JAV Sveikatos priežiūros darbuotojai pasakoja, kodėl jie verčiau praras darbą, nei pasiskiepys nuo COVID-19

2021, 28 spalio, 9:30 | kategorija Alternatyva | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 569 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Nepaisant to, kad COVID-19 vakcinos buvo reklamuojamos kaip saugios ir veiksmingos, daugelis sveikatos priežiūros darbuotojų atsisako jomis skiepytis, o tuos, kurie atvirai kalba apie savo nuogąstavimus, didžiosios technologijų bendrovės (socialiniai tinklai) cenzūruoja arba šalina iš savo platformų, – rašo Epoch Times.

Kai kurios slaugytojos ir gydytojai atsisako privalomų skiepų, net jei atsisakymas jiems kainuotų darbą.

Leidinys „The Epoch Times” susisiekė su kai kuriais iš šių sveikatos priežiūros specialistų, kad išsiaiškintų, kodėl jie taip daro.

Neįmanoma duoti visiškai informuoto sutikimo

Emily Nixon yra registruota slaugytoja, sveikatos priežiūros srityje dirbanti jau 18 metų. Kai jos darbdavys „MaineHealth” paskelbė, kad vakcina taps privaloma, ji greitai subūrė grupę, pavadintą Sveikatos priežiūros darbuotojų koalicija prieš medicininius įpareigojimus, ir pateikė ieškinį.

„Tūkstančiai sveikatos priežiūros darbuotojų neteko ir neteks darbo. Jau ir taip silpna Meino valstijos sveikatos priežiūros infrastruktūra neatlaikys šio pražūtingo darbuotojų praradimo. Bus prarastos  gyvybės. Slauga jau dabar ribojama. Šioje valstijoje išgyvename žiniasklaidos užtemimą, – sakė Nikson.

„Kalbant iš mano, protingos, sveikos ir įgaliotos sveikatos priežiūros specialistės, kuri puikiai rūpinasi savimi, pozicijos, kvaila tikėtis, kad priimsiu nežinomos medžiagos ir poveikio injekciją ir parodysiu pavyzdį didiesiems žmonėms, kuriems tarnauju, kad jie taip pat turėtų atiduoti savo galią farmacijos kompanijoms – nuteistiems nusikaltėliams – ir taip bandyti užklijuoti pleistrą ant plyštančios tikrovės žaizdos.

„Nesąžininga įpareigoti atlikti injekcijas visiems be išimties, ypač, kai injekcija yra visiškai naujas medicinos produktas, kuris dar tik tiriamas pirmuosius metus. Apie infekcijos proveržio skiepytiems asmenims atvejus nėra tinkamai pranešama. Mes žinome, kad ši vakcina yra „pralaidi”.

Šios vakcinos saugumas ir veiksmingumas nėra įrodytas. Yra kitų saugių ir alternatyvių gydymo būdų. Neįmanoma duoti visapusiškai informuoto sutikimo neturint ilgalaikių, nešališkų duomenų. Grėsmė mūsų darbui yra akivaizdi prievarta. Šiais įsakymais atimama mums Dievo suteikta teisė į kūno neliečiamybę ir asmens autonomiją, ir mes su tuo nesitaikstysime”, – sakė Nikson.

Šalutinis poveikis yra realus

Jaclyn Zubiate, dirbusi Pietų Meino sveikatos priežiūros tarnyboje, mėgo slaugytojos darbą.

Aš nepasiskiepijau, nors man už tai bus nutraukta darbo sutartis… Dabar, turėdami duomenų, žinome, kad išgyvenamumas yra gana didelis. Per pastaruosius 18 mėnesių į greitąją medicinos pagalbą dėl kvėpavimo sutrikimų pasiunčiau tik vieną pacientą. COVID neturi jokių išskirtinių požymių tarp kitų virusų, kaip ir kitos ligos, nuo kurių turime vakcinas. Kam man reikia vakcinos nuo kažko, nuo ko išgyvena 99 proc. ir neturi jokių išskirtinių požymių?” – sakė Zubiate.

„Sveikatos priežiūros darbuotojai jos nesileidžia, nes žino, kad šalutinis poveikis yra realus. Skubios pagalbos tarnyboje, be įvairių kitų šalutinių poveikių, mačiau miokarditą, [ir] neįprastus neurologinius simptomus. Mačiau, kaip žmonės po vakcinos labai sunkiai sirgo, o vėliau jų testai buvo teigiami.

