Turkijos MIP „atsišaudo“ po C-400 raketinių kompleksų priedanga

2017, 15 rugsėjo, 18:16 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 768 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rusijso C-400 kompleksai

Tiems, kas begėdiškai puola Turkiją iš visų pusių, prezidentas Erdoganas pasakė: „jie tiesiog iš proto išėjo, po to, kai mes sudarėme susitarimą dėl priešraketinės gynybos kompleksų (PGK) C-400“. Ir kaip čia neišsikraustyti iš proto?! Turkija po Rusijos ir Kinijos taps trečiąja pasaulyje ir pirmąja NATO šalimi, turinčia C-400 antiraketines sistemas.

Tai yra, visi Altlanto košmarai tampa realybe. Šis strateginis susitarimas, iš esmės reiškia tam tikros epochos pabaigą.

Juk du tokie galingi ir svarbūs žaidėjai, kaip Rusija ir Turkija, kurie 250 metų eigoje konkuravo tarpusavyje Kaukaze, Balkanuose, Vidurinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, – suvienija savo pastangas.

Nepamirškime, kad globali Atlanto hegemonija mūsų regione buvo pagrįsta Rusijos ir Turkijos konfliktu, o visumoje Azijoje – Rusijos ir Kinijos konkurencija. Dabar ši pagrindinė paradigma radikaliu būdu keičiasi. Tradicinė imperinė strategija, besiremianti „baimės balansu“, nuo šiol lieka praeityje.

Dar daugiau, trio – Turkija, Kinija, Rusija pilnai sugriovė tris atskirus globalius JAV mitus. Turkija, atlikusi juodosios gulbės vaidmenį, demaskavo JAV idėjos apie demokratiją ir žmogaus teises melagingumą. Tapo aišku, jog „demokratijos eksportuotojos“ – JAV, kaip valstybė – iš tiesų tėra prekeivė chaosu, karais ir perversmais. Rusija gi, sugriovė į šipulius Pentagono mitus Gruzijoje, Ukrainoje ir Sirijoje, o Soudeno skandalo ir, esą įsikišimo į rinkimus JAV fone – CŽV sukonstruotą naratyvą apie kibervisatą.

Kinija savo ruožtu, aukštu darbo našumu sugriovė ekonominio JAV pranašumo žavesį.

O labiausia Atlantą išvedė iš pusiausvyros tai, jog Turkija „išskrido iš narvelio“. Dabar jie bet kuriomis priemonėmis siekia sugriauti Turkijos, Kinijos ir Rusijos santykius. Siekdami šio tikslo jie maksimaliai gilins chaosą visose šalyse, esančiose Šilko kelio kryptyje.

Brazilija, kuri laikosi arti augančios Azijos, yra auklėjama „teisminiu perversmu“, o Venesuela – politine krize.

JAV, kurios vykdo „konstitucinį perversmą“ artimame Kinijai Pakistane, prisidengdamos Šiaurės Korėjos krize, tuo pačiu prieš Pekiną išskleidė priešraketinės gynybos sistemas Pietų Korėjoje.

Tragedijos Arakane pagrindu, darbotvarkėje – islamo pasaulio mobilizacija prieš Kiniją, analogiška tai, kuri sėkmingai buvo taikoma prieš Rusiją Afganistano okupacijos metu.

O Rusijos atžvilgiu akcentas dedamas į tai, jog po Ukrainos paimti revanšą naujojo Čečėnijos problemos „pakaitinimo“ būdu.

Argi tai galima pamiršti? Nuo 1945 metų JAV, okupacijos, perversmų, vidinių suokalbių pasekoje nuvertė daugiau kaip 50 vyriausybių pasaulyje.

Keliose dešimtyse šalių jos įsikišo į rinkimų eigą ir atvesdavo į valdžią savo statytinius, provokavo pilietinius karus ir nestabdė uždraustos ginkluotės panaudojimo prieš civilius gyventojus.

O svarbiausia – organizavo pasikėsinimus į daugelį pasaulio lyderių. Bet visi planai, kurie buvo įgyvendinti prieš Turkiją nuo įvykių Gezi momento, 2016 metų liepos 15 dieną, sudužo atsitrenkę į tvirtą turkų liaudies valios sieną.

Kai CŽV išmetė į ringą rankšluostį, šį kartą Irako šiaurėje per Izraelį buvo išmesta „referendumo korta“, o taip pat Pentagono rankomis „teroristinio koridoriaus sukūrimo projektas“ Sirijos Šiaurėje.

