Artėjantys prezidento rinkimai – pagal ką rinktis? [video]

2013, 25 spalio, 17:42 | kategorija Ideologija | 4 komentarai | peržiūrų 847 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisSpalio 21 dieną įvyko Žalgirio Nacionalinio Pasipriešinimo Judėjimo apskritojo stalo diskusija, kurios metu buvo svarstomi su  artėjančiais prezidento rinkimais susiję klausimai. Diskusijoje dalyvavo Seimo narys Kęstutis Masiulis, Seimo narys Povilas Gylys, Nepriklausomybės Akto signataras Bronislovas Genzelis, Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS..

Diskutuojama buvo klausimais, susijusiais su valstybės valdymu, rinkimais, paprasto piliečio galimybe rinkti ir jo galimybė tiesiogiai, kaip valstybės suverenui dalyvauti valstybės valdyme.

Taip pat buvo iškelti klausimai susiję su LR prezidente, bei prezidentūra, į kuriuos kažkodėl niekas nežino atsakymo. Pavyzdžiui: kodėl prezidentės komandoje dalyvauja ir patarimus jai dalija žmonės, apie kuriuos visuomenė nieko nežino, kokios prezidentės politinės pažiūros? O jei iki 50 metų nesusiformavo pažiūros, nesusiformavo poreikis jas reikšti viešojoje erdvėje ir tai, kad toks žmogus netikėtai tampa reikšmingu asmeniu, nieko nekeičia.  Todėl žmogus, kuris iš esmės visus 10-15 metų buvo šalia valstybingumo, o kovo 11 buvo prieš valstybingumą, natūraliai yra svetimas visa mūsų aplinkai.

Bet…. apie viską siūlome žiūrėti patiems.


Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

komentarai 4

 1. toma says:

  Malacius gerai pasake Rolandas Paulauskas

 2. Joris says:

  Dar gerokai iki Grybausdkaitės išrinkimo prezidente, kai dar niekas viešai ir kalbėti nekalbėjo apie rinkimus, tam tikruose žmonių ratuose jau buvo kalbama kad Grybauskaitė bus išrinkta prezidentu. Jei atmintis nemeluoja, iki rinkimų tuomet dar buvo likę2-ji metai. Taigi, kažkas šitam ruošėsi senai ir išanksto. Todėl neina kitaip galvoti, kaip… Na ir konkretūs darbo rezultatai.., kurių tautos labui mano manymu nėra. Taigi ir stebėtis nėra ko…

 3. rrrg says:

  O prieš prasidedant rinkimų kampanijai ir jos metu mąstantiems buvo tikrai aišku, kas yra palaikomas plačiu frontu ir kas taps prezidentu. Deja, dauguma nemąsto ir balsuoja už tai, ką įperša.

 4. Artėja Lietuvos Prezidento rinkimai po kurių penkis metus turėsime Tautos vedlį. Juk penkis metus už tokio svarbaus šalies vairo nenorėtumėm pastatyti žmogų be jokių politinių pažiūrų, kuris mus vienu metu vestų kairėn ir dešinėn, kas iš esmės yra stovėjimas vietoje. Atkreipkite dėmesį į šalies situaciją, kurią mes turime šiai dienai…

  Nepriklausomybės Akto signataras, nepriklausomos Lietuvos Konstitucijos kūrėjas, dainos „Pabudome ir kelkimės“ autorius Rolandas Paulauskas – potencialus kandidatas į Lietuvos Prezidento postą.

  Jeigu Tu pritari šiai idėjai – atsiųsk trumpą el. žinutę adresu: pabudomeirkelkimes@gmail.com , kurioje nurodyk savo vardą ir pavardę, adresą kuriuo galima su Tavimi susisiekti ir telefono numerį. Surinkus 20 000 pritariančių Lietuvos piliečių, matysime ar turime galimybę iškelti Rolandą Paulauską į LR Prezidentų kandidatų sąrašą. Jūsų laiškas labai svarbus!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top