Kas bus, kai neliks Izraelio

2012, 22 spalio, 17:33 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 1 052 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Parengė Linas Medelis

Kas pasėta prievartos ir netiesos pagalba, pūva, vargsta ir dingsta be pėdsakų.
Talmudas

Spalio 21 dieną, sekmadienį prasidėjo bendri ir stambiausi istorijoje Izraelio ir JAV kariškių manevrai, kuriuose mokomasi gintis nuo įvairaus nuotolio raketų. Pavasarį buvo planuota, kad manevruose „Rūstusis iššūkis 2012“ (Austere Challenge 2012) dalyvaus 5000 JAV karių, tačiau, baiminantis „negatyvios arabų reakcijos“, planuotas jų skaičius sumažintas iki pusantro tūkstančio, o manevrų dieną Izraelio naujienų šaltiniai pranešė, jog dalyvaus 3,5 tūkstančio Amerikos kariškių. Amerikiečiams manevrai kainuos 30, Izraeliui 7,85 mln. Dolerių.

Manevrai sutampa su visuotinių mokymų „Posūkio taškas 6“ diena. Mokymai skirti pasirengti stipriam žemės drebėjimui. Juose dalyvaus organizacijos nuo ministerijų iki vaikų darželių, apie 3 milijonams žmonių pranešimai išsiųsti SMS žinutėmis. Pagal scenarijų įvyks trys požeminiai smūgiai, kurių stipriausias sieks 7,1 balo (numatytas ir cunamis), 7000 žmonių žus, 37 tūkstančiai bus lengvai sužeisti, apie 9 tūkstančiai sužeisti sunkiai ir vidutiniškai, 9500 atsidurs po griuvėsiais, 170 000 izraeliečių neteks pastogės.

paveikslėlis

Izraelio informaciniai šaltiniai teigia, kad nei vienas, nei kitas „renginys“ su arabų pasauliu neturi nieko bendro, tačiau JAV dalyvavimą manevruose galima apibrėžti kaip pranešimą tam pasauliui: „Mes su tavimi, Izraeli“, o štai tokio masto „žemės drebėjimą“ galima lyginti tik su karu. Su kuo žada kariauti Izraelis, nesunku atspėti – šalies vyriausybė vis praneša arba svarsto: karas bus ryt, poryt, nes Iranas netrukus turės atominį ginklą. Tel Avivas cituoja Prancūzijos URM ministrą, kuris nenurodydamas šaltinių, tvirtina, esą Iranas bombą turės jau 2013 metų pavasarį ar pirmame pusmetyje. Reikia skubėti, ir apie tai kalbama atvirai. Interneto portalo rusų kalba (Izraelyje) karo apžvalgininkas Vladimiras Jankelėvičius rašo: „Iraną pakeliui link atominio ginklo reikia sustabdyti, ir tuo klausimu ypatingų nesutarimų nėra. Nesutariama tik dėl to, kada tai padaryti, rytoj, ar dar leisti sankcijoms padirbėti su Iranu, o Iranui su bomba“…

Jis klausia ir atsako: „Kaip 6 mln. žydų-izraeliečių atsispirti tokiai masei priešiškų arabų ? Raminamasis efektas pasiekiamas absoliučia CAHAL-o (Izraelio armija – aut.) persvara, ir beje tokia, kad kaimynams net nekiltų pagundos šią persvarą patikrinti“.

Sekant Jankelėvičius logika – jis visiškai teisus. Sekant Izraelio valstybės logika – taip pat. Tai liudija, švelniai tariant, skepticizmą keliantis ir nesikeičiantis šalies politikos kursas kaimynų atžvilgiu – jokių nuolaidų, Izraelis aukščiau visko. Štai pastarosiomis dienomis pranešta, kad Izraelio vyriausybė neketina riboti statybų ginčijamuose Jeruzalės rajonuose (jie užgrobti 1967 m.), nepaisydama palestiniečių protestų ir pasaulinės bendruomenės kritikos. Užgrobtose teritorijose jau gyvena apie 700 tūkstančių žydų, o kaltinimai Izraeliui dėl karo nusikaltimų, genocido ir nusikaltimų žmoniškumui okupuotose Palestinos teritorijose nesiliauja.