Vokietijai buvo duota funkcija apginti teroristinę Fetgullaho Guleno organizaciją FETÖ ir Kurdistano Darbo partiją. Tačiau, kai tapo akivaizdu, jog visa tai neduos rezultatų į darbą buvo įjungtas amerikiečių teismas. Kaip bebūtų – jie vis tiek nepataikys į taikinį ir eilinė kartą prašaus pro Turkiją.

šaltinis: sabah.com.tr

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Dainius V. says:

  Vienoje naujametinėje laidoje Palmira pasakojo kokie bus sekantys metai ir pasakė,kad praėjusieji metai buvo geri palyginus su ateinančiais ir kuo toliau,tuo bus tik blogiau.Berods,tai buvo 2012 metai.Man labai įsiminė tie jos žodžiai ir tikrai,kas dabar gali paneigti,kad viskas ir visumoje eina tik blogyn?Gero nieko nėra,o jei jis ir daromas,tai tik tam kad pridengtų dar didesnį blogį.Ir tai vyksta ne tik Lietuvoje,o ir visame pasaulyje.Toks jausmas,kad žmonės tikrai neteko ar praranda sveiką protą.Aišku,yra ir priešingai,tačiau pasaulinė žiniasklaida stengiasi to neviešinti,o mūsų MIP iš vis blokuoja.Kaip sakoma nėra to blogio,kuris neišeitų į gera.Tik kad pernelyg brangiai netektų už tai sumokėti.Neseniai vienoje miestelio šventėje kalbėjau su bičiuliu ir vienu metu abu pasibaisėjome,kaip vis mažiau lieka vilties ir tamsa uždengia vis didesnę pasaulio dalį.Sakoma niekada negalima prarasti vilties,kad ir kieno motina ji būtų,tačiau vis vien nelinksma.Aišku,žmonės bunda,kalba,erzeliuoja tačiau tai tik būrys vištų,išleistų iš tamsaus tvartelio ir apakintų ryškios saulės šviesos.Prie viso to,užuot susivieniję tautiečiai geriausiai jaučiasi išlieję savo negatyvias emocijas ant aplinkinių,dažniausiai artimoje aplinkoje.Ką padarysi: gimęs šliaužioti niekada neskraidys.Nesinori taip įvardinti savo tautiečius,tačiau tiesa akis bado ir nuo to niekur nedingsi.Romėnai,graikai,lietuviai( ir etc)…dalis didžios istorijos apie narsius vyrus ir aistringas moteris,dabar gi realybėje tai suvargę nuo smulkmeniško begalinio vartojimo ir nevaldomų aistrų buvusių šlovės laikų parodijos.Ką gi,matyt metas kitiems lipti ant istorijos(ne) šlovės pjedestalo…

 2. SVETIMAS says:

  Pagarba uz komentara

 3. ligonis says:

  Dar neseniai, Turkija ir Erdoganas buvo pikčiausi „Sarmatų“ priešai,kai buvo numuštas Rusijos lėktuvas.Aišku,kad ši tinklapio retorika yra VISIŠKAI nesusijusi su oficialia Kremliaus politika ir linija.Jokios savaranki6kos nuomonės.Suprantama,kad kas pinigėlį moka tas ir muziką užsako.

 4. Gena says:

  Soudeno – ar čia nebus Snoudeno?

 5. Anupras says:

  Ot vieša nuomonė: vienas tikrai protingas komentaras ir iš karto ligoniai dalijasi savo ligos istorijomis.Žavu.Ar ne Žavusis?(juk visi „Šreką“ matėme)

 6. sigitas eilinis says:

  Iš „Anekdotų Lt “ :Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
  Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.“O ką daro eilinis pilietis po “EILINIŲ“ ketverių netų rinkimų į seimą? Nepatikėsite,bet ….eina miegoti!

 7. pestininkas says:

  Pagarba Dainiui! Deja taip jau daug kur po saulę dedasi, blogi veiksmai įgavo normos ribas!? O dėl turkų, tai dar buvo RF pasiuntynio nužūdymas, o dabar draugystė! Taigi žiūrovai, dalyvaujam spektaklyje toliau…..

 8. Vidas says:

  Draugyste cia nekvepia ir nekvepes…
  Paprasciausia,turku lyderiui atsibodo jankiu fintai, o ir ne paskutineje vietoje suzaide rusu komplekso kokybes ir kainos santykis….

 9. Dalia says:

  Dainiau V., man taip pat patiko jūsų komentaras. Jūs matote tikrą realybę, bent jau sąlyginai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top