Aš ir mano šeima persirgome COVID. Bet ši liga nebuvo sukelta viruso

2020, 20 spalio, 10:34 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (14) | peržiūrų 9 266 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Apšvietimo ir kitokie stulpai

Istorija perrašyta iš Facebook, tačiau jos autorius rašo, jog tie profiliai iš kurių ji buvo pasidalinta, greitai buvo užblokuoti. Niekam jau ne paslaptis, kad Facebook užsiėmė totalia turinio cenzūra. Tai yra to turinio, kuris neatitinka „bendruomenės standartų“. Reikia paminėti, kad pastaraisiais metais tie standartai ne kartą keitėsi, todėl standartais juos vadinti jau kaip ir neišeina, manome, jog laikas juos pervadinti kaip „neatitinkančius Facebook reikalavimų“. Taip bus tiksliau.

Tad „neatitinkančiu reikalavimų“ tekstu dalinamės tokiu, koks jis buvo originale:

Taip, žinau, antraštė atrodo „click bite“ tipo, bet nemažas kiekis turinio, esančio žemiau, viską kiek įmanoma aiškiau paaiškins ir sudėlios į savo vietas. Būčiau dėkingas, kad skirtumėte bent keletą minučių informacijai perskaityti. Prisiimu atsakomybę ir duodu žodį, kad viskas išdėstyta žemiau tai yra realūs potyriai ir įvykiai.

Mano vardas Tautvydas Deržinskas. Kasdieninę duoną uždirbu rašydamas programinį kodą. Mano atviro kodo pavyzdžių galite rasti čia: https://github.com/TautvydasDerzinskas. Esu dirbęs prie įvairių projektų tokių kaip Telefonica, giffgaff.com, UFC Fight Pass ir kt.

Apie tai rašau, tik tam, kad sukurti šiokį tokį kontekstą. Esu tikras žmogus, kuriam duoną ant stalo tiekia – loginis ir adekvatus mąstymas. Tai nėra VBS istorija, taipogi tai nėra „čikenfaktorinio“ istorija. Ją dalindamasis nesiekiu pelno, nesiekiu kam nors įtikti ir nieko nepropaguoju.

Viskas prasidėjo šių metų pradžioje, kovo pabaigoje. Tuo metu gyvenome Londone (8-9neri metai). Mūsų vaikui, buvo tik pirmi metukai. Žmona nedirbo ir prižiūrėjo vaiką – ji ir buvo pirmoji, pradėjusi negaluoti.

Pirmiausia ji pradėjo skųstis tuo, kad jai labai svaigsta galva. Šį galvos svaigimą ji palygino su tuo, kurį patyrė atostogaujant kalnuose. Tuomet daktarai nustatė – „Vertigo“, sutrikimas, kuris yra susijęs su vidinės ausies pokyčiais dėl slėgių kaitos. Kadangi šį kartą kalnuose nebuvome, nusprendėme, kad gal tai gali būti susiję su prastoku maitinimosi rėžimu.

Vieną dieną grįžtu namo, ir randu žmoną gulinčią ant žemės, o šalia nutrauktos lango užuolaidos – visa laimė, vaikelio šalia nebuvo ir jo nebuvo rankose kritimo metu. Nuvykus pas gydytojus, kurie nieko gero nepatarė ir nenustatė (tikriausiai esat girdėję apie Anglijos sveikatos apsaugos sistemos kokybę…), tačiau žmona sugebėjo išsireikalauti, kad jai būtų atlikti kraujo tyrimai. GP (šeimos gydytojas) pažadėjo, kad su mumis susisieks, kai tik žinos laiką, kuomet bus užrezervuota/atlaisvinta vieta kraujo tyrimams atlikti.

Tą patį vakarą, skaitydamas knygą pajutau, kad man taip pat sukasi galva. Numojau į tai ranka, galvodamas, kad nuovargis ir įtampa daro savo.

Savaitei bėgant, situacija Londone pasidarė labai įtempta, ir galiausiai mano darbovietė nutarė, kad nuo šiol dirbsime tik nuotoliniu būdu.