Tokiame fone įdomiai skamba JAV specialiųjų tarnybų prognozė – Izraelis neišgyvens. Šešiolika specialiųjų tarnybų, kurių bendras biudžetas dešimtys milijardų dolerių, pateikė aštuoniasdešimt dviejų puslapių analitinę apžvalgą „Rengiantis Artimiesiems Rytams be Izraelio“.

Propalestiniškos jėgos stiprėja, vadinamasis Arabų pavasaris situaciją Izraeliui tik blogina, nes jeigu anksčiau diktatoriški režimai tramdė islamistus arba tyliai pakentė žydų valstybę, dabar padėtis pasikeitė, visos „pavasario“ paliestos šalys tapo nebe tokios draugiškos. Tuo tarpu Amerika, ištisus dešimtmečius rėmusi Izraelį, dabar nebeturi karinių ir finansinių resursų padėti atlaikyti milijardo musulmonų spaudimo. Kaip teigiama ataskaitoje, JAV jau nebegali numoti ranka į pusšimtį šalių, su kuriomis reikia palaikyti normalius santykius. Taigi, specialiosios tarnybos prognozuoja greitą Izraelio pabaigą, tik nenurodo žlugimo datos.

O štai „The New York Post“ cituoja Henrį Kisindžerį (Kissinger –amerikiečių politikas, vaidinęs svarbų vaidmenį JAV užsienio politikoje, vis dar kaltinamas karo nusikaltimais, bet… Nobelio taikos premijos laureatas; jam beveik devyniasdešimt metų), kuris kalba labai tiesmukai: po dešimties metų Izraelio nebebus. Kisindžeris pats yra žydas, tebelaikomas tikru Izraelio draugu, jis nemažai prisidėjo, kad JAV piliečiai būtų atitinkamai veikiami proizraeliškos JAV žiniasklaidos (iki šiol net patyrę žurnalistai atleidžiami iš darbo, jei apie Izraelį rašo „ne taip“, tokių faktų išaiškėja vis daugiau). Jis nesako, kad Izraelis gali būti išgelbėtas, permetus jam keletą trilijonų dolerių; kad rinkimus JAV laimėjus Romniui, Izraelis gali išlikti; jis nekalba, kad subombardavus Iraną, Izraelis gyvuos toliau. Jis konstatuoja: iki 2022 metų Izraelio nebebus.

Kodėl?

Amerikiečius erzina daug kas: nesutaikoma ir užsispyrėliška Izraelio politika, besiribojanti su beprotybe – tokią viešai kritikuoja ir patyrę žydų žurnalistai; jaunų amerikiečių žydų apklausos rodo, jog rūpintis Izraelio likimu tapo „nebemadinga“; grubus lobizmas už Izraelio interesus daro priešingą, atstumiantį poveikį. Vis daugiau amerikiečių, įskaitant JAV žvalgybą, linksta manyti, jog Izraelio priešai (1,5 milijardo musulmonų ir keliasdešimt Azijos ir Afrikos šalių) visai ne Amerikos priešai. Aiškėja, kad tūkstančiai gyvybių, kurias JAV aukoja karuose už Izraelį, neatitinka šalies interesų. Rugsėjį paskelbta ekspertų analizė, kokie gali būti JAV ir Irano karo rezultatai, taip pat nedžiugina: nors Irano karinės pajėgos patirtų didelių nuostolių, jos sugebėtų suduoti ir kontrsmūgį, kurio rezultatus sunku prognozuoti. Vašingtono dalyvavimas tokiame kare sukeltų teroro bangą prieš amerikiečius visame pasaulyje.

