Sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia jungtis prie piketo ir skelbia reikalavimus Lietuvos valdžiai

2019, 4 rugsėjo, 13:42 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 295 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Stop Barnevernet

Sąjunga „Vardan šeimos“ jungiasi prie TARPTAUTINIO PROTESTO „STOP BARNEVERNET IDEOLOGY“ ir organizuoja protesto akciją Lietuvoje!

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 12-14 val. sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia prisijungti prie tarptautinės protesto akcijos „STOP Barnevernet ideologijai“ nukreiptos prieš vaikų atėmimą iš šeimų ir rengia piketus prie Seimo, Prezidentūros, Vyriausybės ir Norvegijos ambasadų ragindama stabdyti „Barnevernet“ ideologijos plėtrą Žemėje.

Piketai, rengiami prieš vaikų interesų apsauga prisidengiančių institucijų smurtą vyks ir kitose 17 šalių: Norvegijoje, Austrijoje, Danijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Serbijoje, Italijoje, Kanadoje, JAV, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Rusijoje. Tikėtina, jog prisijungs ir daugiau šalių.

Sąjungos „Vardan šeimos“ kreipimasis ir tuo pačiu reikalavimas skirtas Lietuvos valdžiai:

„Mes esame neabejingi šeimoms, susiduriančioms su instituciniu smurtu!

Mums rūpi visi Lietuvos vaikai ir mes nepritariame Barnevernet principams, todėl REIKALAUJAME:

1. Skubos tvarka reikalingas vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos funkcijų atskyrimas. Šiuo metu tarnyba vykdo du vienas kitam prieštaraujančius veiksmus – ta pati institucija paima iš šeimų vaikus ir ta pati tarnyba perduoda vaikus įvaikinimui Lietuvos bei užsienio šalių įvaikintojoms.

2. Apsvarstyti R. Janutienės Seimo peticijų komisijai įteiktą ir daugiau nei 40000 Lietuvos piliečių pasirašytą peticiją dėl Seimo narės D. Šakalienės apkaltos, kuri savo veiksmais pažeidė Seimo nario priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Lietuvos Respublikos Konstitucija šeimą įvardija kaip valstybės ir visuomenės pagrindą, tuo tarpu Seimo narės D. Šakalienės veiksmai ir pasisakymai žiniasklaidoje sumenkina šeimos svarbą.

3. LR Prezidentui, inicijuoti LR ambasadoriaus Norvegijoje atleidimą, dėl neatlikimo vienos iš savo tiesioginių pareigų ginant Lietuvos Respublikos mažamečius piliečius, bei jų tėvus nukentėjusius nuo Norvegijos tarnybos Barnevernet neteisėtų veiksmų.

4. Gen. Prokuratūrai inicijuoti finansavimo tyrimus šiose organizacijose:

– „Žiburio“ labdaros paramos fonde (įm. kodas 303263714);
– visuomeninėje organizacijoje „Gelbėkit vaikus“ (įm. kodas 190780953);
– SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija , Labdaros paramos Fondas (įm. kodas 192014985);
– VŠĮ „Sotas“ (įm. kodas 195746022).

Ir išsiaiškinti, ar iš užsienio valstybių juridinių subjektų bei iš privačių asmenų gaunamos lėšos nėra įgytos nusikalstamos veikos modeliu.

5. Inicijuoti tyrimus VŠĮ „Sotas“ organizacijoje ir išsiaiškinti, ar ši organizacija nėra tiesiogiai susijusi su įvykiais Italijoje Bibbiano ir Forteto savivaldybėse, kuriose nustatyta nusikalstama veika įvaikinimo, socialinių paslaugų teikimo bei vaikų teisių apsaugos srityje. VŠĮ „Sotas“ organizacija yra tiesioginis Italijos įvaikinimo agentūrų atstovas. Italijos įvaikinimo agentūros VŠĮ „Sotas“ organizacijai nuolat teikia finansavimą.

6. Išsiaiškinti ar visuomenės įtarimai pagrįsti, kad 2008 – 2015 metais daugiausiai Alytaus bei Druskininkų savivaldybėse, Lietuvos Caritas galimai dalyvavo(tarpininkavo) įvaikinant Lietuvos vaikus užsienio valstybėse. Išsiaiškinti Caritas dalyvavimo(tarpininkavimo) mastus, funkcijas bei veiksmų teisėtumą.

7. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai teisės aktuose įvesti kriterijus, kurie būtų veiksmingi prieš galimus interesų konfliktus tarp socialinių tarnybų ir šeimos bendruomenių.

8. Ištirti ar nebuvo pažeisti teisės aktai įdarbinant NVO, VŠI organizacijose dirbusius ar joms vadovavusius asmenis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijuoja teisės aktų kūrimą tose srityse, kuriose anksčiau dirbo minėti asmenys ir kuriose vis dar dirba buvę šių asmenų kolegos.

Ištirti, ar ministras nėra protegavęs jų įsidarbinimo, ar esami darbuotojai nesiekė finansinės naudos savo buvusioms darbovietėms.

Raginame nubusti žmones ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje ir netylėti, kai yra grobiami ir parduodami mūsų vaikai. Kad tai yra verslas jau įrodė skandalas Italijoje, Bibbiano.

Daugiau informacijos apie tai: https://vardanseimos.lt/skandalas-italijoje/

Informuojame, kad prie Tarptautinio protesto oficialiai jau prisijungė: Norvegija, Austrija, Danija, Bulgarija, Serbija, Italija, Ispanija, Naujoji Zelandija, Kanada, Lenkija, JAV, Airija, Vokietija!

Plačiau apie renginį: Facebook

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Išeitis, manau, yra viena ir garantuojanti sėkmę : per artimiausius rinkimus rinkėjai turi boikotuoti visas partijas ir atskirus seimo narius, balsavusius už Šakalienės ir Majausko prastumtą norvegišką „vaikų atėmimo“ įstatymą . Balsuoti tik už partijas kurios savo programoje įsipareigos panaikinti dabar galiojanti vaikų teisių „gynimo“ įstatymą ir grįžti prie ankščiau egzistavusios sistemos šioje srityje. O vienmandatinėse rinkimų apygardose balsuoti tik už asmenis, viešai įsipareigojančius siekti sugrįžimo į buvusią sistemą. Ir be jokių sąlygų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top