Kadangi tuo metu rašiau programinę įrangą televizoriams, teko susipakuoti keletą gremėzdų į taksi ir apsikrovus keliauti namo. Jau grįžtant, pajutau, kad peršti gerklę ir apskritai savijauta – tampa nekokia.

Grįžus namo ir atėjus vakarui, kai vaikas užmigo, tyloje su žmona susitikom akis į aky, pasišnekėjom ir supratom – kad su mumis kažkas ne taip, mes abu nesijaučiam sveiki. Sunkus/skaudus supratimas, kai kitam kambary guli mažas vaikas, o už lango siaučia dar visiškai nežinomas, mirtinas virusas ir abu jaučiamės blogai/neįprastai.

Nuo tos dienos mūsų sveikatos situacija su kiekviena diena prastėjo.

Stengsiuosi neišsiplėsti, bet simptomai kuriuos jutome buvo tokie:

– Galvos svaigimas / negebėjimas koncentruotis
– Šokinėjanti temperatūra
– Krūtinės spaudimas
– Skonio ir kvapo dingimas
– Apetito dingimas
– Širdies ritmo sutrikimai
– Miego sutrikimai dėl suaktyvėjusio krūtinės spaudimo naktimis
– Reprodukcinių organų ir inkstų diegimas
– Pneumonija (man)

Su kiekviena diena sirgom vis labiau, darėsi vis sunkiau, man išsivystė plaučių problemos – sutriko kairiojo plaučio veikla, vėliau ir dešiniojo. Jausmas buvo toks, kad plaučiai lyg užpildyti kažkuo, ko pasėkoje įkvėpti deguonies galėjau labai mažai. Skambinau į greitąją pagalbą tris kartus, bet visus kartus pagalba buvo atsakyta ir liepta izoliuotis. Tuo metu apie testavimą dar nebuvo kalbos aplamai, o apie priėjimą prie testų – be šansų.

Kadangi Lietuvoje visi vis dar į šį virusą žiūrėjo labai skeptiškai, su nepasitikėjimu, aš nusprendžiau pasidalinti mūsų ligos istorija feisbuke – tam, kad nupasakoti realią situaciją, palietusią mus asmeniškai ir šiek tiek įvesti atsargumo ir drausmės žmonių mintyse. Istorija žinoma buvo pasidalinta daugybę kartų ir ji išplito interneto platybėse ganėtinai greitai. Sekančią dieną, mano nuostabai, su manimi susisiekė krūva žurnalistų, norėdami ja pasidalint). Jausdamas pareigą įspėti žmones, sutikau duoti interviu ir pasidalinau mūsų istorija.

Štai keletas pavyzdžių, kur apie tai galima paskaityti/pamatyti žiniasklaidoje:

-https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1152765/londone-gyvenantis-lietuvis-itaria-kad-visa-seima-susirgo-koronavirusu-bet-medikai-tyrimu-neatlieka

-https://kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/lietuvis-itaria-susirges-koronavirusu-sunku-kvepuoti-o-plaucius-raize-lyg-zaibu-958059

-https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/15/1154167/jungtineje-karalysteje-koronavirusu-sergantis-tautvydas-jei-tu-ligonineje-tai-stebuklas

Spėju, kad šie puslapiai po šio mano pasidalinto pranešimo (kaip ir pats pranešimas ar netgi mano profilis) gali greitai dingti, tad dėl visą ko padarau „screenshotus“ ir patalpinsiu juos komentaruose.

Jeigu tada tik aš būčiau žinojęs, kaip visa ši istorija rutuliosis toliau!….

Aš dabar gailiuosi, kad leidau savo istorijai taip išplisti. Štai kas buvo toliau…..

Mes galiausiai pasveikome (po daugiau nei mėnesio, labai komplikuotos ligos), tačiau šampano butelio atšventimui, atsidaryti nespėjome. Staiga, vėl pradėjome jausti, kad mums prasideda relapsas.

Vieną dieną, širdies ritmo sutrikimai, silpnumas, galvos svaigimas – viskas ėmė ir vėl pradėjo kartotis. Tačiau šį kartą, mes pastebėjome ir kitų keistų dalykų, kaip aš mėgstu vadinti – „red flags“.

