Zeppelinus apie tai, kaip Didžiuliai išmetė brolius Lavrinovičius iš Telia reklamos kampanijos

2020, 21 rugsėjo, 12:49 | kategorija LPT | atsiliepimų (6) | peržiūrų 489 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvoje nuskambėjus skandalui apie Jurgio ir Erikos Didžiulių šeimos viešą kreipimąsi, kuriuo ji pasipiktino kadaise nuteistų krepšininkų, brolių Lavrinovičių iškėlimu į Telia įmonės reklamą, po ko broliai buvo iš jos pašalinti, o visuomenėje užvirė karštos diskusijos ar teisinga žmonėms priminti ir bausti už nusikaltimus, už kuriuos jie jau seniai išpirko kaltę, į tai sureagavo žinomas tinklaraštininkas Blogeris Zeppelinus, savo socialinio tinklapio paskyroje pasidalinęs nuomone apie tai, kaip jis mato situaciją. Tekstas neredaguotas:

Brolių Lavrinovičių išpirdolinimo iš Telia reklamos pagal Didžiulių skundą istorija svarbi ne pati savaime, o būtent kaip leftistinės cancel’inimo culture’s tradicijos įvedimo į lietuvišką mainstrymą apraiška.

Visi apie tai jau pasisakė ar pasiskaitė – aš terminą praleidau, tai pavymui nebekartosiu.

Tik priminsiu, kad teisė išpirkti kaltę, teisė pasitaisyti ir tapti padoriu žmogumi, teisė „būti pamirštam“, teisė į objektyvų teismą ir teistumo panaikinimą iki šiol buvo neatsiejama Vakarų civilizacijos dalis.

Jaunystėje broliai padarė nusikaltimą gan neaiškiomis aplinkybėmis – už kurį buvo nuteisti ir atliko kelerių metų trukmės realaus laisvės atėmimo bausmes.

Nukentėjusiai merginai visaip buvo bandoma atsilyginti ir kompensuoti skriaudas – ji net buvo ištekėjusi už vieno iš brolių. Jau nekalbant apie materialinius dalykus.

Brolių sportinei karjerai buvo suduotas beveik mirtinas smūgis- bet jie vėliau sugebėjo atsitiesti ir kažką susigrąžino.

Praėjo dvidešimt su virš metų, kuriuos jie gyveno, kaip padorūs žmonės, Lietuvą garsinantys sportininkai, šeimų tėvai ir patriotiškai nusiteikę šalies piliečiai.

Veiksmais, ne žodžiais įrodė, kad jaunystės nusikaltimas buvo epizodas, žiauri gyvenimo klaida – ir jie turi teisę pasinaudoti teise, kad jų tolimos praeities nusikaltimas būtu užmirštas, kaip išpirktas.

Keista, bet nūnai šią teisę bandoma atimti. Ne iš visų – tik iš tų, kas nėra „artimas“ Pažangos Šaukliams.

Pastebėkite – nežinia kokiu pagrindu į didelių Moralinių Autoritetų ir Visuomenės Etikos Standartų kartelės nustatinėtojų vaidmenį įsijautusių Didžiulių šeimynėlės sheiminimo lauką nepatenka nei kairuoliškų pažiūrų politikai, nei pramogų verslo kolegos.

Atrodytų – jeigu jau esate tokie principingi, kad negalite kalbėti Telia mobiliuoju ryšiu, nes jį reklamuoja prieš dvidešimt kelis metus teisti broliai, tai turėtumėte garsiai skelbti, kad neisite į Seimo rinkimus tol, kol juose galės dalyvauti už korupcinio pobūdžio nusikaltimą teista, bet kaliūzėje taip ir nepasėdėjęs socialdemokratų partijos lyderis!

Girdėjote ką nors ta tema iš Didžiulių šeimynėlės?

O kur Jurgio isterikos ir Ericos plaukų rovimasis dėl Lietaus* radijos ir visokių pramoginių renginių viešo boikoto, jei juos veda girtas už vairo žmogų užmušęs ir nei dienos už grotų dėl to nepraleidęs pramogų pasaulio ryklys?

