Seimo nario Audriaus Nako ir signataro Zigmo Vaišvilos pareiškimas

2015, 21 rugsėjo, 17:52 | kategorija LPT | 8 komentarai | peržiūrų 757 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

migrantsPAREIŠKIMAS

2015-09-21

Vilnius

Federikai Mogerini (Federica Mogherini), Europos Sąjungos Vyriausiajai užsienio reikalų įgaliotinei bei Europos Komisijos pirmininko pavaduotojai

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei

Europos Parlamentui

Europos Parlamento nariams, rinktiems Lietuvos Respublikoje

Lietuvos Respublikos Seimui

Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Europos Sąjungos šalys nedelsdamos turi apsispręsti, ar ir masinio nestabdomo nelegalių imigrantų antplūdžio akivaizdoje jos toleruos teroristų grupuočių, atvirai grasinančių ir Europos Sąjungos šalims, rėmimą Sirijoje ir Irake? Ar laikys norma vienasmenį Vokietijos sprendimų, žalingų visoms ES šalims, priiminėjimą?

JAV atsisakymas kovoti su islamo valstybe, viešai grasinančia Europos Sąjungai ir skelbiančia, kad su nelegalių imigrantų srautu į ES jau atsiuntė per 4000 teroristų, reiškia šios ir kitų teroristų organizacijų kaip karinės politinės kovos su teisėta Sirijos Vyriausybe rėmimą be Jungtinių Tautų sankcijos.

Europos Sąjungos vadovybės bandymas nelegalią masinę organizuotai vykdomą imigraciją paversti tariamai normaliu ir teisėtu reiškiniu, ignoruojant ES ir valstybių-narių teisės aktus, patvirtina visišką Europos Sąjungos vadovybės nepasiruošimą tokiai padėčiai ir verčia ES chaoso teritorija.

Visa tai skatina ES valstybių-narių tarpusavio konfliktus, griauna Europoje istoriškai susiklosčiusias dvasines ir kultūros vertybes, naikina ES valstybių identitetą.

Vieši Europos Parlamento pirmininko Martino Šulco grasinimai naudoti prievartą prieš ES valstybes-nares ir tyčiojimasis iš jų pastangų sustabdyti nelegalių imigrantų srautą į visą Europos Sąjungą yra šiurkštus ES teisės aktų ir valstybių-narių suvereniteto pažeidimas, Europos Sąjungos griovimas.

Todėl kreipiamės į Jus, kviesdami:

1. Skubiai drauge su visoms ES šalims-narėms užtikrinti Europos Sąjungos valstybių išorinių sienų fizinę apsaugą nuo nelegalios imigracijos. Pareikalauti, kad Turkija, siekianti įstoti į ES, sustabdytų nelegalią asmenų migraciją iš Turkijos į ES. ES finansavimą skirti ES išorinių sienų apsaugai, o ne nelegalių imigrantų neteisėtam priėmimui, nesilaikant sutarčių dėl nelegalių imigrantų repatriavimo.

2. Nelegaliai į Europos Sąjungą patekusiems asmenims nesuteikti socialinių garantijų ir išmokų išimties tvarka, nes taip pažeidžiami galiojantys ES ir valstybių-narių teisės aktai, ignoruojamos ES valstybių-narių piliečių teisės, provokuojami socialiniai ir tautiniai konfliktai.

3. Užtikrinti, kad Europos Sąjungos valdžios santykiuose su ES valstybėmis-narėmis niekada nebūtų naudojami prievarta ir spaudimas. Pareikalauti politinės ir baudžiamosios Europos Parlamento pirmininko Martino Šulco atsakomybės dėl jo viešų grasinimų ES valstybėms-narėms, Europos Sąjungos idėjos diskreditavimo.