♦◊♦◊

1. Pirmoji keistenybė
Pastebėjome, kad tiek man, tiek mano žmonai simptomai prasideda vienu ir tuo pačiu metu. Du skirtingi organizmai, skirtingos lytis ir fiziniai duomenys, o priepuoliai prasidėdavo būtent tuo pačiu metu. Pvz. vieną dieną buvome skirtinguose kambariuose, ir man prasidėjo dūsimas, krūtinės spaudimas, staiga girdžiu žmonos šauksmą iš kito kambario: – Ar jauti, ir vėl prasideda?

2. Antroji keistenybė
Mums prasidėjo priepuoliai ir vėl pradėjome jaustis blogai. Buvo labai karšta diena, o kadangi žmona gamino vištieną ir išmetė likučius į šiukšliadėžę, nusprendžiau, kad reikia išnešti šiukšles iš karto, kad nesklistų blogas kvapas.

Gyvenome ketvirtame, naujos statybos namo, aukšte. Šiukšlių laikymo kambarys čia buvo įrengtas požeminiame, dviejų aukštų garaže.

Paėmiau šiukšlių maišus ir ėjau į liftą, leidžiuosi, o nusileidus į požeminį garažą pajutau, kaip visas blogumas kurį jutau – pradingo. Dingo krūtinės spaudimas ir dusulys, pagalvojau, kad gal dėl to, kad garaže buvo vėsiau – atgaivino mane.

Išmečiau šiukšles, kylu liftu atgal į butą ir jaučiu, kaip su kiekvienu aukštu man darosi vėl vis blogiau ir blogiau, simptomai, kuriuos jaučiau prieš tai – sugrįžta.

Parėjęs, paėmiau žmonai už rankos ir nusivedžiau ją į liftą. Leidomės žemyn į požeminį garažą kartu. Žmona patvirtino – negalavimai požeminiame garaže dingo.

3. Trečioji keistenybė
Visą laiką, kol sirgome ir šiek tiek po to, kai rodėsi, kad jau pasveikome – buvome saviizoliacijoje ir maistą užsisakinėjome internetu. Anglijoje tai įprasta praktika ir kainuoja labai pigiai.

Tačiau, tai pradėjo daryti labai daug žmonių, ir užsisakyti naujų „slotų“ (vietų pristatymui) buvo praktiškai neįmanoma.

Taip atėjo metas pirmajam vizitui į „highstreet“ arba lietuviškai, centrinėje gatvėje esančias maisto prekių parduotuves.

Apsimuturiavau, užsidėjau kaukę ir pirštines, pasiėmiau „karutį“ ir – pirmyn.

Vos priėjus pirmąją sankryžą pastebėjau, kad ant šviesoforų atsirado kažkokios tai naujos dėžutės, primenančios greičio matuoklius.

Pastebėjau kad, visame matomame horizonte išdygę nauji telekomunikacijų bokštai, nemažai naujų vaizdo stebėjimo kamerų, kai kurios – masyvios, palyginus su įprastomis.

Taipogi pastebėjau, kad ant gatvės apšvietimo (LED lempos) atsirado kauburiukai, kurių nebuvo anksčiau, tokios lyg ir antenėlės.

Tuo metu UK mirtingumas pasivijo Italiją ir buvo pats pikas, visi karantinavosi, didžiulė baimė ir nežinomybė – o mieste sudiegtos ir diegiamos naujos technologinės infrastruktūros.

P.s. Esu užfiksavęs visus šiuos vaizdus nuotraukose, pasidalinsiu jomis komentarų sekcijoje.

♦◊♦◊

Analizuojant susidariusią situaciją, mūsų savijautą ir sisteminant visą informaciją, badžiau suprasti, kas iš tikrųjų su mumis vyksta, taip prisijungiau prie „covid support“ feisbuko grupių (labai tai rekomenduoju ir jums: nesvarbu sergate, ar ne), kur žmonės dalinasi savo patirtimis.

