Visuomeninė talka prieš masinę imigraciją

2015, 20 rugsėjo, 7:46 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 320 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Už teisę rinktis

Praėjo jau dvi savaitės nuo „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę migraciją“ iniciatyvos pradžios. Surinkta virš 11000 elektroninės peticijos ( http://peticijos.lt/visos/71826) ir keletas tūkstančių popierinės peticijos parašų pasisakančių prieš priverstinę migraciją, o parašų rinkėjais užsiregistravo virš 200 asmenų. Akcija vis labiau įsibėgėja ir atsiranda daugiau žmonių kurie nori prisijungti bei kažkuo pagelbėti. Masinė žiniasklaida dar labai šykščiai praleidžia naujienas apie šią pilietinę akciją, bet organizatoriai mano, jog tai laikina. Plečiantis visuomenės sujudimui darosi sunku nutylėti tai, kas akivaizdu.

Rugsėjo 20 dieną (šiandien), 15 valandą, prie Europos komisijos atstovybės Vilniuje (Vilniaus gatvė 15, arba iš kitos gatvės pusės, kaip rodo google maps Gedimino 16), bus vykdoma pirma „gyva“ protesto akcija (https://www.facebook.com/events/1648941548658453/). Akcijos tikslas – mobilizuoti parašų rinkėjus (galės priduoti surinktus parašus ir/ar pasiimti naujus parašų rinkimo lapus) bei iniciatyvos rėmėjus. Atkreipti politikų ir žiniasklaidos dėmesį į tai, kad visuomenė nėra linkusi sutikti su primetamomis kvotomis bei išlaikymu tų, kurie nė pirštu neprisidėjo prie mūsų šalies gerovės kūrimo.

Be abejo, tai pirma ir signalinė viešo protesto akcija. Ja ruošiamasi pasitikrinti, kokiam skaičiui žmonių Lietuvoje tai rūpi ir kiek jų vardan idėjos pasiryžę valandai išeiti į lauką. Toliau bus žadama reaguoti pagal esamą ar būsimą situaciją.

Iniciatoriai norėtų kiek plačiau paaiškinti patį pilietinio pasipriešinimo, pasivadinusio Visuomeniniu komitetu prieš priverstinę imigraciją (https://www.facebook.com/priesimigracija/timeline) principą:

Komiteto organizacinę grupę sudaro eiliniai piliečiai, kuriuos galima pamatyti įvairiose visuomeninėse akcijose. Tai piliečiai, kuriems ne vis vien kaip atrodys Lietuvą ir kaip mes čia toliau gyvensime. Organizacinė grupė nuolat auga, į ją gali būti įtraukiamas bet kas, pagal atsiradusį poreikį.

Grupėje nėra vado. Visi yra situacijų lyderiai, tad kiekvienas daro tai, ką sugeba ar nori daryti. Visi dirba laisvu laiku po darbų bei pareigų savo šeimoms.

Toliau, – yra popierinių parašų rinkėjų organizacinė grupė (https://www.facebook.com/groups/1710948765800829/ ) į kurią gali jungtis bet kas, kas pageidauja ir gali prisidėti rinkdamas parašus po popierine peticija. Peticijos formą galima rasti grupėje arba ją atsiųs žmogus, kuris ją turi. Ją galima laisvai platinti, atsispausdinti ir rinkti parašus. Terminas nėra nustatytas, jis gali atsirasti tik pasikeitus aplinkybėms. Be abejo, visi parašų rinkėjai turėtų registruotis arba susisiekti su koordinatoriais, kad parašų rinkimo eigoje galima būtų patikrinti kiek jau turima parašų visoje Lietuvoje o atėjus laikui juos surinkti. Pasirašyti gali visi pilnamečiai Lietuvos piliečiai, bet, jei pasirašys 17 ar 16 metų jaunuolis, ne bėda. Jie yra Lietuvos ateitis, tad jų nuomonė taip pat yra svarbi.

Koks mūsų pilietinio pasipriešinimo tikslas? Be abejo, pats svarbiausias, – tai išvengti mums jėga primetamų kvotų. Mes norime patys nuspręsti – ką, kada ir kiek galėsime ir norėsim įsileisti į savo šalį. Kiek tam skirti (jei apskritai skirti) pinigų, tuo labiau, jog tikrai yra kur leisti tas lėšas, – pirmiausia savo jaunimo ar senjorų gerbūviui gerinti. Na, ir savaime suprantama, Lietuvos žmonės nori dalyvauti diskusijoje apie imigrantų kvotas. Atvykėliai būtų išlaikomi Iš mūsų sumokėtų mokesčių, todėl sprendimus priimti turi ne tik siauras valdžios sluoksnis.

Kontaktai:
Algis Avižienis, el. Paštas – algisavizienis1900@hotmail.com
, tel. 868648156, Vilnius.
Vitalijus Balkus, el. Paštas –
vitalijus.balkus@gmail.com, tel. 863421034, Vilnius.
Marius Jonaitis, el. Pašas –
info@kulgrinda.lt, tel. 860157540, Kaunas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top