4. Europos Komisijai ir Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narei Lietuvos Respublikai skubiai inicijuoti:

4.1. Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos neeilinį posėdį dėl nelegalių imigrantų į Europos Sąjungą sustabdymo ir dėl karinės agresijos Sirijoje, Libijoje ir Irake nutraukimo, ten veikiančių teroristų organizacijų finansavimo bei rėmimo ginklais nutraukimo;

4.2. Jungtinių Tautų mandato ginkluotai kovai su neteisėtomis teroristų organizacijomis, veikiančiomis Sirijoje, Irake ir Libijoje, suteikimą;

4.3. suinteresuotų šalių – JAV, Kataro, Jordanijos, Egipto, Izraelio, Saudo Arabijos, Irano, Irako, Turkijos, Azerbaidžano, Rusijos, Sirijos, ES – derybas dėl karinės ir humanitarinės krizės Sirijoje skubaus nutraukimo, sprendžiant pagrindinę konflikto priežastį – gamtinių dujų tiekimo į Turkiją ir Europą nesutarimus, už kuriuos negali būti atsakingi Sirijos piliečiai.

5. Lietuvos Respublikos Seime nutraukti teisės aktų dėl nelegalių imigrantų svarstymą ir mėginimą juos įteisinti, nes jie įtvirtintų diskriminuojančias išimtis ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose, tarpvalstybinėse sutartyse, dar labiau skatintų nelegalią imigraciją, toliau kurstytų socialinę, tautinę, socialinę, religinę ir rasinę nesantaiką.

6. Lietuvos Respublikos įstatymai nenumato išimčių taikymo dėl nelegalaus sienos kirtimo ir padėjimo tai daryti. Todėl nelegalių imigrantų, negavusių ES valstybių-narių vizų, patekimą į ES ir Lietuvos Respubliką vertinti taikant galiojančius teisės aktus, įskaitant ir baudžiamąją atsakomybę.

Lietuvos Respublikos Seimo narys Audrius Nakas

Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. Mindaugas says:

  Keisti žmonės. Matyt norėtų statyti „filtracines stovyklas“. Taip taip, stovyklas. O gal geriau lagerius? Tačiau nuo filtracinių iki koncentracijos lagerių – vienas žingsnis. Šitie žmogėnai, su abejotinos vertės pareiškimais nesupranta vieno-Europa nebegali būti vieninga. Nes pyragas baigėsi, prasidėjo problemos. O spręsti problemas bendromis jėgomis Europa nesugeba, kaip ir nesugeba įvardinti bendro priešo-JAV. Europa pernelyg skirtinga – Anglija, Vokietija, Prancūzija, Graikija, Italija, Ispanija, Vengrija, Austrija, Bulgarija…Europa pernelyg skirtinga, kad laikytųsi visą laiką drauge ir drauge spręstų problemas. Europa neturi bendros šerdies. Europa – tai triumviratas iš Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos – amžinų varžovų, kurios galėjo susivienyti nebent tik tarybinės grėsmės akivaizdoje. Tiktai jos jau seniai nebėra. Dėl to Europa labai greitai pasikeis. Gaus tą, ko senai nusipelnė….

 2. Kindziulis says:

  Vokietijos valdžia yra tarp kūjo (JAV) ir priekalo (ES/vokiečių tautos interesų). Vokietija būdama politiškai ir kariniu požiūriu silpna (2PK pasekmė) tiesiog bando išlaikyti pusiausvyrą tarsi balansuodama ant lyno, bet kiek ilgai tai pavyks. Vokietijoje yra aktyvistų vis garsiau skleidžiančių idėją apie Vokietijos pasitraukimą iš NATO. Tokių judėjimų yra ir kitose ES valstybėse, bet Vokietijos pasitraukimas yra svarbiausias, po jos sektu Prancūzija su Italija ir tada NATO subyrėtų. Europiečiai nesiskaldykim daugiau, nes tai naudinga tik JAV. Geriau solidarizuokimės su antiNATO’iškai nusiteikusiais vokiečiais ir tapkime visuotine antinatiška jėga, kuri galėtų paskatinti Vokietijos valdžią imtis ryžtingų sprendimų ir atsikratyti trečiosios šalies primetamos politikos. Juk galime jungtis į judėjimą ir aktyviai propaguoti ES be NATO idėją. Saugi Europa tai Europa be JAV. Atsikratę politinės JAV įtakos, išvengsime bereikalingų resursų švaistymo JAV sukeltuose karuose, šimtų tūkstančių pabėgėlių antplūdžio ir neigiamų ekonominių paskemių.

