Algimantas Rusteika. Veidmainių ir persivertėlių fiesta

2019, 23 spalio, 13:42 | kategorija LPT | 6 komentarai | peržiūrų 419 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Įdėčiau į socialinius tinklus vestuvių, studijų laikų ar, apsaugok Viešpatie, kariuomenės nuotrauką, kur aš jaunas ir laimingas kvatoju su draugais, tai po pusės minutės tuoj aktyvuotųsi kokie 555 idiotai. Bemat subildėtų kanopos ir sulėktų man išaiškinti, kaip aš ilgiuosi ruso.

Pažertų tūkstantį nuorodų, nuotraukėlių ar tulžingų pašmaikštavimų, kokie tada visi iki vieno buvo žiauriai nelaimingi ir negyveno, nesijuokė ir draugų neturėjo, o tik dieną naktį verkė kampučiuose sukniubę dėl Lietuvos ir užsiiminėjo pasyviom rezistencijom. Ir jau būtinai kaip krautuvėse nebuvo mėsos, tarsi kas tą ginčytų.

Jei sužinotum tų idiotų biografijas, tai 99 proc. atvejų paaiškėtų, kad šitie smarkūs Lietuvos piliečiai buvo labai lojalūs sovietams žmogiukai, anuomet tupėję tykiai po šluota. Ir naktimis labai antisistemiškai kankinęsi iš pavydo komunistams, kad jų pačių nepriima į partiją, nepadaro kokiais nors viršininkais ir neduoda slapta nusipirkti žirnelių.

O likęs 1 proc. būtų apsivalgę konservų fabrikėlio grybų nusmuktaklyniai jaunikaičiai, kurių projektai tada saugiai gyveno tėčių sėklidėse, apie tuos laikus išmanantys kaip kiaulės apie debesis.

Ir jau nieko nebestebina, kai aršiausiais, krentančiais iš teisėto įtūžio nuomariu antikomunistais dedasi LLKJS CK sekretorius, TSKP platformininkė, marksizmo leninizmo  dėstytojas ir kiti panašaus plauko veikėjai, vadovavę ir tebevadovaujantys valstybei, teikiantys rezistentams ordinus, apšaukiantys patriotus populistais ir mokantys visus taisyklingo, valdiško prisitaikėlių patriotizmo.

1940-siais pirmieji išdavė profesionalūs ir sotūs patriotai, kurie du dešimtmečius rėžė iš tribūnų kalbas, stovėjo pirmosiose eilėse per paradus, uniformuoti tarp vėliavų sukosi su gražiom, iškvėpintom poniom Ramovėj ir mokė visus teisingai Lietuvą mylėti. O sukilimuose ir miškuose jaunas galvas padėjo mokytojai ir moksleiviai, studentai, paprasti ūkininkai ir kariai.

Sakot dabar būtų kitaip? Galvokit sau į sveikatą, taip juk lengviau ir paprasčiau, o aš jaučiu kitaip. Tikra meilė nepyksta, nesididžiuoja ir nieko iš kitų nereikalauja, ji gyvena ne rūmuose, nemeluoja ir neieško sau naudos. Ir kiek tikrumo dar liko, jį rasi ne Vilniaus Lietuvoj.

Vergą visada galima nusipirkti, jis užauga iš baimės netekti ką įgijęs. Minta melu, įvairiausiais pavidalais apsigyvena viduje ir slepiasi po laisvės ir narsumo ženklais. Visi tą žinom ir jie žino, kad mes žinom ir bijo, kad atpažinsim. Iš čia tas veidmainių aršumas ir noras bet kokia kaina sunaikinti tikrumą.

šaltinis: kaunoforumas.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Dalia says:

  tikra tiesa ir taikliai

 2. anoniminis says:

  taikliai

 3. Šventasis Raštas says:

  Autoius Rusteika kaip iš Šventojo rašto paskaitė – vien Tiesą be jokių pagražinimų ir išvedžiojimų. Labai smagu sutikti vienminčių ir nesijausti vienišu šiame Durnių laivo denyje.

 4. Vytas says:

  Ir reikia pripažinti karčią tiesą: išverstakailiai kaip gerai gyveno „prie Smetonos“ ar tarybiniais laikais, taip gerai gyvuoja ir šiandien. Nebaisios jiems jokios revoliucijos ar perversmai. Didžiausios jų pastangos yra skirtos pabrėžti savo išskirtinį „patriotizmą“ ir tik į savo teisę būti patriotais. Juos galima palyginti nebent su įvairaus plauko „teisių gynėjus“, savinančiais teisę spręsti apie viską ir už visus. Ypač, kai tokia veikla kvepia gražiais „dividendais“, t.y pinigėliais. Naudinga būti rusofobais – bus, naudinga šaukti „rusai puola“- šauks, naudinga bus ginti erkių „teisę“ siurbti kraują – gins. Tarybiniais laikais dėstė marksizmo teoriją, šiandien Lietuvoje nurodinėja, kad tik Briuselis „teisingai“ nurodo gyvenimo kryptį ir ką reikia mylėto. o ko nekęsti, kad vienalytės santuokos – tai šiuolaikiška, pažangu. Ir t.t. Ir visi jie – „gerbiami žmonės“ (pagal rusų k.f.) – jie gerbia vienas kitą. O kas jų negerbia ar nesutinka su jų nuomone yra runkeliai, vatnikai, Putino pakalikai ir t.t.

 5. Pestininkas says:

  Vytui, JIE BIJO, LABAI BIJO VISKO NETEKTI! Nemažai jų buvo „suėsti“ kitų prisitaikėlių, ir dar nemažai jų bus suryta ateityje, tokių kaip jie! O įvykus suirutei kiti bus pastatyti vietoje tų kurie buvo. Deja dauguma šalių taip ira, nes „sažynė, ne šio pasaulio dimensija“kaip sakė mums visiems žinomas „klasikas“.

 6. anoniminis says:

  Šventa teisybė.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top