytas? – lauk iš darbo) padarė savo judą darbą. Dabar pasaulyje stebimas padidėjęs jaunų žmonių (rodos iki 44 m.) padidėjęs mirtingumas. Ir kas gali paneigti, jog tai ne skiepų nuo COVID-19 pasekmė?

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top