 3. zombiams ne says:

  Išstoti iš NATO jau per vėlu. Rusija nusigręžia nuo Europos link Kinijos. Europa ir JAV nebereikalinga. Todėl ir suplanavo Europos sunaikinimą pabėgeliais. Blūdinės po rūkstančią Europos pusdykumę milijonai amerikonams nepavojingų išbadėjusių zombių-klajoklių. Gudriai suplanuota. Pažiūrėkit… pabėgeliai iš Irako, kurdai, iš Egipto, iš Libijos… kur subombardavo NATO – ten sukėlė virtinę ekonominių problemų ir socialinių neramumų. Džiūgaučiau ir žavėčiausi tokiu superprotu , jei… nebūčiau šioje barikadų pusėje.

 4. to tik nereikia says:

  Čia tau keletas nuorodų iš vakarietiškų šaltinių apie tai kas siekia nuversti teisėta Sirijos valdžią. Įsikalk Bašaras yra teisėta valdžia ir Rusija remia teisėtą Sirijos valdžią, o JAV remia įvairaus plauko sukilėlius:
  globalresearch.ca/us-covert-support-to-the-islamic-state-isis-as-a-means-to-creating-chaos-and-destroying-syria/5476356

  O čia apie tai kaip ES narė UK į ginklų mugę kviečia karo nusikaltėlius:
  globalresearch.ca/uk-government-welcomes-the-worlds-despots-and-war-criminals-to-arms-fair/5477304

  O čia apie JAV planuojamą perversmą Gvatemaloje globalresearch.ca/guatemala-soft-coup-scenario/5477277

  Pasakyk dar, kad perversmas Lotynų Amerikoje naudingas Putinui, siekiant sukiršinti ES  su JAV o JAV tik gina „vakarietiškas vertybes“.

 5. to tik nereikia says:

  PS. ES vienybę skaldo JAV, o NATO atgyvenusi organizacija, kuri naudinga JAV, kad galėtų laikyti ES už grandinėlės kaip paklusnų šunytį.

 6. Gal says:

  „tik nereikia“     išmesk televizorius…

 7. Mindaugas says:

  to tik nereikia: Saul, ar čia tu rašai? Viliuosi, kad ne :) Aš manau, kad pažangioms patriotinėms ir antikapitalistinėms jėgoms Lietuvoje ir Europoje telieka kelias šviesti žmones nurodant tikrąsias masinės migracijos bei kt. opių visuomenės ir pasaulio problemų priežastis, o ne fetišizuoti pasėkmes; ieškoti būdų telkti ir organizuoti sąmoningesnį ir veiklesnį visuomenės elementą aktyviai veiklai, nukreiptai ne prieš pačius migrantus, bet prieš Briuselio diktatu virstančias pabėgelių kvotas ir prieš giluminę šios problemos priežastį – JAV imperialistų karinių pajėgų siautėjimą Artimųjų Rytų regione, ypatingai sugriovus kadaise klestėjusią Libijos Džamahiriją bei organizuojant teroristines atakas prieš Sirijos Arabų Respubliką.Būtina kelti reikalavimus dėl išstojimo iš ES ir NATO, dėl realios nepriklausomybės atstatymo ir atsiribojimo nuo visų JAV imperialistų vykdomų karo nusikaltimų. Tautos laisvę ir nepriklausomybę tegali pasiekti eidamos iš vien, bendro anti-imperialistinės kovos fronto keliu. Kuo greičiau tą supras lietuviai, tuo ir bus geriau.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top