Remiantis naujausiais tyrimais ir tuo, ką matau savo klinikoje, skiepytų asmenų užsikrėtimo COVID infekcija teigiamų atvejų skaičius yra labai didelis. Vakcina turėtų veikti, bet ji neveikia. Prieš vadindami ją „saugia ir veiksminga”, turėtume ją ne vienerius metus bandyti ne tik su žmonėmis. Nuo vakcinos mirė daugiau kaip 15 000 žmonių, apie kuriuos žiniasklaida nekalba. Niekada taip nerizikuosiu”, – sakė Zubiatė.

Duomenys kalba patys už save

Džesika Mošer (Jessica Mosher) jau daugiau nei dešimtmetį dirba registruota slaugytoja. Ji yra keturių vaikų motina ir Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno veteranė, praradusi darbą dėl to, kad atsisakė skiepų.

Ji dirbo slaugos vadove, pacientų stebėjimo vadove ir slaugos programos direktore Redingtono-Fairview bendrojoje ligoninėje.

„Saugoti savo sveikatą ir likti ištikimai savo religiniams įsitikinimams visada bus mano pasirinkimas, o ne darbas. Šventajame Rašte pažadėta, kad „kol bus Žemė, tol bus sėja ir derlius”; šioje dangaus pusėje turime daugybę galimybių įsidarbinti, bet tik vieną gyvenimą”, – sakė Mošer.

„Turiu slaugos magistro laipsnį ir dirbu slaugos mokslinių tyrimų ir įrodymais pagrįstos praktikos profesoriumi. Turiu įgūdžių rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.

Iki COVID-19 priimdama sprendimus dėl sveikatos priežiūros nepasikliaudavau nei žiniasklaida, nei vyriausybe, nei „Big Tech”, ir neketinu keisti kurso. Duomenys, susiję su šių eksperimentinių vakcinų padaryta žala ir atliktų tyrimų trūkumu, kalba patys už save.

„Tai, ką mačiau kaip slaugytoja, ir tai, kuo kiti dalijosi po savo skiepijimosi, patvirtina faktą. Virusas, kaip ir peršalimas bei gripas, nėra išgydomas. Tačiau jis turi beveik 100 proc. išgyvenamumą.

Tie, kurie stumia vakciną, seka paskui pinigus. Aš vadovaujuosi mokslu. Sveikatos priežiūros darbuotojai nesitraukia dėl savo pomėgių ar stabilaus atlyginimo, kad ir kaip būtų sunku. Norinčių būti atleistais žmonių skaičius savaime turėtų kelti nerimą”, – sakė ji.

Sveikatos priežiūros darbuotojai turi natūralų imunitetą

Džonas Liuisas (John Lewis) dirbo didelėje ligoninėje pietinėje Meino valstijos dalyje. Jis pasisako už gyvybę ir yra įsitikinęs, kad kiekviena gyvybė yra brangi.

„Žinodamas, kad visos trys turimos vakcinos buvo arba išbandytos, arba sukurtos, arba pagamintos naudojant vaisiaus ląstelių linijas, gautas iš planinių abortų, negalėjau ramia sąžine pažeisti savo gilių įsitikinimų.

Numatydamas, kad galėsiu pateikti prašymą dėl religinės išimties, [sunku susitaikyti su tuo, kad] man nesuteikiama išimtis dėl mano pareigų, atsižvelgus į tai, kad esu nuotolinis darbuotojas ir nebendrauju su pacientais”, – sakė Lewisas.

„Be medicininių ar religinių išimčių, daugelis sveikatos priežiūros darbuotojų apsvarsto skiepijimo rizikos ir naudos santykį. Toks pat požiūris taikomas ir teikiant pacientų priežiūrą, kai paciento prašoma duoti informuoto asmens sutikimą. Daugelis sveikatos priežiūros darbuotojų turi natūralų imunitetą. Kiti mano, kad nėra pakankamai ilgalaikių neigiamo poveikio tyrimų. Be to, šie sveikatos priežiūros darbuotojai savo akimis mato, kas vyksta ligoninėse, o tai nebūtinai atitinka oficialius pasakojimus”, – sakė Lewisas.

Niekas iš mūsų nemato „bangų”

Heather Sadler, registruota slaugytoja, taip pat mėgsta būti slaugytoja, tačiau ji sakė, kad jos ir jos šeimos sveikata yra daug svarbesnė už atlyginimą.

