Artūras Račas: „K****s“, „šūdai“ ir „myžalai“ LRT eteryje už jūsų pinigus

2017, 13 spalio, 16:12 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 1 335 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

algis ramanauskas greitaiArtūras Račas

Visuomeninė LRT televizija, finansuojama mano ir jūsų sunkiai uždirbamais pinigais neseniai pranešė, kad nuo spalio 16 dienos jos eteryje atsiras laiko individui, kurį taip mano ir jūsų sunkiai uždirbamais pinigias finansuojama Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba savo sprendimu oficialiai leido vadinti atmata.

Tas individas – buvęs šiuo metu G.Landsbergio vadovaujamos partijos TS-LKD sugulovas, rusiškų keiksmažodžių meistras, kai kuriose „žiniasklaida“ save vadinančiuose interneto tinklapiuose įvardijamas „visuomenės veikėju“, absoliutus padugnė A.Ramanauskas.

Kadangi gyvenime teko susidurti su šiuometiniu LRT generaliniu direktoriumi A.Siaurusevičiumi, toks „visuomeninės televizijos“ sprendimas manęs nenustebino. Skydinės patirtis iš esmės dera su „visuomenine“ A.Ramanausko veikla, tad visai nenuostabu, kad šie du užribio veikėjai surado vienas kitą. Be to, jie abu turi labai svarbią juos jungiančią giją – jų talentu žavisi populiariausia Lietuvos politikė, partinės mokyklos auklėtinė Dalia Grybauskaitė.

Šiaip jau A.Siaurusevičiaus sprendimą įsileisti atmatas į visuomeninės televizijos eterį, mokant jiems visuomenės, kurioje daugiau nei penktadalis gyventojų skursta, sunkiai uždirbamais pinigais, buvo logiškas ir, galima sakyti, vertybinis. Nes A.Siaurusevičiaus, A.Rmanausko ir D.Grybauskaitės vertybės yra tokios pačios. Sakyčiau, šiandien vyraujančios Lietuvoje.

Atkreipiau dėmesį į tas vertybes Facebook’e ir jau buvau beveik pamiršęs apie tą sprendimą, bet šiąnakt nesimiegojo, tad žiūrinėjau „Lietuvos balso“ ir „X faktoriaus“ įrašus (ne į temą, bet pasakysiu, kad „Lietuvos balse“ tiek balsai. tiek laidos vedėjai ya 189 galvomis aukščiau nei papilnėjusi Jazzu ir nejaukiai šalia jos besijaučiantis Marijonas). Bežiūrint tuos įrašus, Youtube, nežinai dėl kokios priežasties, pasiūlė man štai šį įrašą:

Aš jį pažiūrėjau. Siūlau pažiūrėti ir jums. Muzikos ten nėra, intelekto – taip pat, tačiau yra vertybės individo, kuris nuo spalio 16 dienos pradės gauti atlyginimą visuomeninėje LRT televizijoje. Arba – kalbant kitaip – nuo spalio 16 dienos jūs, įskaitant ir mane, skirsite dalį savo sunkiai uždirbamų pinigų tam, kad tas individas turėtų, ką ėsti.

Tiesą pasakius, aš tai nenoriu tam individui skirti savo sunkiai uždirbamų pinigų. Galiu skirti juos šunų prieglaudai, galiu paaukoti vaikų namams ar mažo miestelio sporto mokyklai, net galiu duoti centų piliečiui, kuriam trūksta „ant alaus“ kaip kad šiandien padariau prie „Iki“ parduotuvės.

Bet. pasakykite man, kodėl A.Siaurusevčiaus, D.Grybauskaitės ir Ž.Pečiulio (kuris dar ir vadovauja Vilniaus universiteto Žurnalistikos institutui) sprendimu aš turiu atiduoti savo sunkiai uždirbamus pinigus atmatai, kuris, kaip pats yra viešai pripažinęs, sprendžia savo psichologines problemas viešai dergdamasis ir pamindamas bet kokias moralės ir etikos normas.

