Amerikietis Briusas – Keitlin Dženner, nominuotas metų moterimi, bet atsisakyti penio neplanuoja

2015, 28 spalio, 1:01 | kategorija Realybė | atsiliepimų (3) | peržiūrų 633 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

louderwithcrowder.com

Amerikietė Caitlyn Jenner gavo apdovanojimą už drąsą priėmus sprendimą pripažinti save moterimi, tačiau pasirodė, jog tai tebuvo gudrus reklaminis triukas, įvykdytas jo/jos marketingo komandos.

metų moterys

Caitlyn Jenner (kairėje) ir Reese Witherspoon | Getty Images

Skaitantiems Glamour žurnalą, kuriame Briusas / Keitlin buvo pavadintas „metų moterimi“:

„Caitlyn Jenner ir Reese Witherspoon, žurnalo Glamour buvo išrinktos „Metų moterimis“ 2015-aiais metais. Abi moterys bus pristatytos gruodžio mėnesio žurnalo viršelyje“.

Jeigu paklaustume Reese (realios moters) viešai, ką ji galvoja apie tai, kad apdovanojimą tenka dalintis su Caitlyn Jenner (realiu vyru), tai ji greičiausiai pavaizduos, jog viskas gerai, kad išvengtų užsipuolimų iš holivudinių liberalų pusės. Tačiau privačiuose pokalbiuose, jos daug reiškiantis išraiškingas žvilgsnis gali sakyti visiškai atvirkščiai.

Reese

Kyla klausimas, kaip visuomenė galėjo prieiti iki to, kad „Metų moters“ apdovanojimą įteikia vyrui? Ar nevertėtų feministėms pasipiktinti tokiu išimtiniu palankumu vyrams, priešpriešoje prieš tikras moteris?

Negi nebuvo jokių kitų pretendenčių moterų, iš kurių buvo galima išrinkti tinkamą, kad nereikėtų atiduoti moteriško apdovanojimo vyrui su suknele? Tai išrodo viso feminizmo gigantiškas žingsnis atgal siūbuojant ant aukštakulnių, jei pasirodo, kad trasvestitas labiau vertas moteriško apdovanojimo, nei autentiška biologiniu atžvilgiu moteris.

Pagal žurnalo Glamour versiją, geriausia metų moteris – tai vyras. Įdomu, ką gi dabar galvoja damos?

Ir žinoma, Keitlin Dženner. Kame jos/jo nuopelnas? Nuosavų kiaušinėlių nužudyme? Moteriškos suknelės nešiojime? Viskas, kas priskiriama Keitlin Jenner, iš tiesų yra Briuso nuopelnai… Bet Briusas buvo vyruku, tačiau, juk neįmanoma pareikšti, kad Keitlin Jenner tai vyrukas dėl transfobijos.

Tačiau dabar, atgaline data mes turime viską, ką pasiekė Briusas priskirti Keitlin nuopelnams, tuo pačiu ignoruojant, kad pas ją yra penis, kuris jam padėjo tame. Tiesiog visiems buvo pasakyta užsičiaupti ir įteikti jam / jai šį apdovanojimą.

Beje, Caitlyn Jenner laimėjo vyrų triatloną:

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Amerika beprotnamis says:

    Dabar metu moteris bus vyras o metu vyras bus moteris visiska demokratija ir tolerancija. Amerika visiskas beprotnamis ir sita salis bando savo dermokratine beprotyste ivesti visame pasaulyje?

  2. Niekaip manęs nepriverstų įtikėti, kad vyras, išdarkęs savo kūną, yra „moteris“. Chromosomos XY vis dėlto lieka tos pačios… Taip, „šaunūs laikai“ ateina arba jau atėjo…  

  3. Ec says:

    Santechnikai turės darbo – pisuarus moterų tualetuose statyti. Šitie moka už savo teises pakovoti, išsikovos. Bent Lietuvoje bobos su kiaušiniais savo teisių išsikovojimo srityje labai aršios. manau :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top