Valdas Vižinis. Ironiškoji II dalis apie Gitaną Nausėdą

2018, 24 rugsėjo, 1:01 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 2 281 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pretendento į prezidentus būstas Pavilnio regioniniame parke

Pamilusiems Gitaną Nausėdą už jo protą, inteligenciją, gražų balsą turiu prašymą. Nevarkit su tekstu. Kam jums jaudintis, turint tokius geležinius argumentus. Juolab čia nebus jokių demaskavimų. Gitanas, duok die jam sveikatos, nieko nepavogė, neprimušė, nepaliko su vaiku. Tikriausiai.

O mėgėjus „pasiknebinėti“ mielai kviečiu žvilgsniu leistis žemyn.

Anksčiau, mielas skaitytojau, mes aptarėme , o tu neprieštaravai, kad Gitanas – kandidatūra, kurią galime apibrėžti kaip dvasią. Paslaptingų reitingų vizualizuotą šmėklą.

Viešosios erdvės valdytojai Lietuvos žmones reitingais tol įtikinėjo „Lietuvos žmonės be proto myli Gitaną“, kol Gitanas pagaliau nustojo spyriotis ir atsakė tuo pačiu. Kandidatuos. Viešų ryšių pagalba sukonstruotas meilės ratas užsidarė. Ir politologų „O kodėl Lietuvos žmonės taip myli Gitaną ?“ komentarų nebus. Akivaizdu – nėra apie ką kalbėti.

O kalbėti reikia. Juk negalėjo gerbiamas Gitanas atsikelti vieną rytą, šveisti pagalvę į kampą ir tarstelti sau: nusibodo tas bankas, intrigos, būsiu prezidentu. Spontaniško sprendimo tapti prezidentu nebūna .. na gal pas Aušrą. Pas ją dažnai taip.

Taigi, ką mes apie Gitaną žinome?

O žinome, ir tai jokia prielaida, kad visus sąmoningus ir labai ilgus savo tarnystės banke metus jis dalyvavo pinigų dalybose. Dar jas komentavo. Viskas.Tūlas galėtų man prikišti – o kaip dalyvavimas politikoje, Gitano pastangos V. Adamkui išrinkti? Numoju ranka – ne politika, administratoriaus darbas. Skirstyti. Prezidentas Valdas laikėsi tvirtai – turėsi Gitaną , turėsi pinigus. Kas kitas, jei ne Gitanas žinojo iš kur jų paimti ir kam paduoti.

Todėl tvirtinu – Nausėda „prie pinigo…“ Jei kas abejoja ar Gitanas tikrai bankininkas, o ne koks suvargęs Šilėnas Mačiulis, tokiam yra tūlo Tomo Čyvo kriterijus ( tūlas nėra pavardė) : koks tu bankininkas, jei iš savo namo balkono negali nusispjauti į ežerą? Pranešu – Nausėda gali. Vilniuje. DRAUSTINYJE prie Vilnelės (nuotrauka viršuje).

Apie asmeninį gyvenimą dar galime sužinoti veidaknygėje. Teigiu – turi du katinus. Patykojęs kur ir vieną jų pardavęs nusipirkčiau dvigubai geresnį automobilį, nei dabar važinėju.

Tai kokio velnio šis žmogus, užuot ramiai sėdėjęs staiga metasi į politinę kovą. Ir dar kokią. Juk garantuotai keiks save – pradėjo eiti keliu, kuriame jam būtinai paplėšys marškinius, sulaužys tą blizgantį parkerį, o gali ir paspardyti, pašiurpusios žmonos akivaizdoje. Ir juk niekada nebuvęs politikoje. Anei žalio supratimo. Čia kreipiuosi tiesiai į Gitaną – o juk galėjai pradžiai nors į Seimą. Kas trukdė?

Puikumėlis – išsirink, dalyvauk apkalbose, regzk intrigas, kopk. Semkis patyrimo. Galėjai ir nuo profsąjunginės veiklos pradėti, klientų aptarnavimo organizacijos pirmininku. Nors pilstyti maltiečių sriubą ar rūpintis paklydusiais šuniukais. Galų gale chore galėjai padainuot kokiam. Tai ne. Iškart į Daukanto aikštę.

Kodėl Gitaną netikėtai ištiko pagalbos Lietuvai priepuolis? Kas jį stumia iš sotaus gyvenimo patalo ir verčia aukotis dėl mūsų, dėl Lietuvos…

Taip, ko gero emocingai parašiau. Žmogaus gaila. Todėl toliau be emocijų.

Matote nuotrauką? Ačiū Vladimirui Laučiui. Už Dėmesio centrą ir veidus fone. Tai ne mano montažas. Laidos kūrėjų. Ir jie čia. Visi. Įsižiūrėkite. Tai šie žmonės sugalvojo mums PREZIDENTĄ ir laidoje atėjo pareikšti.

Taip primityviai ?

O kodėl nustebote? Gitanas milžiniškos naudos ratuose besisukančių verslininkų žmogus. Pinigai – verslo kraujas. JIE negali vienas be kito – Avulis, Dargis, Mockus, Rakauskas.. galite vardinti ir daugiau. Tai Gitano žmonės, kuriems Korporacijų interesai aukščiau visko.

Kodėl kelia savo ir neparėmė politiko??
Todėl. Pasimokė. Politikai nenuspėjami, santykiai su partijomis tapo pavojingais.
Visai kas kita – turėti politiniame lauke savo figūrą. Centrinę.