Iš ten esančių žmonių pasakojimų pamačiau, kad simptomų spektras yra labai platus, ir kai kurie iš jų patiria ir netgi labai keistus simptomus, tokius kaip:
– Diabeto atsiradimas/paūmėjimas
– Dantenų skausmai
– Plaukų slinkimas
– Odos nudegimai / išbėrimai

Bent pusei iš sergančiųjų, jeigu nedaugiau, kosėjimas – nepasireiškė, kas parodo, kad šį liga nėra visiškai tokia, kokią mums bando parodyti žiniasklaida ir medikai – kad ji respiratorinė. Gal COVID tai tik pavadinimas apjungiantis keletą ligų?

Visa tai mane paskatino domėtis apie radiacijos sukeliamas ligas, bei jų sukeliamus šalutinius poveikius. Netgi radau žmogų, kuris įveikė vėžį. Savo ligos procese gydėsi radiacijos terapija. Sužinojau kad skonio/kvapo dingimas – arba metalinis skonis ir kvapas – labai dažnas šalutinis reiškinys pasireiškiantis žmonėms po radijo terapijos.

Radiacija veikia visus gyvo organizmo audinius, ypatingai minkštuosius. Neretai raumenys išbrinksta/plečiasi, taip pat galingiausias žmogaus raumuo – širdis. Jai išsiplėtus atsiranda krūtinės ląstos spaudimas, darosi sunku kvėpuoti.

Taipogi, dėl audinių uždegimo žmonėms neretai ilgą laiką skauda nugaros/pečių sritį. Skausmas primenantis vėjo perpūtimą (aš tarp kitko, irgi tai jaučiau).

Dėl radiacijos atsiranda visa eilė negalavimų, kur ir kokie jie atsiranda priklauso nuo kelių faktorių:

1. Paveiktos kūno dalies (ar viso kūno)
2. Radiacijos (elektromagnetinių bangų) dažnio, kuriuo veikiamas biologinis organizmas
3. Veikiamo asmens sveikatos
4. Kietųjų metalų kiekio organizme

Aukštų dažnių elektromagnetinių bangų spinduliuotės ligą greitai išduodantys simptomai:
– Vidinės ausies problemos (galvos svaigimas)
– Širdies ritmo sutrikimai
– Vienu metu keliems asmenims pasireiškiantys ir praeinantys tie patys simptomai
– Brain fog (koncentracijos ir mąstymo sutrikimai).

Labai norėčiau plėstis ir plėtoti šią istoriją su visais pastebėjimais (apie testavimą, skiepus ir kitus reikalus) kuriuos aš renku iki pat šių dienų, bet šiuo metu – susilaikysiu.

Aš asmeniškai netikiu, kad virusas egzistuoja, bet to paneigti negaliu. Ir neneigiu. Gal ir egzistuoja. Aš esu tikras, kad mes sirgome COVID liga, bet esu įsitikinęs, kad mūsų ligos sukėlėjas – nebuvo virusas.

Kaip metų pradžioje, bandžiau įspėti žmones dėl viruso, taip dabar noriu įspėti dėl telekomunikacinių technologijų. Yra pilna medžiagos, video – kur teigiama, kad naujos kartos telekomunikacinė technologija yra saugi, tačiau visiškai nėra informacijos apie jos infrastruktūrą, viešų planų ar informacijos apie jos diegimo strategijas. Daugybė prieštaraujančios informacijos: vienur teigiama, kad 5G dar net nediegiamas, o kitur – kad jis buvo išbandomas Telios prieš porą metų.

5G ir Terragraph infrastruktūra yra diegiama jau eilę metų, tačiau iki šiol diegimas apsiribojo didžiųjų antenų atnaujinimu ir statymu. 5G infrastruktūra palaiko ir 4G ryšį, tad atnaujinus infrastruktūrą ją galima tiesiog laikyti paleistą ant žemesnių dažnių elektromagnetinių bangų.

