Ynetnews: Rusiški naikintuvai apgins Asadą nuo „Islamo valstybės“

2015, 2 rugsėjo, 1:03 | kategorija Realybė | atsiliepimų (4) | peržiūrų 567 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

ynetnews.com

Sugriauta Sirija

Rusija pradėjo „karinę intervenciją“ Sirijoje, praneša Izraelio portalas Ynetnews. Artimiausiomis dienomis į šalį atkeliaus rusiški naikintuvai, smogiamieji sraigtasparniai, patarėjai, karo instruktoriai, pilotai ir kitas personalas. Šios pajėgos bus dislokuotos aviabazėje, pavaldžioje Sirijos prezidentui Bašarui Asadui.

Praeityje jau yra buvę pranešimų, jog Rusija veda derybas dėl naikintuvų MiG-29 ir mokomųjų Jak-130 (kuriuos galima panaudoti mūšiuose) pardavimo. „Rusai neturi planų pulti Izraelio ar kitų suverenių regiono valstybių, – patikslina Izraelio leidinys. – Jų pagrindinis paskelbtas tikslas – kova su ISIL ir Asado valdžios išsaugojimas. Tačiau jų buvimas pastums į šoną Izraelio KOP (karines oro pajėgas) danguje virš Artimųjų Rytų.

Vakarų šaltiniai praneša apie seriją derybų tarp Rusijos ir Irano, pagrindinai teroristinės grupuotės „Islamo valstybė“ ir jos keliamos grėsmės Asado režimui, atžvilgiu. Šalys priėmė strateginį sprendimą: visomis pajėgomis išsaugoti Asado režimą, kad Sirija taptų barjeru „Islamo valstybės“ skleidžiamai įtakai ir smogikams-islamistams į buvusias „islamiškas respublikas iš buvusios TSRS“, Praneša Ynetnews.

Ne tik rusai bet ir JAV koordinuoja savo politiką su Iranu. Sprendžiant pagal viską, Vašingtonas dabar laiko Iraną pagrindine ir būtina jėga kampanijoje prieš ISIL Irake, nurodo izraelietiškas tinklapis. „Vakarų diplomatiniai šaltiniai pabrėžia, jog Obamos administracija viską žino apie Rusijos ketinimus tiesiogiai įsikišti į Sirijoje vykstančius procesus, tačiau kol kas niekaip nereaguoja“. Baltieji rūmai nutraukė ir savo šūkius-kvietimus reformuoti „žudikišką Asado režimą“.

Dar daugiau, viską žinodamos JAV, Iranas ir Rusija ėmėsi Sirijos kariuomenės perginklavimo, kariuomenės, kuri buvo bebyranti po pilietinio karo. Ynetnews primena, jog jog viso konflikto eigoje Maskva kiekvieną savaitę siuntė į Siriją ginklus per jos kontrolėje esantį Tartus uostą. Arabiški šaltiniai tviertina, kad Rusija ir Sirija bendradarbiavimui ieško dar vieno uosto Sirijos pakrantėje, kurio dėka Sirijos kariuomenės perginklavimas pagreitėtų dar labiau.

Tuo tarpu dabar, Asado kariuomenė masiškai traukiasi strategiškai svarbioje provincijoje Idlib. Net Turkijai, pastebi izraelietis apžvalgininkas, teko susitaikyti su rusų-iranietišku ėjimu ir su tuo susijusiu JAV tylėjimu, po ko ji pradėjo savo nuosavą ISIL bombardavimo kampaniją Sirijoje.

Paskutinės savo kelionės į Katarą metu, Turkijos prezidentas Erdoganas pasiekė tarpusavio supratimą su Saudo Arabija ir Kataru „Brolių-musulmonų“, sukilėlių, kurie kaunasi prieš ISIL apginklavimo klausimu. Faktiškai jis tokiu būdu kovoja kaip prieš Asadą, taip ir prieš ISIL, tvirtina Izraelio portalas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. kabalistas says:

  „Rusija pradėjo „karinę intervenciją“ Sirijoje, praneša Izraelio portalas Ynetnews. Artimiausiomis dienomis į šalį atkeliaus rusiški naikintuvai, smogiamieji sraigtasparniai, patarėjai, karo instruktoriai, pilotai ir kitas personalas. Šios pajėgos bus dislokuotos aviabazėje, pavaldžioje Sirijos prezidentui Bašarui Asadui.“

  – Panašu, kad visą tą intervenciją darys pats Izraelis… tik Rusijos vardu.

 2. FB nerijus sk says:

  viskas kas cia parasyta yra tiesa.,6 naikintuvai su RF 1500kariu,kuri sudaro aptarnaujantis personalas,lakunai +smogiamieji sraigstasparniai jau yra DAMASKE.ir pasiruose veikti,taip pat sutarta su IRANU apie sirijos armijos perginklavima moderniais ginklais,Zinoma Izraelis trina rankom,nes zlugus Sirijai ,sekantis ISIL taikynys bus LIBANAS, ir Izraelis.o RF gerai perkando zaidima,mato kad USA aviacijos kompanija pries ISIL yra visiskas nulis.Dabar reikalai pasitaisys.O KAD izraelio saugumas -mosadas,dirba su rusais cia yra faktas:) vasingtonas tyli ,nes jam svarbiau stiprus sajunginnkas artymuose rytose IRANAS.beje nuo 30iki 50tukst savanoriu is viso pasaulio jau kariauja Kurdu puseje pries ISIL.

 3. gojus says:

  Kaži gerai Vanga sakė, kad Sirija kris po ISIL kojomis iki 2016-ųjų?

 4. FB nerijus sk says:

  panasu kad nekris,nes ISIL neturi malunsparniu ir naikintuvu,realiai ta ISIL sutvarkyti galima per menesi,reikia tik geros zvalgybos informacijos,nes ISIL juda tik naktimis is tasko A i taska B,ir slepasi jie miestu griuvesiuose.Miestus apgriuvusius reikia lyginti su zeme,aviacijos pagalba.BOMBU, UZTEKS, pries tai reikia likusius civilius isvesti.Manau reikalai pasitaisys

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top