Vokiečių satyrikė: Kartu su NATO Europa lekia greitkeliu į pragarą

2016, 20 rugsėjo, 1:01 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 1 029 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vokiečių satyrikė

Lisa Fitz. Satyrinis pasisakymas. Į eterį išėjo 2016 rugsėjo 12 d.

Dieve mano! Kaip tada buvo puiku! Spalvų galia! Mylėtis, o ne kariauti! Vudstokas. Taika jums! Daug gėlių, ryškių rūbų ir sekso. Tai kelnės kurias aš tada nešiojau. Aš ir šiandien jas saugau. Na ir puiku tada buvo! Mes nuoširdžiai norėjome, kad žemėje įsivyrautų taika, bet konkrečiai apsi*ikome. Visi. Taip, pažiūrėkite į pasaulį: jis dega. Žmonės, mes lekiame autostrada į pragarą. Satyra

Tai NATO. Jis mutuoja į vilkolakį, humanoidą ir monstrą. NATO tapo agresijos mašina. Tai yra taip, nežiūrint į tai, kad visos medijos ir pokalbių laidos vedamos migdančiu atlantiniu kursu, palaikant raminančios televizijos įvaizdį. Liaudžiai ramiai atjungia smegenis. Jūs jau atsijungėte?

Bet japonai sako: „netgi jeigu galva smėlyje, užpakalis vis tiek išlindęs paviršiuje“. Šiaurės Atlanto aljansas. NATO. Taip vadinasi šis Šėtono kortų namelis. Globali saugumo architektūra. Tai eufemizmas. Jis naudojamas, kai norima kažką pagražinti. Žiūrėkite, jeigu aš pastatysiu prie jūsų namų 20 tankų, 30 branduolinių raketų ir keletą kalašnikovų – ir viskas bus nukreipta į jus – ir pasakysiu „Nereikia bijoti, visa tai jūsų saugumui“ Jūs vis tik truputį suabejosite mano taikiais ketinimais, ar ne taip?

Kai Ursula von der Leyen įsako pašventinti ginklą, man kyla abejonių jos sugebėjimu sveikai protauti – mirusieji tada ką – prisikels? Viešpats mus tada labiau mylės? Kai Merkel reikalauja dar daugiau pinigų ginkluotės pirkimui, tam, kad – na aš nežinau – galbūt todėl, kad pas amerikiečius baigiasi pinigai ar todėl, kad (susideda rankas kaip Merkel) mūsų distanciniu būdu valdomas kelnių kostiumas suteikia galimybę Amerikos strategams daryti sau įtaką?

Juk Washington Post visiškai atvirai gali leisti sau rašyti: „Mums vėl reikia daugiau ir didelių karų. Tai stimuliuoja JAV ekonomiką. Bet ne pas mus, o Senojoje Europoje“ (kalba su amerikietišku akcentu) Ei, tie vaikinai kitame krante egzistuoja tik kokius 220 metų po jų karo už nepriklausomybę. O jūs žinote kiek jau laiko mes egzistuojame? Mums įgimtas teutoniškas nuolankumas, bet, mano manymu, laikas jau nustoti vykdyti amerikiečių įsakymus.

Aš manau, kad mes turime pradėti iš naujo. Taip, turiu tokią svajonę. Kitaip, iš naujo. Aš noriu Europos paremtos tarptautine teise, o ne agresyvaus NATO bloko Europos. Ne sere! Mūsų valstybės vadovė, savo atostogas leidžianti tik kovinių narų apsaugoje – mūsų sąskaita jai užtikrinta geriausia apsauga – mums sako: „Baimė – blogas patarėjas“

Jūs ką, ponia Merkel, praradote ryšį su tauta? Gal pagyvenkite be apsaugos Olimpiniame Miuncheno parke.

Kas tai apskritai tokio? Kas tai? Aš nežinau. Gal, tai kaubojiška politika iš užpakalinio JAV praėjimo. Man ką, reikia visada ten lipti ir sakyti, kaip man tai malonu? Aš to neturiu daryti, nee.

Sena kabinetinė patarlė sako: tas, kas šliaužioja – nesuklumpa. „Vardan vokiečių tautos gerovės“ – sakoma priesaikoje. Vardan vokiečių tautos – ne amerikiečių. Ir Vokietijos pilietis – netgi, jei jis turi migranto praeitį – nori taikos, todėl, kad jį karas jau užkniso. O išsireiškimai „Saugumo architektūra su mažomis branduolinėmis bombomis“ jam nieko nesako. Beje, NATO valstybių piliečiai tokiai mutacijai niekada sutikimo nedavė. Žinoma, kad ne. Bet kartu pagauti, kartu ir pakarti.

Ne jūs ir ne aš, o būtent mes, kaip mafijinės šeimos su NATO nariai ir nešame kolektyvinę atsakomybę. (Parodijuoja „Krikštatėvį“) „Taigi turiu pasiūlymą nuo kurio tu negalėsi atsisakyti. Karo mašina turi veikti, ji atneša pinigų, daug pinigų ir mirtį. Taip gaila, bet jūs, žmonės – atkuriamas resursas, atsinaujinanti energija, mes vėl pridrošime jūsų kaip faunos. Nesijaudink, būk laimingas“.

O dabar mes, ginkluoti iki dantų, stovim su šituo NATO-monstru priešais mūsų draugę ir kaimynę – Rusiją. Palaukite, juk kažkada tai buvo gynybinė sąjunga, o ne kryžiaus žygis dėl resursų. (Rodo vidurinį pirštą.) O štai ir vėl jis.

Tai imkime ir priimkime Rusija į ES. Ką? Geriau Rusiją, nei tą beprotį osmaniškąjį Adolfą. Ką reiškia – tarptautinės teisės pažeidimai? Kas tai pasakė? JAV? Rusija pažeidinėja tarptautinę teisę? Kad išvardinčiau tarptautinės teisės pažeidimus padarytus JAV, man neužteks 20 rankų. Tam visos programos neužteks. Demokratija? Taip – taip. Mes dabar išduodame patys save ir gaudom pokemonus. Demokratija? Žinote, kas tai? Demokratija, kai 4 lapės ir zuikis sprendžia, kas jiems bus vakarienei. Štai kas yra demokratija!

Jei Europa išlėks į orą, draugai mano, tai tos damos ir ponai skraidys aplinkui Žemę su lėktuvais arba sėdės elitiniuose bunkeriuose, Šiaurės Amerikos vilose. O aplinkui mus skraidys šipuliai. Todėl didelis ačiū, kad šiandien galėjau laisvai ir atvirai išsakyti savo nuomonę remdamasi penktu konstitucijos straipsniu.

parengė: Andrius (pavardė redakcijai žinoma)

Video įrašas vokiečių kalba“

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. konkurencijos nėra says:

    m.fondsk.ru/news/2016/09/20/pol-krejg-roberts-u-rossii-partnerov-na-zapade-net-42560.html

  2. Dainius says:

    džiugu,kad Vokietija bunda iš letargo miego

  3. Rasa says:

    Teisinga kalba bet musu zmones bijo net komentarus rasyti new tuoj bus iskvieti I policija ,new pas mus DEMOKRATIJA.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top