Takeris Karlsonas: Tai žiauru

2022, 30 rugsėjo, 9:30 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 283 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pasak „Fox News“ apžvalgininko Takerio Karlsono (Tucker Carlson), sprogimai dujotiekio „Nord Stream“ atšakose buvo pramoninio terorizmo išpuolio rezultatas. Jis neatmeta galimybės, kad su tuo susijusi Joe Bideno administracija, ir įspėja apie katastrofiškas nusikaltimo pasekmes.

Sveiki visi ir sveiki atvykę į „Vakarą su Takeriu Karlsonu“! Turiu aptemdyti jūsų antradienį niūriomis naujienomis: prie Danijos krantų įvyko ekologinė katastrofa, viena didžiausių pastaruoju metu.

Sugadinti didžiuliai Rusijos dujotiekiai „Nord Stream 1“ ir „Nord Stream 2„, kuriais iš Rusijos į Vakarų Europą buvo tiekiamos gamtinės dujos. Kaip tik šiuo metu milijonai kubinių metrų mėlynojo kuro iš trijų atšakų vienu metu teka į Baltijos jūros vandenis.

Dabar ekrane matomose aerofotonuotraukose matyti didžiulis kilometro skersmens nuodingas burbuliuojantis plotas. Galima tik spėlioti, kiek jūros gyvūnų žūsta šio proceso metu… Nesuskaičiuojamai daug.

Ilgalaikė žala gali būti padaryta ir atmosferai, nes gamtines dujas sudaro 90 proc. metano, kuris, kaip nuolat kartoja Joe Biden, yra pagrindinis visuotinio atšilimo veiksnys.

Tai kelia egzistencinę grėsmę žmonijai ir planetai. Klimato kaita susirūpinusiems žmonėms tai, kas įvyko su „Nord Stream“ dujotiekiais, priartina mus prie apokalipsės.

Pagrindinis klausimas – kaip visa tai įvyko? Pasirodo, tai nebuvo atsitiktinumas. Tuo metu, kai buvo aptiktas nuotėkis, Švedijos valdžios institucijos pranešė apie du galingus povandeninius sprogimus, kurių kiekvienas prilygo 100 kg trotilo ekvivalentui..

Gamtinės sąlygos negali paaiškinti tokio dalyko. Beveik iš karto dujos ištekėjo trijose skirtingose vietose. Tai, kas įvyko, galima paaiškinti tik vienu pagrįstu paaiškinimu: pramoninis teroro aktas.

Lenkijos ministrui pirmininkui šis faktas buvo toks akivaizdus, kad jis netruko padaryti atitinkamą pareiškimą. Pažiūrėkime.

Mateuszas Morawieckis: Aiškiai matome, kad tai yra sabotažo aktas, kuris tikriausiai žymi kitą situacijos, su kuria susiduriame Ukrainoje, eskalavimo etapą.

„Aiškiai matome, kad tai sabotažas“, – sako jis. Teroristinis aktas. O taip, mes tai matome. Kyla klausimas, kas už to stovi, ir pagrindinis įtariamasis, be abejo, bus tas pats, kuris sukėlė JAV infliaciją ir „pavogė“ 2016 m. rinkimus iš Hillary Clinton, t. y. Vladimiras Vladimirovičius Putinas.

Laikraštis „The Washington Post“ iš karto reagavo straipsniu, kuriame teigiama, kad dabar jis taip pat naudoja dujotiekius kaip ginklą. Pasak Kanados ambasadoriaus prie JT Bobo Ray’aus, Putinas nevengia naudotis taršos priemonėmis.

„Twitter“ pritarė šiai išvadai: „Dėl visko kaltas Putinas!“ Ir tai prasminga tol, kol protinė veikla nėra aktyvuota. Vladimiras Putinas nėra kvailys. Tikrai ne kvailys. Štai kur yra spąstai.