„Kurva“, „šūdai“. „myžalai“, „blet“, nachui“, fantazijos apie „geltonas kelnaites“… Gali būti, kad A.Ramanauskas, dalindamasis savo asmenine patirtimi, taip sprendžia savo psichologines ir tapatybės problemas ir gali būti, kad Lietuvoje vis dar yra žmonių, kurie sutinka susimokėti už tai, kad jie gali išklausyti šias skaudžias vargšiuko patirtis privačiame muzikos klube. Čia viskas OK. Rinka yra rinka ir čia viską lemia paklausa ir pasiūla.

Bet visuomeninė LRT televizija nėra rinkos subjektas. „Kurvos,“ „šūdai“ ir „myžalai“ nėra įrašyti LRT įstatyme, šių atmatos A.Ramanausko propaguojamų „vertybių neradau ir LRT įstatuose bei LRT valstybinėje programų strategijoje. Gal nežinojau, kur ieškoti ir gal Ž.Pečiulis ar Nacionalinės dailės galerijos vadovė LJablonskienė, buvęs Lietuvos švietimo ministras K.Platelis, kauno arkivyskupijos atstovas spaudai D.Chmieliauskas, signataras V.Plečkaitis ar kiti visuomeninės LRT Tarybos nariai galėtų man ir Jums visiems padėti ir parodyti. Arba paaiškinti, kokios yra „visuomeninės televizijos“ vertybės ir kokia yra jos misija?

Labai norėčiau išgirsti, kaip atmata A.Ramanauskas ir jo „visuomeninė veikla“ dera su nacionaline daile ir menu, su švietimu, su 10 Dievo įsakymų ar su 1990 metų Kovo 11 deklaruotomis vertybėmis.

Spėju, kad neišgirsiu, nes iš savo asmeninės patirties žinau, kad LRT Taryba tėra fikcija ir kad dauguma į ją paskirtų žmonių iš tiesų nesupranta, ką jie ten veikia. ir jiems tai nerūpi. Kaip ir partinės mokyklos auklėtinei D.Grybauskaitei, kuri deleguoja nemažą dalį į šią instituciją. Pastarajai dėl to, kad ji neturi vertybių, o tiems, kuriuos ji paskyrė – tikriausiai todėl, kad neturi savigarbos.

Nepaisant to, manau, kad apie tai reikia kalbėti. Nes mokėti savo sunkiai uždirbamus pinigus už „kurvas“, šūdus“, „myžalus“ ir „geltonas kelnaites“ visuomeninės LRT televizijos eteryje, mano nuomone, yra per didelė prabanga.

šaltinis: racas.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. konkurencijos nėra says:

  Ną ir ką, protingieji kurmiai?

 2. sigitas eilinis says:

  bravo Arturas Račas bravo!Algiuką Greitai pažįstu jau seniai : pašlemėkas kaip reta,bet gabus prisitaikyti

 3. heyy says:

  tokie db laikai, bet ju laikas visai jau baigiasi. Pakentekim. Po to jie uz vsk atsakys po polnoj.

 4. Vidas says:

  Jauciant, koks kvapelis sklinda nuo musu taip vadinamo “elito“, sistemine spauda, bei taip vadinama “visuomenine lrt teleizija“,  jau niekuom ir nebenustebins…
  Kol bujos dabartinis valdzios debilizmas bei politinis bukumas, moketi teks ir uz ramanauskus, uz perkama karini  metalo lauza ,uz ardoma gewlezinkeli ir t.t….
  Kaip sake d. Preobrazenskis is “Suns sirdies“, nenori tureti skrandzio opos ar psichiniu sutrikimu, perfrazuojant, neskaityk sistemines spaudos, o tuo labiau televizijos, ypac “;visuomenines“!!!

 5. Robertas Naujokas (pavardė tikra) says:

  Artūras Račas tapatus Ramanauskui.
  Viens be kito, kaip konservatoriai be Kremliaus, gyvent nemoka.
  Račai, FB terpėje tokį pastebėjimą iš manęs jau gavai, ko pasekmėje tapau tau nemielas.
  A ne per daug Lietuvoje ramanausiškai račų, a?

 6. Algimantas says:

  Kokia baisi tamsa turi buti zmogaus sieloje ?Tai visiskas apakimas ir asmenybes degredacija.Kur etikos sargai ,ar ir jie supuve?

 7. Gena says:

  Radioshow forever :)

 8. MIRKA says:

  Rusiškas keiksmažodis visad atras savo vietą lietuviškam sakinyje.

 9. Alvydas says:

  Račui pritariu

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top