Blogiausia, kas galėjo nutikti: į viešumą iš aukščiausių politinių viršūnių prasiskverbė informacija apie tai, kad Izraelis ir jo šalininkai, o ne musulmonų teroristai, prikišo nagus prie 9/11 įvykių (teroro aktai 2001 m. rugsėjo 11 d.). Apie tai vis dažniau kalba ne antisemitai radikalai, o ganėtinai žinomi analitikai, tie įvykiai aptarinėjami JAV žiniasklaidoje.

Svarbiausias šių teroro aktų tikslas buvo nepajudinamos JAV ir Izraelio draugystės „sutvirtinimas krauju ir jausmu“. Tai buvo beviltiškas bandymas užtikrinti Izraelio išlikimą pradedant ilgalaikius karus su šios valstybės priešais. Tačiau vis aiškiau suvokiant, kad 9/11 buvo ne radikalių islamistų darbas, o kruvina Izraelio politikos šalininkų išdavystė, analitikams lengva prognozuoti: Izraelio vartojimo laikas baigėsi.

Tai, kas gi bus, kai Izraelio nebebus? Bus blogai. Turint galvoje, kad Izraelis branduolinė valstybė (šito jau niekas nebeneigia, nors į šalį jokie tikrintojai neįleidžiami), šalies vyriausybėje vyrauja „išprotėjusio nykštuko“ (taip šalį vadina arabų spauda) nuotaikos, galimi dideli nemalonumai. Visiems.

2012 10 22

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. ! says:

  L.Medeliui reiktų pasitaisyt-žydai yra viena, Izraelis-kita, o sionistai-dar kita. Aiškumo dėlei.

 2. Vaidmantas Bitė says:

  Pirmajam komentatoriui: būtų įdmų sužinoti, kuo jie skiriasi?

  Bet kuriuo atveju, naujiena yra be galo svarbi, keista, kad mūsų žiniasklaida apie tai net neužsimena.

 3. ! says:

  Antrajam pasisakiusiajam:
  Žydai yra tauta ir dauguma jų nėra kokie tai pabaisos, jiems taip pat plaunamos smegenys ir jie taip pat turi panašių trūkumų kaip ir bet kuri kita tauta.
  Izraelis-valstybė įkurta sionistų, kurioje, savo ir palestiniečių nelaimei, įsikūrė anksčiau kitur gyvenę žydai. Izraelio valstybė naudojama sionistų tikslams įgyvendinti: surinkti į krūvą gana apsišvietusią ir skaitlingą tautą, plauti jiems smegenis, kiršinti su musulmonais, o vėliau gal ir paaukoti kaip tai jau buvo atsitikę, turėti bazę atominio ginklo kūrimui, turėti saugią priebėgą stipriai pasišiukšlinusiems sionistams ir t.t.
  Sionistai-dažniausiai žydų tautybės, tačiau nebūtinai. Sionizmas tinka visų tautybių padugnėms. Tai yra ideologija radusi pasekėjų tarp žydų ir sėkmingai eksportuojama kitur.

 4. Vaidmantas Bitė says:

  Ačiū, pirmasis :)

 5. gintas says:

  Gazdinimas Iranu yrablefas.Kariavo tas Iranas su Iraku ir nei vieni nelaimėjo,o Iraką amerikiečiai ant greičio patvarkė.Nemanau,kad Iranas kietesnis už Iraką.

 6. Hm, says:

  Aš neišmanau tokių dalykų, bet kaip Izraelis kariaus su Iranu, jei jie neturi bendros valstybės sienos? Izraelio armija tiesiog nužygiuos per Iraką? Ar per kurią kitą šalį? Apsikeis raketų smūgiais?

 7. inkomanija says:

  Iran.Esli.zavtra.vojna.2012.DivX.SATRip.avi.torrent .(zydai praeitis).

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top