Jei būtumėte jo vietoje, ar ketintumėte susprogdinti savo vamzdyną kaip koks pamišęs savižudis sprogdintojas?

Niekada, nes dujotiekiai yra pagrindinis jūsų galios, turto ir, svarbiausia, įtakos kitoms šalims šaltinis. Artėja žiema, o Europai dabar kaip niekada reikia jūsų energijos išteklių.

Jei negalite to užtikrinti, tokioms šalims kaip Vokietija nereikia rūpintis jūsų norais.

Vyksta ginkluotas konfliktas, todėl jums reikia visų įmanomų svertų ir įrankių. Tokiomis aplinkybėmis vargu ar jums ateitų į galvą nutraukti „Nord Stream“ veiklą – nei vieno, nei kito. Ne dabar.

Šis faktas toks akivaizdus, kad jį pripažįsta žinomas riboto mąstymo [JAV] valstybės sekretorius Anthony Blinkenas. Jis sakė, kad „Nord Stream“ sabotažas „akivaizdžiai neatitinka niekieno interesų“. Teisingai. Tiesa, tai yra tik pusė tiesos.

Taip, dujotiekio pakenkimas niekaip nepadėtų Vladimirui Putinui ir jis to nedarytų – neturi tam priežasčių. Tačiau tai nereiškia, kad kitos šalys negalėjo imtis tokių veiksmų. Jie galėjo apie tai pagalvoti ir, kaip žinome, jau tai padarė. Bent jau vienas iš jų apie tai pareiškė viešai.

Vasario pradžioje, likus mažiau nei trims savaitėms iki Rusijai pradedant specialiąją operaciją Ukrainoje, Joe Bidenas prieš kamerą išreiškė norą sunaikinti šiuos vamzdynus. Žiūrėkite.

Joe Bidenas: Jei Rusija įsiverš į Ukrainą, jei jos tankai ir kariai kirs sieną, „Nord Stream 2“ nebus, mes padėsime jam tašką. [Bet kaip tiksliai tai padarysite, nes projektą kontroliuoja Vokietija?] Mes… Pažadu, kad galime tai padaryti.

Atkreipkite dėmesį į formuluotę. Jis yra prezidentas, ir nė viena jo pasakyta frazė negali būti laikoma atsitiktine, ypač atsižvelgiant į paruoštukus.

Jis nesako: „Sustabdysiu dujų tiekimą iš Rusijos į Vokietiją“. Jis sako, kad „Nord Stream“ nebebus, mes jį nutrauksime, išjungsime, susprogdinsime. Paklaustas „kaip?“, jis atsako:

„Pažadu, mes galime tai padaryti.“ Jie apie viską pagalvojo.

Ir vis dėlto atidūs klausytojai, tarp jų, žinoma, ir mes, nepriėmė Bideno žodžių rimtai. Jis paskelbė, kad visuotinis atšilimas yra neatidėliotina ekstremali situacija pasaulio istorijoje.

Šis žmogus moralizavo apie malkomis kūrenamų viryklių naudojimą ir visureigių vairavimą dėl išmetamųjų teršalų. Šis žmogus išleido milijonus dolerių kovai su karvių vidurių pūtimu, nes metanas yra pavojingas.

Niekas negalėjo įsivaizduoti, kad jis gali susprogdinti metano vamzdyną Baltijos jūros viduryje. Tai būtų buvęs neįsivaizduojamai neapgalvotas veiksmas. Taip galima elgtis, jei norite pradėti branduolinį karą. Gryna beprotybė.

Žvelgiant atgal, akivaizdu, kad jie apie tai galvojo, nes Joe Bidenas buvo ne vienintelis, pasiūlęs tokį dalyką. Valstybės departamento atstovė spaudai Victoria Nuland išsakė beveik tą pačią mintį.

Visą gyvenimą ji rėmė įvairius karus, įskaitant invaziją į Iraką, niekada neatsiprašė ir toliau laikosi savo pozicijos. Prieš kelerius metus ji padėjo surengti perversmą, kad būtų nuversta Ukrainos vyriausybė.

