Grupė, nepripažįstanti jokių įstatymų ir turinti savo teismą

2018, 16 spalio, 13:55 | kategorija Alternatyva | 1 atsiliepimas | peržiūrų 462 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

„Modelhof“ verslininko Danielio Modelio namas buvo naudojamas kaip „pseudo-teismo“ būstinė. Nuotrauka: Reto Oeschger

Austrijoje buvo sulaikyta radikali, pasak leidinio, pačių sukurto teismo vadovybė, kuris veikė Šveicarijos verslininko Danielio Modelio valdose, praneša Tagesanzeiger leidinys.

„Tai tapo pačia stambiausia Austrijos policijos operacija pastaruoju laikotarpiu: apie 300 policijos darbuotojų spalio pradžioje įvykdė kratas 19-oje butų, esančių keturių federalinių žemių teritorijose.

Operacijos metu buvo konfiskuoti šaunamieji ginklai, beisbolo lazdos, aptikti sprogstamųjų įtaisų gamybos planai.

Reidų metu buvo sulaikyti 6 žmonės“, – praneša šveicarų leidinys.

Dar vieno reido metu, vykusio ketvirtadienį, buvo sulaikyti du žmonės. Jie įtariami tuo, kad vadovavo antikonstituciniams susivienijimui.

Jiems gresia iki 5 metų laisvės atėmimo bausmė.

Leidinys informuoja, „jog mažiausiai keturi sulaikytieji turi ryšių su Šveicarija.

Jie vykdė prezidentų ar vice-prezidentų funkcijas organizacijose, kurios registruotos žemėje, priklausančioje Šveicarijos verslininkui Danieliui Modeliui“.

Šių organizacijų nariai nepripažįsta šiuolaikinių valstybių institucijų, teigiama straipsnyje.

„Vokietijoje ir Šveicarijoje žinomi kaip „reichsbiurgeriai“, tokių organizacijų nariai nepripažįsta jokių valstybinių institutų ir nepaklūsta įstatymams.

Jų ideologija panaši į dešiniųjų ekstremistų, tačiau demonstruoja bruožus, būdingus rusiškoms sektoms (taip originale).

Šis judėjimas turi daugiausia pasekėjų Vakarų Vokietijos teritorijoje, kur po policininko nužudymo prieš du metus veikia „reichsbiurgerių“ nuginklavimo programa, – informuoja leidinys.

Austrijoje ir Šveicarijoje „reichsbiurgeriai“ pirmoje eilėje siekia sutrukdyti valstybės organų darbui chuliganiško elgesio pagalba.

Tačiau reidų rezultatai įrodo, jog jie, matomai, planavo ir kur kas rimtesnes jėgos akcijas.

Ypatingą aktyvumą „reichsbiurgeriai“ demonstruoja kuriant nuosavus „tribunolus“.

Tokius, kaip International Common Law Court of Justice Vienna (ICCJV), kuris 2016 metais persikėlė iš Austrijos į Šveicariją, Modelio valdas.

„Verslininkui artima tokia ideologija, – pažymi žurnalistas. – Jis pats įkūrė „valstybę“ pavadintą Avalonas“. (lygiagrečiai su Liberlando)

Šveicarijos valdžios vertinimu, Europos šalyse yra iki 150 šios ypač radikalios grupės narių, prieš 23 iš kurių vykdomas ikiteisminis tyrimas.

„Ypač pavojingu laikomas Šveicarijos International Intelligence Agency (įeina į ICCJV sudėtį) vice-prezidentas Aleksander H., vadovaujantis ir rusiškos kovos menų mokyklos „Sistema“ Austrijos filialui“, – teigia leidinys.

„A.H. apjungia kovos menų trenerio metodus su ideologija, kuri stato save aukščiau visų įstatymų“, – sako Tirolio blogeris D. M. bandantis išsiaiškinti„reichsbiurgerių“ fenomeną.

Šiuo metu ICCJV tinklapis neveikia, o organizacijai nebuvo suteiktas hostingo paslaugos, pranešė pats D. Modelis.

Pasak verslininko „nepriklausomos teisinės sistemos būtinybė juntama vis aštriau“.

Reikalas tame, įsitikinęs jis, kad valstybei norint paskelbti teismo sprendimą reikia vis daugiau lėšų ir laiko – ir tai turint omenyje „labai abejotiną rezultatą“.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Manau, kad tokie judėjimai ir „teismai“ kyla dėl valdžios institucijų neįgalumo teisinėje srityje. Turiu omeny valdžios institucijų neįgalumą prieš turtuolių daromus nusikaltimus, tiek finansinius, tiek ir smurtinius bei vyraujantį didelį neteisingumą valdžios institucijose. Visos valstybės save priskiria prie teisinių valstybių. Bet ar visada save vadinanti „teisine“ valstybė yra vienodai teisinga visų savo visuomenės sluoksnių atžvilgiu? Manau, kad ne. Ypač kai politikai su reikalu ir be reikalo kartoja, kad gyvename teisinėje valstybėje. JAV rašytojas Mizneris yra pasakęs: „Žmogus, dažnai kartojantis, kad jis nėra kvailys, paprastai dažnai turi dėl to problemų“.“ Perfrazuojant jo pasakymą galima teigti, kad jei valdžios atstovai bet kuriuo pretekstu kartoja, kad gyvename teisinėje valstybėje, tai toje valstybėje ne viskas yra tvarkoje su teisingumu. „Teisinė“ nėra tapati „teisingai“. Neteisingi įstatymai negarantuoja teisingumo. Lietuvoje tokių pavyzdžių – nors vežimu vežk. Vienas tokių – išlindusi situacija dėl JAV kalėjimo Lietuvoje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top