„Tai nauja vakcinos (jei norite ją taip pavadinti) technologija, kuri NĖ VIENĄ kartą nebuvo sėkmingai panaudota ir neturi jokių duomenų apie ilgalaikį poveikį, nepainiokite su „šalutiniu poveikiu”, prie kurio, panašu, užkibo plačioji visuomenė.

Visada buvau žmogus, kuris savo sveikatos priežiūros pasirinkimus analizuoja per rizikos ir naudos santykio prizmę. Žinant tai, ką žinau apie COVID (ir atlikau daug tyrimų), nepriklausau nė vienai iš didelės rizikos susirgti sunkia liga ar mirti kategorijų, tokių kaip: vyresnė nei 65 metų, nutukusi, serganti širdies ligomis, diabetu, lėtinėmis plaučių ligomis ir turinti susilpnėjusį imunitetą.

Man ir mano artimiausiems šeimos nariams yra didesnė rizika patirti šalutinį poveikį arba ilgalaikį poveikį dėl praktiškai nežinomos medžiagos įšvirkštimo į save”, – sakė Sadler.

„Esu onkologijos ir (arba) hematologijos slaugytoja ir matau, kad pas mus daugėja hospitalizacijų / siuntimų dėl kraujo krešėjimo ir kraujavimo sutrikimų. Pavyzdžiui, per vieną savaitę ligoninėje gulėjo du pacientai, kuriems buvo diagnozuotas retas kraujo krešėjimo sutrikimas, kuris paprastai pasireiškia tik 4 proc. visos populiacijos. Ir tai įvyko du kartus vos per vieną savaitę centrinės Meino valstijos kaimo vietovėje. Vienintelis bendras juos siejantis veiksnys – COVID skiepų injekcija prieš tris dienas. Ar apie tai buvo pranešta CDC? Nežinau.

„Tik 4 iš maždaug 20-25 man asmeniškai pažįstamų žmonių, kurių COVID testai pastaruoju metu buvo teigiami, buvo neskiepyti. Taip, neskiepyti. Dauguma mano aplinkos žmonių, kurių testai per pastaruosius tris mėnesius buvo teigiami, buvo visiškai paskiepyti.

Kodėl turėčiau rizikuoti šalutiniu ar ilgalaikiu skiepo poveikiu, jei vis tiek galiu užsikrėsti ir platinti šį virusą? Tai tiesiog nelogiška. Šie du pavyzdžiai aiškiai išmuša iš vėžių jų teoriją, kad „tai saugu ir veiksminga”, – sakė Sadler.

„Nuolat bendrauju su kitais Meino valstijos sveikatos priežiūros darbuotojais, ir nė vienas iš mūsų nemato „infekcijos bangų”, apie kurias teigiama plačiajai visuomenei. Tai yra Amerika! Turiu visas teises priimti pagrįstą sprendimą dėl savo sveikatos priežiūros. Nesvarbu, ką jums sako, – tai, ką aš darau, neturi tiesioginės įtakos jums, – teigė Sadler.

Laisvė yra svarbiausias dalykas

Sherri Thornton buvo Meino SAFE patariamosios valdybos narė ir pirmininkė, 45 metus dirbo slaugytoja.

Ji planavo išeiti į pensiją, bet norėjo dirbti iki metų pabaigos, tačiau pamačiusi, kad artėja privalomų skiepų metas, nusprendė išeiti į pensiją anksčiau.

„Manau, kad laisvė yra svarbiausias dalykas gyvenime, išskyrus išganymą. Niekas neturi teisės man sakyti, ką galiu ar negaliu daryti su savo kūnu, išskyrus Viešpatį. Vakcinos buvo gaminamos naudojant vaisiaus audinius, o aš esu griežtai nusistačiusi prieš abortus”, – sakė Tornton.

„Vakcinų sudedamosios dalys nėra saugios. Yra daug šalutinių poveikių, kurie daro didesnę žalą nei koronavirusas. Ji neapsaugo nuo viruso mutacijų. … Paskiepijus visus, nebus įgytas bandos imunitetas ir tik atsiras daugiau viruso mutacijų, kurioms pasiduos neturintys natūralaus imuniteto”, – sakė Thornton.

Dar trys sveikatos priežiūros darbuotojai, nepritariantys privalomiems skiepams, susisiekė su „The Epoch Times”, tačiau nepageidavo, kad būtų atskleisti jų vardai ar darbdaviai.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top