Apie fašistuojančius propagandistus

2021, 16 spalio, 9:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 193 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

 

Propaganda

Isterija dėl koronaviruso, kaip įprasta, sukūrė savo konceptualų ekspertų, duomenų mokslininkų, propagandistų, influencerių, paprasčiau sakant įvairiausių lūzerių aparatą. Jų dėka atsirado „besimptomių pacientų“, „burbulų“ ir kitokių antimokslinių nesąmonių. Jų dėka sociumas jau padalintas į „mus ir juos“ – „vakserius“ ir „antivakserius“.

Tiesą sakant, naujasis nacizmas jau atėjo, tik kažkiek kitokia forma. Įvyko sociumo suskaldymas į grupes, kurios nuoširdžiai nekenčia viena kitos. Bet kokio nacizmo esmė – skaldyk ir valdyk. Šia prasme dabartiniams naciams tai jau pavyko. Tikintis propaganda, kurią jie vadina „tikėjimu mokslu“ tampa šių nacių nauja ideologija.

Žmogus gyvena trijose informacinėse erdvėse – realioje, virtualioje ir simbolinėje erdvėse.

Reali erdvė – tai, ką mes matome ir jaučiame savo pojūčiais. Virtuali – tai, kas atsispindi kitų žmonių pasakojimuose komentaruose, dar prie to prisideda vaizdo, regimieji, garso ir muzikos vaizdai, tai yra informacija, kuria mums praneša kiti savo interpretacijomis. Simbolinė – informacijos blokai, į kuriuos įtraukta konkreti propaganda, ji pateikiama kaip teisinga, arba neteisinga, bet praktiškai tai yra nepatikrinama informacija, nors ji pateikiama kaip neginčijama tiesa.

Pavyzdžiui pasakius „aš antivakseris“ jūsų vieta bus iškarto pažymėta šioje informacinėje erdvėje, „draugo arba priešo“ pozicijoje.

Realios ir virtualios informacinės erdvės iš esmės skiriasi nuo simbolinių, jas galima transformuoti ir keisti. Žmogų galima įtikinti pakeisti savo požiūrį pakankamai plačiame diapazone, jei pasitelkiama logika ir sveikas protas, arba atvirkščiai – jei logika ir sveikas protas visiškai išjungiami.

O Simboliai nesikeičia. Jie arba nustoja egzistuoti, arba pakeičia savo kryptį, t.y. tai, kas šiandiena blogai, apie tai ryt galimai jau nebus gvildenama, arba apie tai bus sakoma, kad tai jau yra gerai.

Koronavirusinė istorija turi irgi savo simboliką, net visą simbolių rinkinį, įskaitant visišką bet kokios logikos ir sveiko proto atmetimą. Sukurta nauja „tikėjimu mokslu“ ideologija, bet joje etikos nebuvimas neleidžia susitarti ar suprasti vienas kito. Todėl dabartiniai nacizmo gauleiteriai, kuriantys savo „naująją normalybę“, jau praėjo labai svarbų etapą ir jį įtvirtino.

Jie suskirstė žmones į grupes, kurios nuoširdžiai nekenčia viena kitos. Tuo pat metu, patys šio susiskirstymo organizatoriai stovi aukščiau, todėl turi galimybę reguliuoti mūsų tarpusavio karo intensyvumą pagal savo interesus. Čia iškyla ir procesų valdymo klausimai. Kai kurie dalykai pasiteisina, kai kurie – ne, tačiau bet kuriuo atveju organizatoriai šiame procese yra subjektai, o jų padalyti žmonės – objektais. Ir šios padėties pakeisti praktiškai neįmanoma.

Aš nesu nei „vakseris“ nei „antivakseris“ vien todėl, kad šioje isterijoje yra labai aiškūs markeriai, nuo jų priklauso visas mano požiūris į tai, kas vyksta. Galioja taisyklė, kad bet kokia medicininė procedūra psichiškai sveikam asmeniui gali būti atliekama tik jam savanoriškai sutikus ir suteikiant pilną informaciją. Pagal šį principą kiekvienas asmuo turi teisę imtis bet kokių su tuo susijusių veiksmų: skiepytis ar nesiskiepyti, dabar arba vėliau, arba visai niekada.

Bet koks nukrypimas nuo šios taisyklės automatiškai suteikia kiekvienam iš mūsų teisę į pasipriešinimą tam nukrypimui. Smurtas ir teroras prieš žmones tiesiogiai prieštarauja šiam pagrindiniam etiniam principui, todėl kiekvienas turi teisę priešintis prieš mus naudojamam smurtui ir terorui. Tai yra visų mūsų prigimtinė teisė. Kaip ir teisė kvėpuoti. Jos negalima panaikinti, ji egzistuoja nepriklausomai nuo požiūrio į ją.