Ji tiesiogine to žodžio prasme gali padaryti bet ką. Tačiau ekologinis terorizmas ˗ net ir Nuland yra per daug. Per daug ekstremalu. Tačiau štai ką ji pasakė sausio mėn:

Viktorija Nuland: Dėl „Nord Stream 2“ tęsiame griežtas ir atviras derybas su savo sąjungininkais vokiečiais ir šiandien būsiu atvira: jei Rusija vienaip ar kitaip įsiverš į Ukrainą, „Nord Stream 2“ neveiks.

Mes sustabdysime „Nord Stream“. Dabar, praėjus aštuoniems mėnesiams, šie žodžiai skamba bauginančiai. Gamtinės dujos patenka į Baltijos jūros vandenis ir atmosferą.

Paklauskite savęs: ar Bideno administracija tikrai galėtų žengti tokį žingsnį? Sunku pasakyti tiksliai, mes tiesiog nežinome, bet artimi Baltųjų rūmų sąjungininkai mano, kad būtent taip ir nutiko.

Pavyzdžiui, lenkų politikas Radoslawas Sikorskis, Europos Parlamento delegacijos ryšiams su Jungtinėmis Valstijomis pirmininkas. Jis neabejotinai turi ryšių ir yra vedęs žurnalo „Atlantic“ istorikę Ann Applebaum.

Sikorskis yra toks artimas Bidenui, kad savo „Twitter“ avataru pasirinko jų bendrą nuotrauką. Po dujotiekio sprogimo jis iškart sureagavo įrašu: „Ačiū, JAV.

Dar kartą turime savęs paklausti: ar tikrai už to stovi Bideno administracija? Sunku patikėti, nes tai ne tik nusikaltimas, bet ir teroro aktas. Nenorėčiau jų kaltinti.

Turime jums pasakyti, kad visiškai atsitiktinai šiandien buvo atidarytas visiškai naujas dujotiekis, kuriuo ne rusiškos dujos bus tiekiamos daugmaž toms pačioms vietoms kaip ir dviem „Nord Stream“ dujotiekiais.

Jis vadinamas Baltijos dujotiekiu, kuriuo kuras iš Norvegijos per Daniją bus tiekiamas į Lenkiją ir kaimynines šalis. Ir jam gerai seksis, nes konkurencija bus mažesnė.

Ar tai pagrįsta? Ką apie tai sako Baltieji rūmai? Kaip jie paaiškina tai, kas įvyko? Ne todėl, kad jie entuziastingai neigia atsakomybę, bet jie į tai žvelgia iš kitos pusės.

Štai, pavyzdžiui, prezidento spaudos atstovė pabrėžia, kad dar vieno dujotiekio sunaikinimas yra puiki proga įsigyti elektromobilį.

Carine Jean-Pierre: Kaip visi žinote, šiais dujotiekiais dujos į Europą nebuvo tiekiamos. „Nord Stream 2“ neveikė nė dienos, o „Nord Stream 1“ neveikė ištisas savaites, nes Putinas energiją pavertė ginklu. Apie tai kalbėjome daugybę kartų.

Norime tik pabrėžti, kad svarbu bendromis pastangomis užtikrinti alternatyvų tiekimą Europai, sumažinti Rusijos dujų vartojimą ir paspartinti tikros energetinės nepriklausomybės siekį pereinant prie švarios energijos.

Na, na, na, apie perėjimą prie švarios energijos kalba žmonės, kurie gali būti atsakingi už tokio masto metano išmetimą į Baltijos jūrą ir atmosferą, kokio dauguma iš mūsų net neįsivaizduoja.

Tie, kurie jums nuolat pasakoja apie visureigių vairavimo pavojus, galbūt susprogdino vamzdyną ir sukėlė didžiausią šių laikų ekologinę katastrofą.

