Arvydas Daunys. Atpildas vis tiek ateis

2021, 25 spalio, 6:30 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 293 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Arvydas Daunys

Atpildas vis tiek ateis. Net ir tuo atveju, jei Jie, sukišę visus žmones į skaitmeninius „Gulagus“ ir aprūpinę „galimybių (be galimybių) pasais vėliau paskelbs, kad jų taikytos segregacinės ir neteisėtos priverstinės priemonės padėjo nugalėti p’andemiją šalyje, ir atšauks visus ribojimus, skelbdami savo prievartos politikos pergalę.

Tiesa, prieš tai įgyvendinę antišeiminius ir antinacionalinius planus, kuriuos Jie, pasinaudodami įvairiais draudimais rinktis ir protestuoti, prastums (jau stumia) šios, savo supriešintos visuomenės susiskaldymo fone.

Bet, galiausiai, visos ekstremaliosios ir nepaprastosios padėtys baigsis, net ir tuo atveju, jei visuomenė, iškankinta draudimų, sankcijų ir segregacijos, taip ir nesupratusi, jog kažką išsikovoti galima tik iš anksto suvokus ir susitaikius su galimais praradimais toje kovoje, – jei ji pasiduos.

Galiausiai vis tiek bus rinkimai, to neišvengsi niekaip, tegu ir po 10-15 metų, kurie parodys, kad tas pasidavimas buvo tik grynai fizinis, pasiduodant neįveikiamai tuo metu fizinei jėgai ir milžiniškam psichologiniams spaudimui, kai daugelis pasidavė nematydami išeities savo šeimai, tačiau visą laiką po to, – savo viduje buvo prieš.

Istorija ne kartą parodė, jog visi režimai, kurie jėga primetė savo piliečiams vienokią ar kitokią išgyvenimo liniją – žlugo, o patys to režimo funkcionieriai buvo persekiojami visą likusį gyvenimą.

Galima neabejoti, kad taip bus ir šiuo atveju – vyriausybės ir žiniasklaidos reitingai, skelbiami net ją palaikančioje toje pačioje žiniasklaidoje tą parodo akivaizdžiai. Jie dar nesuprato, kad yra įrašyti į juoduosius istorijos sąrašus, iš kurių jų neištrins niekas.

Jie tikisi, kad rinkėjai viską pamirš, patys neįvertindami to fakto, jog šiandien jie griauna visuomenės gyvenimo pamatus, o tai kur kas rimtesnis egzistencinis dalykas, nei kažkoks eilinis politikų melas nevykdant savo priešrinkiminių įsipareigojimų ar eilinis korupcinis skandalas.

Šiandien Lietuvos visuomenė išgyvena savo egzistencinę krizę, kai matydama griaunant savo per amžius nusistovėjusią sanklodą, to nesuvokdama bando kovoti prieš šalutines, dėmesį nukreipiančias šios vyriausybės manipuliacijas, bandant pristatyti, jog jos pagrindinis rūpestis – kova su p’andemija.

Iš tiesų ta „kova“ tik širma, už kurios slepiasi narkotikų įteisinimas (kas pastebėjo), Neapykantos kalbos įstatymo įteisinimas, „Neutralios pagal lytį šeimos“ įteisinimas, Partnerystės įstatymas, Stambulo konvencija, ir daug kitų, kurie sugriaus mūsų visuomenės sanklodos pagrindus.

Kol mes tarpusavyje pjaunamės tarp to, kas už skiepus ir kas prieš skiepus – Jie – keičia mūsų gyvenimą iš esmės, ir, pastebėtina, veikia prieš šias abi jų supriešintas grupes, manančias, kad visa ko pagrindas yra „p’andeminiai“ apribojimai, kuriuos atšaukus viskas sugrįš į savo vėžes.  Nesugrįš, nes nebus kur grįžti.