Pigus Propagandinis šūkis, „Kiek dar turi mirti žmonių, kol jūs pagaliau pasiskiepysite“, manęs nejaudina, nes yra visiškai nemokslinis ir neteisingas. Ir net jei jį išsako aukštas pareigūnas, įskaitant prezidentą ar kokio nors mokslo akademiką, manęs jis taip pat nesujaudina.

Nes šis šūkis yra melas. Jei jie meluoja man į akis, vadinasi, mano, kad esu kvailesnis už juos. Visa kita šioje istorijoje manęs visiškai nedomina.

Aš nesu nei už, nei prieš skiepus. Aš esu už tai, kad tik aš ir tik aš spręsčiau, ką daryti su savo sveikata ir kūnu.

Nei politikas, nei propagandonas, nei gydytojas negali psichiškai sveiko asmens versti kažką daryti, ar nedaryti, o juo labiau prieš mus imtis kokių nors prievartos metodų. Gydytojai turi gydyti.

O bet kokie propagandiniai šūkiai, kuriuos ištaria įvairūs, neva turintys medicininį išsilavinimą ar užimantys aukštas pareigas asmenys bei įvairūs ekspertai, duomenų mokslininkai, propagandistai, influenceriai, už kuriuos jie nėra tiesiogiai atsakingi, yra visiškai beverčiai.

Maždaug taip aš vertinu visus tuos propagandos lūzerius, kurie pateikia a‘lia kompetentingas nuomones medicininiais klausimais.

Jei aš turėsiu sveikatos sutrikimų ir man reiks pagalbos, aš kreipsiuosi konkrečiai į tam tikros srities gydytojus, bet ne į mus valdančius gauleiterius, neaiškius ekspertus, duomenų mokslininkus, propagandistus, ar influenceriais vadinamus lūzerius.

Taigi, kai išgirstu nuomonę apie vakcinų saugumą iš sveikatos apsaugos sistemos vadybos specialisto, ar kokio nors stomatologo, chirurgo, dermatologo, gastroenterologo, akušerio, jau nekalbu apie mus valdančius gauleiterius ir įvairiausio plauko propagandonus ir lūzeriius, kurie visiškai neturi nieko bendro su medicina, aš tai praleidžiu pro ausis.

Aš juos tiesiog boikotuoju. Man tam tiesiog gaila laiko, jo ir taip man amžinai trūksta, o jiems butu per daug garbės iš mano pusės.

Man labai gaila, kad mes jau nelabai suvokiam ir manau jau nelabai sugebėsime suvokti, kad pagrindiniais mūsų priešais esame ne „mes ir jie“, o tie, kas visa tai organizavo, kas palaiko visą šią mus valdančių gauleiterių sukurta karo, neapykantos, segregacijos, prievartos ir teroro įtampą.

Rimas Armaitis

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Eugenijus says:

  Neradau dėl ko galėčiau nesutikti su autoriumi.

 2. Vytas says:

  Visa, kas išdėstyta straipsnyje, mano nuomone – daugiau nei teisinga. Šią COVID-inę „logiką“ mums įpiršo valdžia, pradedant prezidentu, kuris iki šiol nustatinėja kiek procentų turi būti paskiepyta: pradžioje – 70-75 procentus, dabar jau 90. O gal pagal geriausią „anų laikų“ praktiką nustatys ir 105 procentus. O juk tas paskiepytų procentas nieko iš esmės nesprendžia, dar daugiau, gali būti, kad skiepai nuo koronos silpnina natūralų imunitetą. Tokias mintis ir prielaidas jau išsakė visa eilė JAV, JK, Izraelio mokslininkų. O valdžia ir toliau dirba pagal gautus nurodymus. Vienas iš tokių absurdų – draudimas Lietuvos mokslininkams tirti į Lietuvą įvežamus skiepus nuo COVD-19

 3. Ec says:

  Kas yra antivakseris – žmogus nusistatęs prieš vakcinas. Gerbiantis kitų nuomonę ir pasirinkimą, savo nuomonę pagrindžiantis argumentais
  Kas yra vakseris – žmogus už vakcinas, suprantantis jų gamybos principus kaip jos veikia ir kuo naudingos ar pavojingos. Gerbiantis kitų nuomonę ir pasirinkimą, savo nuomonę pagrindžiantis argumentais
  Kas yra edukatedvakcinateris – žmogus nemastantis o tikintis. Tikintis tuo ką pasakė tie, ką jis laiko įtakingesniais už save. Žmogus su nesveiku pykčiu nukreiptu prieš kitus, kurie netiki į tą ką tiki jis. pasiruošęs kryžiaus žygiui prieš kitatikius. Kito nuomonė jam tinka tik tuomet, jei ji sutampa su jo tikėjimu. Argumentų girdėti nenori, bendraujant tiesiogiai nutraukia pokalbį ir dingsta, netiesiogiai – trina ir banina
  Antivakseriai ir vakseriai dabar yra suprantami kaip priešai antivakseriai, nes pas juos yra per daug netinkamų klausimų ir argumentų

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top