Jei taip yra, tai būtų vienas beprotiškiausių ir destruktyviausių Amerikos administracijos veiksmų, nors ir neprieštaraujantis jų įprastinei destrukcinei veiklai.

Jie nieko nestato, visiškai nieko nestato, bet su džiaugsmu griauna ir išniekina viską – nuo istorinių paminklų ir konstitucijos iki energetikos infrastruktūros.

Kongresas nesistengia sustabdyti nei vieno, nei kito, nei trečio. Jie tiesiog ruošiasi neišvengiamoms pasekmėms. Senatas pateikė išlaidų įstatymo projektą, pagal kurį Energetikos departamentui būtų skirta 35 mln. dolerių „pasirengti galimiems branduoliniams ir radiologiniams incidentams Ukrainoje ir reaguoti į juos“.

Atsiprašau? Įstatymo projekte taip pat teigiama, kad visos JAV išlaidos Kijevui remti, įskaitant vyriausybės finansavimą ir energijos pirkimus (!), pasiekė 67 mlrd. dolerių, ir tai vyksta galimų didelių ekonominių sukrėtimų išvakarėse.

Taip, štai ji, 67 mlrd. dolerių suma, kad suprastumėte, viršija visą praėjusių metų Rusijos gynybos biudžetą. Tikimasi, kad savaitės pabaigoje Kongresas taip pat priims šį įstatymą ir respublikonai tradiciškai nusileis.

Kokios galimos pasekmės? Kiekvienas veiksmas turi priešpriešą, lygiavertę savo jėga ir priešingą savo prigimtimi. Susprogdinti „Nord Stream“ dujotiekius? Gerai, pereikite prie kito etapo, kuriame JAV pradės tiesioginį karą su didžiausia pasaulio branduoline galia.

Iki branduolinio karo prieis ne iš karto, tačiau pasekmių tikrai bus. Kadangi mes susprogdinome „Nord Stream“, kodėl Rusijai nenupjovus povandeninių interneto kabelių? Kas nutiks, jei jie tai padarys?

Kas nutiktų, jei Londono bankai negalėtų susisiekti su Niujorko bankais? Jau vien dėl to, nekalbant apie galimą poveikį mūsų elektros tinklams. Įsivaizduokime, kad bankai prarado ryšį nors vienai dienai. Koks būtų ekonominis poveikis?

Kiltų grandininė reakcija, kuri galiausiai paveiktų jūsų namus. Galime smukti iki trečiojo pasaulio lygio. Tai yra svarbiausia. Ar už to stovintys žmonės, tokie genijai kaip Viktorija Nuland, apskritai galvoja apie pasekmes? Galbūt taip ir yra. Galbūt čia ir yra šuo pakastas.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Manau, kad į šį klausimą – kas tai padarė? – nebus atsakymo niekada. O kam tai naudinga? Manau, kad naudos gavėjų yra ne vienas, ir visi jie Vakaruose. Pirmiausia, JAV įvykdė savo atvirus grasinimus, juk grasino aukščiausi JAV pareigūnai; antra tai Norvegijos dujų tiekėjai, tik reikėtų patikslinti, ar Norvegiškų dujų tiekėjai tikrai yra norvegų verslininkai, gal tų dujų išgavėjai ir tiekėjai yra užjūrio piliečiai ar užjūrio verslo kompanijos; trečia, tiesiog teroro aktas politiniais motyvais, siekiant pakirsti Rusijos ekonomiką. Tokiu atveju pirštus prie šio teroro akto galėjo prikišti ne tik JAV, bet irD.Britanija. Juk ir iš britų lūpų skambėjo kvietimas suplėšyti Rusijos ekonomiką į gabalus. Tokį attą įvykdyti nėra taip paprasta, tam reikalingos brangios priemonės, tam reikalinga ir įvairiapusiška technika bei įrankiai. JAV ir Anglija tokiomis galimybėmis disponuoja.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top