Šiuo metu aktyviai vyksta mažųjų celių diegimas. Tai antenos, gebančios skleisti plataus diapazono / aukšto dažnio elektromagnetines bangas. Antenos palaikančios iki 750 įrenginių vienu metu. Tokia įranga yra montuojamos ant gatvės apšvietimo stulpų, po kanalizacijos dangčiais – priklausomai nuo dizaino sprendimų – gali būti visiškai nematoma. Štai 2015 metų video apie senesnio tipo mažąsias „celes“: (https://www.youtube.com/watch?v=anAbZqD9wQ0)

Visa esmė, kurios niekaip nepajėgia suvokti žmonės, neigiantys 5G infrastruktūros keliamą pavojų, yra ta – kad infrastuktūra gali būti, yra pajungta pastoviu, žemesnių dažnių rėžimu. Dažniais kurie – yra mažai kenksmingi. Tačiau esant poreikiui – tie dažniai gali būti sukelti programiškai, arba tiesiog – mygtuko paspaudimu, iki tokių, kurie greitai sukelia negalavimus. Belieka pasitikėjimo klausimas, ar gali būti tokių, kurie nuspaustų tą mygtuką, sukeliantį dažnius? Atsakyk sau į klausimą, ką tu žinai apie greta esantį telekomunikacijų bokštą? Ką žinai apie jo specifikacijas?

Pasižiūrėkite, į tai, kas darosi Pasaulyje, prisiminkite istoriją – kaip žydai kažkada, naiviai ėjo į dušus. Jie juk tikėjo, kad viskas bus gerai… Kad joks žmogus, nepadarytų to, kas su jais buvo daroma. Mes užmiršome tas pamokas. Ar manote, kad visi psichopatai išnyko nuo žemės paviršiaus? Ar manote, kad Žemėje nebėra tų, kurie mano, kad jie yra labiau vertesni, negu likusieji?

Iki šiol, mano nuomone, Lietuvoje ligos atvejai buvo sufalsifikuoti (esu matęs daugybę asmeniškų patirčių pasidalinimų, ta tema) arba „įvežtiniai“. Tačiau pasiekia žinios, kad žmonės pradeda realiai ir sunkiai sirgti.

Pažinkite savo ligos priežastis, atkreipkite dėmesį į aplinkui esančią miesto infrastruktūrą. Nepasitikėkite aklai informacija, kuri yra patogiai pakišama po nosimi.

Žemiau video sudarytas iš vaizdų darytų Šiaulių mieste:
(https://www.youtube.com/watch?v=qkZtUUfHZe4)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Gojus says:

  Aš prie straipsnio pridėčiau 2 dalykus -kausimą ar autorius nieko negirdėjo apie psichoterorą?

  O antras platesnis. Vos paskelbė karantiną visur pirmą kartą, danguje naktį nustėrau pamatęs vieną paskui kitą tiesia linija ir vienodais actumais skrendančius palydovus. Juos matė daug kur Lietuvoje. Tokio kiekio palydovų vienu metu danguje ištisine linija niekada neteko matyti. Tą reiškinį stebėjau 2 kartus mėnesio eigoje. Niekada daugiau.
  Pasirodė ofisiozinės antraštės, būktai Muskas palydovus leidžia. Bet žinant kiek Muskas piaro daro vien su baterijų gamyklomis, būsimais automobilių modeliais, o ypač su kosmine programa, sunku patikėti, kad šimtai palydovų buvo iškelti šiaip Musko pabandymams.
  etaplius.lt/kaunieciai-danguje-virs-kauno-stebejo-neiprasta-regini
  ir tai tik vienas iš šaltinių ba delfio iš principo neatverčiu

 2. Pro says:

  Tai ten tikrai Elono Musko palydovai, šį mėnesį dar 60 žada paleisti (spalio 21d). O prieš tai paleido spalio 6 ir 18 dienomis

  Plačoiau: infa.lt/52223/spacex-planuoja-i-zemes-orbita-paleisti-trecia-per-menesi-interneto-palydovu-partija/

 3. Algirdas says:

  Skraido tie palydovai, juos daugelyje šalių matė. Lengva pamatyt, jie visai neaukštai.

