Algimantas Rusteika. Ilsėkitės ramybėje

2019, 27 spalio, 12:07 | kategorija LPT | 3 komentarai | peržiūrų 966 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Prancūzams “ekologinis mokestis“, akcizas padidino kainas benzinui nepilnus 4 ct, dyzelinui nepilnus 8 ct. Mėnesių mėnesiais šimtai tūkstančių geltonų liemenių, gatvių mūšiai, liepsnoja automobiliai ir miestų grindiniai nusėti vitrinų stiklais.

Pas mus degalai pabrango tiek pat ir daugiau, didinami akcizai kasmet viskam, kam tik nori, įvedinėk naujus mokesčius kokius nori.

Čilėje padidino metro kainas. Šalis siaubiama protestų dėl nelygybės, skaičiuojami žuvusieji, dega prekybcentriai ir autobusai, nepaprastoji padėtis, kariuomenės šarvuočiai miestų gatvėse, JTO reiškia susirūpinimus.

Pas mus transporto kainos didinamos, stovėjimo mokesčiai didinami, viskas ramu ir puiku. Švarkuoti ir kostiumuotos oriai sėdi pasitarimuose ir diskusijose, ką dar padidinti ir uždrausti.

Netgi Rusijoje, kur nuo 2034 metų ilginamas pensijinis amžius vyrams iki 65 metų amžiaus, moterims iki 60 metų, buvo tūkstantinės demonstracijos visoje šalyje, OMON rikiavosi gatvėse su skydais ir šalmais.

Pas mus tai atsitiks greičiau, iki 2026 metų – pensinis amžius ilginamas ir vyrams, ir moterims iki 65 metų – ramybė, tik musės zvimbia virš numirėlių valstybės.

Dabar sako elektrą brangins žmonėms 15 proc., verslui – 20 proc.ir daugiau, nes Skandinavijoje po karštos vasaros mažai vandens hidrolektrinių saugyklose ir savikaina didės. Ir viskas suvažiuos į vartojimo prekių ir paslaugų savikainas, po to – į kainas, aišku.

Latviai tai pirks iš Astravo, estai po prezidentės susitikimo su V.Putinu, matyt irgi. O mes “nešvarios“ nepirksim ir vardan tos Lietuvos mokėsim brangiau. Ir gyvensim prasčiau, kad tik landsbergiams, kurių veikla ir neveikimai Astravą padarė įmanomu, karūnos nenukristų.

Niekatokia-ne pirms karts-pripratę! Valdžia viską padarys, kad daugiau mokėtumėte visiems, viskas pabrangtų ir bankų gerovės valstybė toliau triumfuotų.

Ilsėkitės ramybėje, brangūs brangios ir toliau brangstančios Lietuvos žmonės, čia dar nebuvo nei vienos aferos ir nei vieno kalto. Tik tvarte tvyro bezdalų debesėliai, girdis pašaro kramsnojimas ir ėriukų tylėjimas.

šaltinis: algimantasrusteika.wordpress.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Vytas says:

    Na, tokių „patriotų“ Europoje yra ir daugiau. Ukraina , pav., net turėdama tiesioginį dujotieki su Rusija, rusiškas dujas jau perka per Europą, mokėdama 30 procentų brangiau. Kaip ir Lietuva per „pigiai“ išsinuomotą laivą „Indepedence“. Kadangi savo AE išardėm, tai dabar valdžiai principai neleidžia pirkti el. energijos iš „nesaugios“ AE, sava avantiūra pastatyti japonišką AE žlugo neprasidėjusi. Ir žlugo ne dėl valdžios „praregėjimo“. O juk Lukašenko siūlė prisijungti,prie Astravo AE statybos ar bent susitarti dėl Kruonio elektrinės panaudojimo. Įsivaizduojat, kokią pigią el. energiją galėjom pirkti iš Baltarusijos? Bet Lietuvos valdžiai nei pigios el. energijos, nei pigių dujų nereikia. Juk taip iš tikrųjų būtume ėmę ir sukūrę GEROVĖS VALSTYBĘ.O kam to reikia, juk svarbu statyti, o ne pastatyti. KAIP KOMUNIZMĄ.

  2. Mindaugas says:

    puikus straipsnis ,drasus …manau kad pas mus už tokį rašymą greitai sodins .į Šiaulių karcerį.

  3. mikas says:

    viskas tiesa.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top