Ir štai pasigirsta Nausėdos karo šūkis veidaknygėje gruodžio 31 d. – „Su Naujaisiais 2018-aisiais, mieli facebookiečiai! Pavarysim šaunaus Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio jubiliejaus metais? :) :) :) Pavarysim!“. Riksmas toks – skaitant ausis užgula.

O tuo ar nustebsite?

2018 Sausio 22 d. Tomas Dapkus anonsuodamas laidą savo veidaknygės paskyroj užrašo – „ Ekonomistas Gitanas Nausėda „Savaitės panoramoje“ apie infliaciją, emigraciją, santykius su Amerika bei Rusija ir kokių savybių reikia Lietuvos Prezidentui.“

Nausėdai !! Kokių savybių reikia Lietuvos prezidentui !!! Tomas Dapkus!!!

Neabejoju, pirmiausia MG Baltic korporacijoje buvo sukonstruotas liftas švystelti Gitaną į prezidentines aukštumas. Ir nors vėliau VSD su valstiečiais draugiškai liftą apardo, grupė draugų ištaria – „niekas nesikeičia“, Gitaną paskelbę įtakingiausiu versle draugiškai suguža pas V. Laučių į laidą palaikyti savo pretendento.

Nebeteigiu, jog Gitanas – MG Baltic kandidatūra. Teigiu – GITANAS – stambaus verslo politinio plano dalis, siekiant išlaikyti susiformavusių verslo korporacijų galias.

Tai galingu poveikiu pasižyminti interesų grupė. Ir iki šiol visuomenė neįrodė galinti jai pasipriešinti. Šiais prezidento rinkimais vėl bus testas žmonėms.

Ar verslas, disponuojantis pagrindiniais įtakos įrankiais – pinigais ir valdoma žiniasklaida sugebės „įpiršti“ savo žmogų, dar pamatysime. Tačiau jau dabar galima stebėti daug įdomybių, kaip vyksta šis procesas, vis dažniau ir dažniau skaitant ir žiūrint Nausėdą.

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. anoniminis says:

  Jis tik miražas eiliniam lietuvaičiui. Ir kodėl miražais tikime? Ogi todėl jog gebelsiškoji propoganda kala į galvą tą patį, ten vanduo, ten laimė,… reitingai ,reitingai. Kur jų išklotinės, imtys, skaičiai? Ir kodėl reitingas svarbiau už atliktus darbus, pasaulėžiūrą ar dorą?

 2. Alvydas says:

  Jis tik miražas eiliniam lietuvaičiui. Ir kodėl miražais tikime? Ogi todėl jog gebelsiškoji propoganda kala į galvą tą patį, ten vanduo, ten laimė,… reitingai ,reitingai. Kur jų išklotinės, imtys, skaičiai? Ir kodėl reitingas svarbiau už atliktus darbus, pasaulėžiūrą ar dorą?

 3. konkurencijos nėra says:

  Banksteriai valdo…

 4. mirka says:

  Šie rinkimai bus pirmieji, kur visi kandidatai yra tik konservatoriams palankūs statytiniai.

 5. Stasys says:

  Nausėda yra landsgrybių mafijos kandidatas, kuris atsėdėjęs Daukanto aikštėje 5 metus be vargo užleis vietą KGBistei „Magnolijai“. Landsgrybių mafija pasirinko rusišką valdžios perdavimo variantą (Medvedevas-Putinas).

 6. Dalia says:

  Statytinis. Ir toks, tarsi atšalusi vakarykštė košė be druskos…Neatrodo, kad pats labai norėtų būti prezidentu. O jei, kad ir panorėtų, tai apsaugok Dieve…

 7. Antanas says:

  Vien iš atsiradimo ir legalizavimo „seifo“ draustinyje galima suprasti kas laukia tautiečių tapus jo šeimininkui prezidentu. Kiekvienam “ runkeliui“ po slaptą“ pirtelę“ su grotomis ir nutils „šunauja“

 8. Anonimas says:

  Apmaudu. Negi tauta issirinks zmogu, kuris ciniskai apejo istatymus. Tas namas jau DAUG KA PASAKO apie zmogu. Negalima griauti seno pastoto – negriausim, bet ipakuosim i savo nama. Nors akivaizdu, kad krastovaizdis subjaurotas. Bet „vsio zakonno“… Tiesa, kaip ir pas Karbauski. „Nepriiminekit istatymu, kurie prasosi buti apeinami“. Tai pataisyk, jei esi politikoje, o nesinaudok. Ir ka? Turime jau neviena cinika seime, turesime ir toki prezidenta. Bravo! (Kazkur dar tikiuosi, kad tauta ne akla. Bet…)

 9. JD says:

  Apmaudu. Negi tauta issirinks zmogu, kuris ciniskai apejo istatymus. Tas namas jau DAUG KA PASAKO apie zmogu. Negalima griauti seno pastoto – negriausim, bet ipakuosim i savo nama. Nors akivaizdu, kad krastovaizdis subjaurotas. Bet „vsio zakonno“… Tiesa, kaip ir pas Karbauski. „Nepriiminekit istatymu, kurie prasosi buti apeinami“. Tai pataisyk, jei esi politikoje, o nesinaudok. Ir ka? Turime jau neviena cinika seime, turesime ir toki prezidenta. Bravo! (Kazkur dar tikiuosi, kad tauta ne akla. Bet…)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top