 4. Vytas says:

  Įdomus atvejis, manau, kad tiesa. Gaila, kad neparašė, ar gydėsi kokiais nors vaistais. Dėl savijautos pagerėjimo rūsyje irgi yra logiškas paaiškinimas išėjo iš spinduliuotės veikimo zonos, Deja, yra didelės abejonės dėl covid-19 viruso vaizdo tikrumo ar jo egzistavimo. Bent jau internete neužtikau duomenų, kad kas nors iš Lietuvos mokslininkų jį, gyvą covid-19 virusą, matė mikroskopo ekrane. O iš kur gautas vaizdas, kuris mums peršamas kasdien? Juk to tipo virusų yra daug, tai iš kur garantija, kad peršamas (ar
  jau įpirštas) įvaizdis yra to baubo, kuriuo gąsdinama žmonija, o ne eilinis melas?

 5. Gojus says:

  Palydovų aš esu matęs – ne naujiena. Bet kad būtent šniūru viena trajektorija, viens paskui kitą po karantino paskelbimo Europoje – pirmą kartą. Po mėnesio antrą kartą ir tokio reiškinio daugiau niekada. O „naujienomis“ apie grandiozinius planus ir ateities projektus kurios pasirodo tik po įvykio nelabai esu linkęs tikėti.Kodėl tad tiek metų girdėjom apie Space X ar Teslos naujus modelius ateityje, o čia nieko?

 6. konkurencijos nėra says:

  Tai 2015 metų banksterių programa,

 7. kali juda says:

  Jei jau veikia neigiamai žemės natūralios geopatogeninės zonos ( požeminės rūdos, vandens kanalai, netgi ertmės), kurios yra eilėmis silpnesnės už dirbtiną elektomagnetinį smogą (EMS), tai EMS įtakos organizmą kur kas stipriau. Aišku, galima manyti, kad EM prasilenks su organizmo natūraliu fonu. Bet praktika rodo, kad ne. Juk kiekviena ląstelė turi el. krūvį, tuo pačiu ir elektrinį lauką. O trilijonų ląstelių visuma – fizinis kūnas, turi savo EM „aurą“. Taip ir sąveikauja natūralus su dirbtinu. Jautresni tą jaučia, ne tokie jautrus – ne. O kūnai, jaučiam mes ar ne, EMS poveiki jaučia. Vienas aspektas, kad reikia organizmui naudoti praną ( energiją), kompensavimui pašalinio poveikio – aplinkos trikdžių. Kyla įtampa ( stresas), trinka normalus veikimas. Praną gauname iš : maisto, miego, kvėpavimo ir meditacijos. Užtad, svarbu sveikas ir subalansuotas maistas, kokybiškas miegas ( 6-8h suaugusiam), švarus oras. Jei ankščiau to ir pakaktų, tai EMS laikais, reikalinga ir meditacija.