Neteko skaityti jų piktų laiškų VRK ir visokių televizijų bei radijų vadovams su grasinimais nežiūrėti, nesiklausyti ir nebalsuoti tol, kol!

Nuoseklumo pasigendu pas pažangią publiką, trumpiau tariant.

Nes jeigu jau nuosekliai plėtoti tą jų siūlomą elgsenos modelį, tai derėtu siekti pakeisti įstatymus ir numatyti, kad teistumai Lietuvoje neišnyksta niekada.

Ir oficialiai uždrausti visiems teistiems asmenims dalyvauti politikoje tiek aktyviai tiek pasyviai, neleisti rodytis TV ekranuose, kalbėti radijo eteryje, duoti interviu portalams ir tinklaraščiams, vesti blogus ir podkastus internetuose, filmuotis reklamuose, klipuose, vesti ir dalyvauti viešuose renginiuose, dainuoti, šokti, pokštauti ir rodyti fokusus koncertuose, dalyvauti sporto varžybose, laikyti naminius gyvūnus ir vairuoti automobilius su didesniais, nei 1,2 kubinio litro varikliais!

Tada bus taip, kaip jie norėtu. Ir visiems, o ne tik tiems, kas tai pažangiai publikai nėra artimas.

Teisingumas negali būti fragmentinis!
———–
* – pataisymas: Lietaus radijas, NE Laisvės radijas.

šaltinis: Blogeris Zeppelinus

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Vytas says:

  O kuo geresnė už Didžiulių porą kompanija TELIA? Juk dėl dviejų žmonių tokios abejotinos vertės pretenzijos TELIA realiai neturėjo to daryti. Manau, kad kažkas dar slypi už to. Bet tuo nepadoriau atrodo tiek Didžiulių, tiek TELIA poelgis.

 2. Myndė says:

  Grynai juridiškai nei Didžiuliams, nei Telia vargu ar kažką galima pareikšti – vieni tik paskleidė asmeninę nuomonę, nieko iš piršto nelauždami, kiti savo reklamos kampanijas kaip nori, taip vykdo. Tik va visuomenės nuomonės akyse Telia, greičiausiai, praras daugiau nei įgis – ir tai tik su sąlyga, jei į tas reklamas apskritai kas nors kreipia dėmesį (ne faktas).
  Aš tai šioje istorijoje matyčiau eilinę beviltiško (deja) provincialumo apraišką ir situaciją, kai „paniatkės“ feisbukuose vertinamos labiau nei įstatymas. Gaila, bet ką padarysi…
  O šiaip tai Zeppelinus teisus 101%.

 3. Socialistas says:

  Sveikoje visuomenėje iš teistų asmenų nedaromi autoritetai (reklamos veidai). Bet ligotoje kapitalistinėje visuomenėje viskas pagrįsta pelnu, todėl moralinės normos ignoruojamos. Ir Lavrinovičiai jei vietoj košės turėtų smegenų, nesiveltų į tokias veiklas. Daužo kamuolį, prašmatniai gyvena ir lai būna laimingi, nieko jiems netrūksta. O visa šita istorija tai pavyzdys kaip Didžiuliai liberastai anonsuoja liberalias vertybes, bet įgyvendiną savo auokratiją. Kaip minėjau šita istorija, nesveikos kapitalistinės visuomenės lakmuso popierėlis.

 4. Myndė says:

  >> Dežavu

  Paskaityk apie Mariją Magdalietę. Gal suprasi ką nors.
  Taip pat gali pasidomėti apie tai, kuo užsiima Lavrinovičiai savo „prašmatniame gyvenime“.

 5. Vardas says:

  Myndė: O ką reikėtų sužinoti apie Mariją Magdalietę ir apie tai, kuo užsiima Lavrinovičiai savo „prašmatniame gyvenime“?

 6. Ec says:

  Manau, jei nusikaltimą žmonės atsimena, reiškia jis neužmirštas. Logiška. Taip, tikriausiai pamanė ir Telia atstovai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top