Donaldas Trampas pasisiūlė tarpininkauti siekiant taikos tarp Rusijos ir Ukrainos

2022, 2 spalio, 9:30 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 181 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Apie tai, kaip D.Trampas prieš vidurio kadencijos rinkimus pratrolino JAV politinį isteblišmentą, įvaręs jį į kampą.

Nors turiu rimtų abejonių dėl kai kurių D. Trumpo, kaip prezidento, veiksmų, pavyzdžiui, skiepų nuo madingos ligos stūmimo, negaliu nesižavėti jo nepaprastu gebėjimu sutramdyti savo persekiotojus ir politinius oponentus, kurie yra beveik perpus jaunesni už jį.

Jis užsitarnavo „aukščiausio trolio“ reputaciją ir ne veltui – tai jis įrodė naujausiu savo įrašu, – rašo Olivia Muray amerikiečių portale „The American Thinker“.

Jis taip pat įrodė, kad jo politinis įžvalgumas yra nepralenkiamas tarp jo amžininkų: Prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) pasiūlė taikos susitarimą, siekiant užbaigti Ukrainos ir Rusijos karinį konfliktą.

Vos vienu trumpu įrašu socialiniame tinkle „Truth Social“ D. Trampas įvarė politinį isteblišmentą į kampą: „Abiem pusėms reikia taikos susitarimo. Ant kortos pastatytas visas pasaulis. Gal man reikėtų imtis vadovauti derybų komandai????“.

Čia yra keletas aspektų, tačiau dėl trumpumo pabrėšiu tik keletą iš jų.

Nuo šių metų vasario mėnesio, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą ir prasidėjo karas, visos kairiosios jėgos susitelkė apie Ukrainą. Žiniasklaida visą dėmesį skyrė istorijoms apie susprogdintas gimdymo įstaigas ir nužudytus kūdikius.

Kijeve lankėsi tokios Holivudo žvaigždės kaip Seanas Pennas ir Benas Stilleris, kurie atvedė Zelenskį į žvaigždžių gretas. Kongresas šiltai sutiko Ukrainos prezidentą ir iki praėjusio mėnesio pabaigos iš JAV iždo jam skyrė daugiau kaip 54 mlrd. dolerių.

Be abejonės, Holivudas ir žiniasklaida gerai padirbėjo, kad sunkiai besiverčiantys Amerikos mokesčių mokėtojų pinigai patektų į Ukrainą ir kitas šalis. Ne paslaptis, kad Ukraina yra juodoji korupcijos skylė. (Beje, ar dar kas nors prisimena Hunterio Bideno ir Burismos skandalą [Ukrainoje]?)

Net generalinis inspektorius [JAV Gynybos departamento], kuriam pavesta užtikrinti, kad pinigai būtų skirti tik karinėms reikmėms, tiksliai nežino, kur jie nukeliavo.

Šiaip ar taip, jie visi sakė: „Ukrainoje tikras pragaras! Žmogiškumas yra svarbiausia! Turime užtikrinti taiką bet kokia kaina. Todėl milijardų dolerių siuntimas į svetimą šalį buvo pateisinamas.

Iš pirmo žvilgsnio D. Trampo pasiūlymas yra aukščiausio lygio trolinimas.

Atsižvelgiant į aplinkybes ir kairiųjų šūkius (taika bet kokia kaina), diplomatinių  taikos pastangų atsisakymas (ypač iš žmogaus, turinčio išties antgamtinių gebėjimų derėtis dėl taikos) vargu ar patiktų daugumai amerikiečių likus pusantro mėnesio iki kadencijos vidurio rinkimų – bet mes žinome, kad jie taip ir padarys.

Jis paprasčiausiai metė demokratams daugiau virvės, kad jie pasikartų, o mums [JAV konservatoriams] tai bus tik į naudą.

Antra, trolinti taip meistriškai, kaip tą daro Trampas, yra tam tikra politinė magija. Savo pranešimą jis baigė klaustukais, todėl kamuolys dabar yra jų aikštelės pusėje.

Jie, karo kurstytojai Kongrese ir Baltuosiuose rūmuose, turi apsispręsti, – ar atsisakyti pasaulinės patirties ir sėkmės, užtikrinant taiką tarp istoriškai priešiškų šalių, turinčio žmogaus pagalbos ir eiti prieš savo pačių naratyvą, ar sutikti dėl paliaubų ir sumažinti pasaulinę įtampą. Tačiau, žinoma, taika iš tikrųjų nėra tikslas, ir prezidentas Trumpas ką tik tai puikiai atskleidė..

Mes, konservatoriai, per savo gyvenimą matėme daug, bet matyti, kaip Trumpas iš banalaus trolinimo internete kuria meną, yra didžiausias malonumas.

Gera žinoti, kad mūsų vyriausiasis vadas kaip ir anksčiau nepajudinamai stovi priešpriešoje politiniam elitui. Kada dar turėjome prezidentą, kuris taip pat būtų mūru stovėjęs už mus?

Mūsų nacionalinį charakterį daugiausia suformavo Amerikos įkūrimo epochos milžinai. Nors jie irgi klydo ir nebuvo be nuodėmės, Apvaizda pasirinko juos, kad jie sukurtų naują naciją pagrįstą radikalia laisve ir Dievo suteiktų teisių šventumu.

Nepaisant visų jų klaidų – o jų buvo nemažai – jie nuveikė didelių darbų, ir prezidentas D. Trampas daugeliu atžvilgių jiems prilygsta.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Memel says:

    Jei respublikonai kongrese pasieks daugumą,gal javainiai taip nebešers banderlogų Ukrainoje?

  2. Vytas says:

    JAV ir d.Trampas – taikos balandžiai? Nereikia juokinti pasaulio, juk tai JAV intensyviių pastangų „dėka“ Ukrainoje prasidėjo šis karas. JAV dar nepasiekė atvirai deklaruoto tikslo – suplėšyti Rusijos ekonomiką į gabalus. Ir antras, nedeklaruotas tikslas, dar nepasiektas – Europa dar nėra 100 procentu JAV vasalė. Nors prie to artėjama. ES jau nebėra vieninga ir susitelkusi. Pav., Lietuvos valdžia atvirai dirba ne ES, o JAV interesų naudai. Tokia pat ie Lenkija. Bet JAV artėja prie trečio tikslo. irgi atvirai nedeklaruojamo – pajungti Europą savo interesams, tam sunaikinant ES, kaip nepriklausomų valstybių sąjungą. Pastarajam tikslui pasiekti ir karą tarp Rusijos bei Ukrainos išprovokavo. Nes kitaip vieninga ES bei Rusija galėjo pradėti bendradarbiauti. Rusijos gamtiniai resursai, plius ES technologijos – peilis JAV pasaulinei hegemonijai. Ir 2014 metų perversmas Ukrainoje buvo įvykdytas, tam JAV nepagailėjo net 5 milijardų doerių. Kad į prezidento postą Ukrainoje pasodinti tinkamą žmogų, žmogų pasiryžusiu kovoti su Rusija iki paskutinio ukrainiečio. Toks žmogus – V.Zelenskis. Pusiau ukrainietis, pusiau žydas. Pats tas.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top