  Meditacija yra priešinga susitelkimui ( koncentracijai) būsena. Sėdima ramioj aplinkoj, užsimerkus. “ Aš nieko nenoriu, aš nieko nedarau, aš esu niekas“ . Pakanka kartą du dienoje, po 15-20 min. Tiesiog sėdi ir stebi. Pradžioj tiesiog galvojama, o su laiku pastebima, kad stebimos mintys, įspūdžiai, jausmai… paprasčiausią rasti, kas tą praktikuoja ir paprašyt pamokyti. Meditacija nuostabiai nukrauną proto įtampą, kuris tampa aštresnis,labiau sutelktas. Įneša aiškumo, bei kas svarbiausią šiame kontekste, – pakelia pranos lygį.
  Šiuolaikiniame pasaulyje, nei nuo užteršto oro, nei nuo EMS praktiškai nėra kur pasislėpti. Net jei ir pavyktų ( koks Sibiro vidurys), būtų kelionė į vieną pusę – įprastam ( nešvariam) pasaulyje, sunkiai beeitų veikti – per jautrus pasidarytų organizmas. Ne vieną pažystų, kur įvairiom dietom išsivalę kūną, paskui sunkiai adaptuojasi naujoj vietoj, ar įprasto šlamštmaisčio užvalgę apserga, ar „mėnulis ne tas“. Norint gyvent, kaip “ normalūs“ žmonės, reikia ir šlamštmaisčio mazų dozių, ir EMS šiek tiek. Nebūtina slėptis į olą. Mūsų organizmai – neįprastai atsparūs ir prisitaikantys. Pasirodo, pasišalinus iš geopatogeninės zonos, organizmas iškarto pradeda atsistatinėti – grįžti į normalią būseną. Čia nepamainomas miškas. Miškas pajūryje – atokiau nuo dirbtino EMS šaltinių – dar geriau. Pamiškės, pajūriai – turi natūraliai padidintą pranos kiekį.
  Kad žmonės, gyvenantys užterštoje aplinkoje, nugyvena ilgiau (?), nei iki pramoniniame pasaulyje, nieko doro nereiškia. Gyventi ilgai silpnam, pasiligojusiam, savaitgaliais nukraunant įtampą narkotikais ir pan. yra labiau kankinimas, nei pasiekimas. Juk svarbiau kokybė, o ne kiekybė. O galima suderinti ir abu – nugyventi kokybiškai ir kiekybiškai. Ilgai ir laimingai, kaip sakoma. Juk ankščiau, senoliai buvo išminties ir protingumo pavyzdziai, – su laiku sukaupta daug patirties, pastebėta daug gyvenimo niuansų, protas išlavintas, iš gyvenimo tyrimo atėjusi patirtis ir su tuo išmintis. Kaip sakoma, gyvenimas nugyventas kokybiškai. Ir kiekybiškai. O dabar, viskas taip – tik atvirkščiai. Ir kokios priežastys? Žemas pranos lygis…

  P.s tik nepamirškite mob. tel. nakčiai įjungti „lėktuvo rėžimą“, o rūterius išvis išjungti. Wi-fi rūterio skleidžiamos bangos, veikia konkurežinę liauką, tarsi būtu šviesa. Gaunasi nekokybiškas miegas – kaip kad miegotum dieną.
  P.s.s nemanau, kad naujųjų technologijų diegiejų tikslas yra išnaikinti žmoniją ar praretinti. Panašiau, kad kuriamas pasaulis, kuriame kūrėjai turėtų pranašumą, arba pagrindinę naudą. O kada gi buvo kitaip? Kad kažkas kažką projektuotų, kur pačio projektuotojo sąlygos bus prastesnės, nei yra dabar? Kas gi norės sau pasiblogint gyvenimą? Kad į piramidės vidurį yra sulindę sociopatų – ne paslaptis. Ciniškų sociapatų. Ir begaminant naująjį pasaulį, jei kažkieno organizmai neatlaikys – pačių ir bėda. Visad galimės pasiūlyt kokių simptomus slopinančių vaistų ar genų terapiją, ar dar bala žino ką. Taip ir yra – savimi pasirūpinti, gali tik pats. “ Aplinka kalta “ – tik pasiteisinimas

 8. Myndė says:

  Aš tai manau, kad liga buvo sukelta facebook naudojimo. Simptomai: smegenų minkštėjimas ir halicinacijos, Tikėtina trečia banga. Jos metu atjos žali sanitarai ant baltų arklių ir pasiūlys Novičok kursą. Labai bijoti nereikia, nes tie „baisūs nuodai“ palaipsniui virsta maisto papildu. Po kurso net galima prasigyventi iš honorarų už nuotraukas ir interviu. Tiesa, galimos kontrindikacijos, ypač ką nors neapgalvotai leptelėjus – kas nors nemačia pakiš tikrų nuodų.
  Jeigu rimtai, tai pasaulis žengia į naujos tvarkos erą. Visi susikaupę prieštaravimai tradiciškai iki šiol būdavo nuleidžiami karais – I, II, III (šaltasis) pasauliniai vyko vos ne traukinio reguliarumu. Atėjo laikas IV, jis jau vyksta (hibridinis), bet branduolinio ginklo išplitimas daro jį gana rizikingu. Yra kitas kelias šiuolaikinę (kažkokį lygį pasiekusią) visuomenę „downgreidinti“ į neo“dark ages“. Tą daryti bandoma kuriant baimės atmosferą, „laisvę“ priešpastatant „saugumui“. Bandymai vis sėkmingesni. Prasidėjo „karvių pasiutlige“, vėliau buvo „paukščių gripas“ – jie praktiškai nieko nedavė. Dabartinis bandymas nepalyginamai sėkmingesnis.
  Nei Kinija, nei Rusija čia nėra išimtys, nes jos abi dalyvauja šiuolaikinėje globalioje ekonomikoje, prieštaravimai kurioje ir verčia ieškoti išeičių.

