Viktoras Orbanas uždarame susitikime prognozuoja ES žlugimą per ateinančius keletą metų

2022, 19 rugsėjo, 23:19 | kategorija Metodologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 128 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Viktoras Orbanas

Vengrijos Ministras Pirmininkas Viktoras Orbanas uždaro susitikimo su savo šalininkais, vykusio rugsėjo 10 d. Somogio gyvenvietėje metu prognozavo, kad Europos Sąjunga žlugs iki 2030 m., o „musulmonai migrantai“ taps Prancūzijos gyventojų dauguma. Apie tai praneša Szabad Europe, remdamasis susitikimo dalyvių pasakojimais.

V. Orbanas taip pat teigė, kad nepritars tolesniam ES sankcijų Rusijai pratęsimui. Politiko teigimu, jis yra vienišas savo pozicijoje dėl antirusiškų apribojimų, tačiau išreiškė viltį, kad Italijoje pasikeis valdžia ir Europoje atsiras bendraminčių.

Vengrijos premjeras įsitikinęs, rašo leidinys, kad Europos Sąjunga, įvesdama sankcijas Rusijos Federacijai, „šauna sau į koją“. Visų pirma jis mano, kad dėl to žiemą Europoje „sustos iki 40 proc. pramonės“.

Ukraina

Vienas iš svarbiausių kalbos elementų, be abejo, buvo karas Ukrainoje. Premjero teigimu, šis karas pas mus gali vykti iki 2030 metų, o Ukraina gali prarasti trečdalį ar pusę savo teritorijos. Premjero teigimu, karas būtų buvęs lokalus, bet įsikišo Vakarai ir pavertė jį globaliu, o dabar su sankcijomis „šauname sau į kojas“ Europoje.

Viktoras Orbánas prognozavo, kad dėl sankcijų sukeltos energetinės krizės žiemą gali užsidaryti iki keturiasdešimties procentų Europos pramonės. Europos lyderių derybos dėl sankcijų paketo pratęsimo dar šešiems mėnesiams numatomos rudenį, o premjero teigimu, reikėtų stengtis, kad šis pratęsimas neįvyktų.

Vengrijos premjeras, pasak leidinio, žino, kad kol kas tarp valstybių narių lyderių, turinčių šias pareigas, yra beveik vienas, tačiau kalbėdamas apie rugsėjį vyksiančius Italijos rinkimus taip pat pažymėjo, kad iki to laiko, tikimasi, Italijoje bus suformuota vyriausybė. kuri mus palaikys. Pasak Viktoro Orbano, sankcijų priėmimas rodo, kad Europa neturi lyderio, kuris pripažintų žemyno interesus ir elgtųsi atitinkamai bei galėtų įtikinti tai daryti kitus. Angela Merkel buvo tokia, net jei su juo kovotų, ji tikrai nebūtų palikusi sankcijų politikos.

Europos Sąjunga vs. V-4

Vengrijos vyriausybės vadovas pakartojo jau Tusnádfürdő išsakytas mintis, kad iki 2030 metų euro zona ir net pati Europos Sąjunga gali subyrėti. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kad iki 2040 m. Prancūzijos miestuose daugumą sudarys musulmonų imigrantai, o tai gali nutikti net kituose ES miestuose ir sostinėse.

Tačiau šiuo atveju Vengrijos santykiai su šiomis sostinėmis turi būti įvertinti iš naujo, nes čia yra klausimas, kaip europietiška gali būti vadinama šalis, kurioje vietinės Europos tautybės apsiriboja keliomis gyvenvietėmis ir tampa mažumomis.

Kita vertus, Vyšegrado ketvertukas tuo metu bus stiprus jėgos centras. Premjeras pripažino, kad dėl karo bendradarbiavimas tarp ketverto šalių šiuo metu išgyvena krizę, tačiau galima peržengti šią ribą, juolab kad Bratislavoje ir Prahoje taip pat svyruoja liberalios vyriausybės, ir visai tikėtina, kad netrukus abiejose šalyse bus vyriausybės, su kuriomis „Fidesz“ gali sudaryti aljansą.

Iki 2030 metų V4 taps valstybe-nare, anot Viktoro Orbáno, tuomet turime pagalvoti apie narystės ES prasmę, ką narystė mums duoda tokiomis aplinkybėmis, o jei nerasime teigiamo atsakymo, turime daryti išvadas. .

Premjeras taip pat kalbėjo apie tai, kad Europa nebuvo pasirengusi naujų pasaulio politikos veikėjų (daugiausia Kinijos) iškilimui, jis tai matė jau 2010 m., matė, koks efektyvus yra Kinijos valstybinis kapitalizmas, todėl nori sukurti panašų ekonominį modelį Vengrijoje, tuo grindžiama jo vadinamoji neortodoksinė ekonominė politika.

Demografija, ekonomika

Kalbėdamas apie Vengriją, jis teigė, kad jokiu būdu nepasiduos dėl keturių strateginių tikslų. Pirmasis – demografija: dėl gyventojų skaičiaus didėjimo reikia padaryti viską, todėl per ateinančias dvi savaites bus paskelbtos naujos paramos šeimai priemonės. Detalių apie tai jis neatskleidė.

Antrasis – visiško užimtumo ir pajamų vertės išsaugojimas, ypač atsižvelgiant į esančius apatinėje keturiasdešimties procentų pajamų skalės dalyje. Šiems žmonėms ateinančiais metais būtinai reikia padidinti pajamas.

Trečiasis – nuolatinis ekonomikos modernizavimas, o paskutinis – nacionalinis susijungimas. Čia, anot mūsų (Szabad Europe) šaltinių, premjeras pirmiausia turėjo omenyje vengrus užsienyje, o ne tai, kad reikėtų sušvelninti vidaus politinį susiskaldymą.

Fidesz augina naują kartą ir kuria tinklą

Galiausiai, atsigręždamas į savo politinę stovyklą, premjeras prabilo apie tai, kaip pastaruoju laikotarpiu sąmoningai augino naują „Fidesz“ kartą, kuri yra gerai išsilavinusi, galinti valdyti ir turėtų sugebėti vadovauti šaliai po 2030-ųjų net iki 2060 m. O po Nacionalinio bendradarbiavimo sistemos turi būti sukurta ir Tarptautinio bendradarbiavimo sistema, kuriai pasitarnauja „Fidesz“ tinklas su konservatyviais sluoksniais, ekspertų grupėmis ir influenceriais.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    ES vienybė paremta Briuselio diktatu. EK , jei risimenate, jau bandė reguliuoti parduodamų agurkų ir pomidorų formą. Dabar brukamos vienalytės santuokos, partnerystės įteisintos partnerystės pavidalu. Toliau, matyt seks nurodymas kiek kartų ir iki kokių metų pora privalės lytiškai santykiauti, pav., per savaitę, ką valgyti ir t.t. Ar apie tokią vieningą Europą mes svajojome?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top