Prievartiniai apribojimai tėra priemonė nukreipti dėmesį nuo esmės, nuo to, kad atsibudę po to, kai jie bus panaikinti – pastebėsime, kad mūsų gyvenimas, aplinka ir galimybės visiškai pasikeitė ir tapo nebeatpažįstamais, o dažnu atveju ir nepriimtinais.

Ir tada ateis siaubingos pagirios. suvokimas kokiu mastu buvome apgauti, suvokimas, kad nėra jokių vaxerių ir antivaxerių, o tėra tik išprievartauti žmonės, praradę savo gyvenimo pagrindus ir gyvenimo džiaugsmą.

Suvokimas to, kad mes ir toliau gyvename vieni šalia kitų, ir mums jau visiškai neberūpi tie visi niekingi skiepų klausimai, kai tuo tarpu iškyla egzistencinis klausimas, kaip toliau gyventi tokioje teisinėje, socialinėje ir moralinėje aplinkoje, kuriai jūsų sąmonė, jūsų sąžinė, jūsų pasaulėžiūra – priešinasi visomis išgalėmis, pasiruošusi susivienyti, kad ir su pačiu šėtonu, jei jis pažadėtų tą pakeisti ir sugrąžinti praeitį.

Ir viso to mes galime sulaukti jau per artimiausią dešimtmetį ar net penkmetį, kuris bus juodos tarpusavio kovos laikotarpiu, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, kai brolis stos prieš brolį, motina prieš tėvą, draugas prieš draugą – jei pasiduosime šiai žlugdančiai visuomenę propagandai.

Nėra jokių vaxerių ir antivaxerių – tėra tik žmonės pasidavę propagandai ir tie, kas tiesiog iš principo netiki šia vyriausybe, bei jos „geranorišku“ siekiu mus apsaugoti nuo Mūsų Pačių.

Ir, kad to pasiektų, ji priešina tarpusavyje besikuriančias pasipriešinimo jos politikai grupes – tam labai padeda provyriausybinės žiniasklaidos skleidžiama, kurstanti nesantaiką propaganda, apjuodinanti kažkurias iš tų grupių, su kuriomis vėliau nenori bendradarbiauti kitos grupės, kad netaptų nauju taikiniu.

Tokiu būdu, pasipriešinimo frontas yra skaldomas į sudedamąsias dalis, kaip to šluotos atskiros vytelės, kurias po vieną sulaužyti labai paprasta, o įveikti visą bendrą ryšulį – neįmanoma.

Tad, noriu paprašyti – netapkime tomis šluotos vytelėmis išpeštomis iš bendro ryšulio ir neleiskime to daryti su kitais, nes tam ryšuliui plonėjant – vėliau prieis ir jo viso eilė.

Mūsų tikslas turėtų būti ši vyriausybė, t.y. jos „darbo“ finišas ir jos patraukimas atsakomybėn. Jos priimtų įstatymų atšaukimas ir nauji rinkimai, kuriuose turime iškelti sąžiningus, savo darbu įrodžiusius teisę ir pareigą tapti mūsų atstovais įstatymų leidybos ir ir vykdomuosiuose organuose.

Kviečiu visus sąmoningus žmones stabdyti išsireiškimus vaxeriai ir antivaxeriai, nereaguoti į provokuojančius ir žadinančius priešpriešą skelbimus, žinutes ar kaltinimus šia tema – jie tik supriešina ir skaldo mus tarpusavyje, atitolindami nuo tikslo tapti teisinga ir pasiruošusia diskutuoti visuomene, kurios nariai kaltina vienas kitą ne būdami priešingose barikadų pusėse, o stovėdami šalia ir diskutuodami. Mes tą galime!

Jie kaskart priima sprendimus, kurie prieštarauja anksčiau priimtiems Jų sprendimams ir tuo daro gyvenimą šioje valstybėje neįmanomą ne tik tiems, kuriuos jie vadina antivaxeriais, bet ir visiems likusiems piliečiams.