 9. Lazdynai says:

  Po 6 mėn. sugrįžome iš gamtos prieglobsčio į Lazdynus žiemos praleisti. Pirma pastebojome pro balkoną naujas grandiozines antenas priešais namą kitoje gatvės pusėje ant daugiaaukščio. Po to abu šeimos nariai supratome, kad visiškai nėra jėgų net rankas pakelti, nors sode buvome sveiki ir gyvybingi. Taip ir supratau, kad čia kaltos naujos antenos, tikriausiai 5G, kurios siurbia energiją ir gyvastį iš žmogaus organizmo. Greičiau reikia bėgti nuo šitų velnio išmįslų kuo toliau į Gamtą, nes kaip kitaip apsisaugoti? Juk metalu langų neuždengsi.

 10. Kali juda says:

  Geras pastebėjimas, – visuomeninė įtampa, įprastai nuleidžiama karais. Tada jokių fantazijų – grynas praktiškumas, norint išgyventi.
  Tai jau jautėsi, prieš šitą “ dangus griūna“, kad įtampa ir visuonenės susiskaldymas bei įsielektrinimas muša aukštumas. Kažkur ta energija turi nueit – transformuotis. Karas atkrito, tai kovidas susiurbė🙂 . Kaip sakoma, katinui ant uodegos nukritus lapui, su juo operatyviai sisisiekė tel. sukčiai ir pasakė:“ dangus griūna, ar nori, kad nesugriūtų?“. O gal ne lapas nukrito, o kas plytom mėtos?
  Kaip visada “ ką pasėjai – tą ir pjausi“. Arba veiksmas lygus atoveiksmiui. Tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu lygiu. O padėti žmogui, puikiai žinant, kad jis pats kaltas – yra atjauta. Dieviška sąvybė, kaip sakoma🤭

 11. pavyzdys says:

  ivedate teksta i paieska:
  international lawsuits against corona scam.
  google taskas com.
  ivedate teksta i duckduckgo taskas com.
  Dabar ivertinkite paieskos rezultatus:)

 12. jonuks says:

  Išėjau ankstų rytą (spalio 20) malkų parsinešt, pečių sakau kursiu. Nešu malkeles, tempiu, žiūriu į giedrą dangų, į žvaigždes… Nieko nesuprantu – krenta žvaigždės viena po kitos – tiesia linija… Vienos nespėja nukrist, kitos jau aukščiau atsiranda ir paskui tas krenta. Nu viskas galvoju – ateivių invazija prasidėjo. Paskui kažkur vienu smegenų pusrutuliu atsiminiau, kad kažkoks amerikosas tūūūkstančius palydovų danguje leidžia. Bet realiai tai ten nelabai panašu į palydovus. Į ką panašu nežinau, bet į palydovus tai nelabai…

 13. Zen on ass says:

  Mačiau kovo apie 3d ties Oriono žvaigždynu du palydovus (lyg žemiau) ir paskui eilę gal 20 suskaičiavau, paskui mečiau skaičiuoti vienas paskui kitą. Nustebau, kad taip ryškūs ir kaip juos išlaiko taip tiksliai pozicijose. O tie du pirmieji atrodo kad kitus tempia iš paskos (jie ne toj pat juostoj). Tai kas čia dedasi? Kam taip daug tų reikia – jei nebeužtenka geostacionarinėj orbitoj. Matyt jie reikalingi perduot didelius kiekius nukreiptos energijos, sakyčiau, jei jie nebūtų Musko. Šituo jaunuoliu aš pasitikiu – visa jo istorija – pažanga, progreso siekis. Nebent …

 14. says:

  Aš ir stebėjau tuos objektus…vieną kartą per valandą suskaičiavau 122…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top