Kai dėl jų priimamų sprendimų bankrutuoja įmonės – darbą praranda visi – ir skiepyti ir ne. Tą liudija augantis bedarbių skaičius, kuriuos jie melagingai apkaltina nenoru dirbti.

Kai iškart po jų priimtų sprendimų krenta parduotuvių apyvarta – jie, vietoje to, kad panaikintų žlugdančius apribojimus – juos dar labiau griežtina, tuo demonstruodami, kad verslo išgyvenimas jų visai nedomina, kaip nedomina ir prarandantys darbą žmonės.

Kai dėl jų priimamų sprendimų daugybė žmonių praranda prieiga prie kokybiškų medicinos paslaugų – jie apkaltina antivaxerius – esą pastarieji platina infekciją, nors praktika liudija, kad infekciją platina visi, ir daugiau tie, kurie turi GP, mat laisvai patenka ten, kur jo neturintys tiesiog neįleidžiami.

Neminėsiu toliau visų tų jų įgyvendinamų nesąmonių, kurie Jie imasi, kad užmaskuotų savo tikruosius siekius, paminėsiu tik vieną dalyką, kad net provyriausybinėje žiniasklaidoje, provyriausybiniai politologai jau ėmė hipotetiškai svarstyti kiek ministrų reikėtų keisti – 4 ar penkis.

Tai, vėlgi, liudija – atpildas jau ateina – mes jo dar nematome, tačiau jis juntamas ir kvėpuoja Jiems į nugarą.

Todėl, Jie skuba, daro klaidą po klaidos, apie ką kasdien girdime ir skaitome net jų pačių apmokamoje žiniasklaidoje, – tiesa, toli gražu ne viską, bet ir to, kas skelbiama pakanka, kad Jie patys suprastų – net išmokami milžiniški pinigai negali nuslėpti noro nušalinti juos nuo valdžios, skelbiant nors ir dalinę, bet vis tiek Jiems kenkiančią informaciją.

Jie gali ištempti laiką, gali toliau spausti nepaklūstančią visuomenės dalį, tuo pačiu mažindami Juos palaikančių gretas – niekas nenorės būti tapatinamas su aiškiu pralaimėtoju.

Prisigyveno iki to, kad nematydami išeities ėmė siųsti žinutes žmonėms, ragindami skiepytis, taip ir nesugebėję suvokti, kad apsisprendusius žmones tokios žinutės gali tik prajuokinti, kad jos tik demonstruoja jų bejėgiškumą, po kurio teliks tik atvirai prievartinės priemonės, kurios ir taps jų „gulbės giesme“.

Teliks tik nepaprastoji padėtis, „Lock Down“ ir privalomi skiepai visiems, net vaikams. Ar jie tam ryšis? – Taip, jei mes jiems tą leisime.

Ir pabaigai du paveikslėliai:

– ką pasirinktumėte, jei sąmoningai suvoktumėte galimos kovos praradimus ir galimą ateitį, kuri ateis, jei priimsite viską nesipriešindami?

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Labiausiai mane nuvylė šioje situacijoje mūsų mokslo siekiantis jaunimas – studentai. Pasiklausęs studentų asociacijos atstovybėsvadovės, garsiai įvardijamos prezidente, labai nuliudau. Supratau, kad nebus nei studijų boikotavimo, nei studentų maršų gatvėse, nei tokių rektorių, kurie be GP varo studentus iš bendrabučių ar šalina nuo studijų,net nuotolinių. Per silpnos kinkos Lietuvos studentijos, kad vieningai stotų ginti vienas kito. Ir ne tik vieni kitus – išėję su protestu prieš GP į gatvę jie būtų gynę ir savo senelius, tėvus, brolius ir seseris. Galu gale jie, turintys didžiausią galimybę, išdavė ir patys save: pasmerkę nepasiskiepyjusius ir girdamiesi gautais „vergų pasais“, jie pasmerkė ir save. Sekantys ant valdžiažmogių stalo bus jie patys.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top