Kas yra virusas, kaip jis veikia ir kaip veikia skiepai, paprastai trumpai, aiškiai

2021, 14 spalio, 9:30 | kategorija Genocidas, LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 447 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Atrodo, kad šiuo metu tai jau tikrai visi žino atsakymus į šiuos klausimus. Kaip gi ne taip :). Pasirodo net pandeminė padėtis ir visuotinė su tuo susijusi psichozė neprivers didžiosios daugumos žmonių pasidomėti tuo kas vyksta ar gali vykti kiekvieno viduje. Neįdomu nei antivakseriams nei edukatedvakcinateriams. O tai nėra labai sudėtinga ir pasiaiškinus galima rasti atsakymus į nemažą dalį ore kabančių klausimų.

Taigi, esu pasiskiepijęs nuo daug ko, tame tarpe ir nuo covid. Nuo covid skiepas buvo reikalingas labiau dokumentui, nes prieš ligą, puikiai supratau, jis padės nelabai dėl beprotiško gamybos greičio. Gamintoją rinkausi atsakingai, nepasikliaudamas žiniasklaidos sąpalionėmis, o gilindamasis į gamybos technologiją, kad iš viso šito blogio pasirinkti tą, kuris pakenktų mažiausiai.

Skiepas skiepu, o susirgau vis vien. Ir ne ta lengva forma, o pakankamai sunkiai, net į ligoninę pakliuvau. Ligoninėje teko pabendrauti su trimis ligoniais, kurie visi!!! buvo pasiskiepiję. Visi! Susirgimų statistika skelbiama, apie mirtis triūbijama, o kiek iš tų susirgusiųjų yra paskiepyti yra paslaptis. Aišku, paskelbsi, tai ne tik paskutiniai įmanomi skiepytis atsisakys, bet ir edukatedvakcinateriams kils abejonių tuo savo tikėjimo objektu, o protingesni iš jų tikrai pasijustų kvailio vietoje.

Grįžtu prie temos.

Pasistengsiu paaiškinti paprastai ir kiekvienam suprantamai. Virusas yra baltymų junginys, jis yra negyvas, ir pats nesidaugina bei daugintis negali. Jis yra labai mažas. Įsivaizdavimui – kokio dydžio yra bakterija lyginimui su žmogumi? Labai maža, gerokai už bet kokios jutimo ribos. O virusas bakterijai yra kaip žmogui bakterija. Tai va toks jo dydis

Kaip virusas veikia? Svarbiausia viruso užduotis pakliūti į ląstelės vidų, o tam, kad pakliūti jis turi būti neatpažintas imuninės sistemos. Jam pakliuvus į ląstelę, ji pradeda tą virusą dauginti. Ne pats virusas dauginasi, o žmogaus ląstelė jį daugina. Kai ląstelė prisipildo virusų, ji juos išleidžia, o pati žūsta. Virusai gi keliauja užkrėtinėti kitas ląsteles arba su kosuliu į lauką su tikimybe pakliūti į kitą kūną

Skiepas ar vakcina nėra vaistas, tai informacija skirta mūsų imuninei sistemai atpažinti priešą. Palyginčiau tai su grybavimu miške, kuriame atsirado naujas nuodingas grybas. Vakcina būtų informacija apie tą grybą, kas žino, tas jo neims. Kas nežino, – apsinuodys, pasveiks ir vėliau taip pat žinos tą grybą. Žmogus, gavęs tą informacijos dozę į petį turėtų būto ramus dėl apsaugos, tačiau šiuo atveju taip nėra, jis vėl gali susirgti. O iš čia jau kyla įdomūs klausimai:

Jei gavau skiepą, kodėl jis manęs nesaugo?
Jei jis manęs nesaugo, tai gal jis ne skiepas?
Gal skiepas sugedęs ir netinkamas naudoti?
Gal tai buvo atsitiktinis placebo dūris?
Gal skiepijimo tikslas yra visai ne skiepijamojo sveikata?

Dabar visame pasaulyje yra kalbama, kai kur ir daroma apie papildomą skiepijimą, apie trečiąją ar sekančias dozes. Lyg tai būtų stiprinančios dozės. Galėtų būti stiprinančios dozės, sutinku, bet ne vakcinos, o vitamino C ar D ar kokio vaisto. O vakcina nėra vaistas ji yra informacija imunitetui, o imunitetui priminimų nereikia.

Beveik visi kūdikystėje esame gavę informacijos dozę į petį nuo raupų. Vieną kartą gyvenimo pradžioje, ir to pilnai pakanka, kad ta informacija mus saugotų visą gyvenimą. Ar gal žinote nors vieną paskiepytą raupsuotąjį? Manau tikrai neverta klausyti tų, kas bando teigti, kad imuninė sistema už pusmečio nei iš šio nei iš to tą gautą informaciją pamirš. Tie kas tai teigia tiesiog turi iš to naudos ir viskas.

Pabaigai. Tarp tų trijų paskiepytų ligonių nė vienas nesuprato nieko apie virusus, jiems net įdomu nebuvo. Suprantu ir nekaltinu, gal dėl savijautos. Neturiu vilties, kad ir vėliau kas pasikeis:).

O jei kas nori gauti viską dar paprasčiau ir supranta rusiškai, labai geras filmukas: https://youtu.be/8YKiEJfigLI

sarmatas.lt skaitytojas Ec

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Algirdas says:

    Pabandykite savęs paklausti, o iš kur aš žinau, kad virusas iš tikrųjų yra? Netgi nebūtinai tas mandrasis virusas, o bet koks? Ar yra nors kokie įrodymai, jog taip vadinami, virusai egzistuoja? Man neatrašykit, pabandykite pats išsiaiškinti be jokio išankstinio nusistatymo, tiesiog smalsumo dėlei.

  2. Ec says:

    Imam virusą kuriam buvo atrasta pirmoji pasaulyje vakcina – raupų virusą. Tarkim, jo nėra, bet nuo kažko žmonės susirgdavo tais raupais. Niekas tuomet apie virusus nieko nežinojo, nežinojo apie juos net ir vakcinos atradėjas. Tuo metu dauguma raupus laikė dievo bausme. Nesinorėtų nusiristi atgal iki to lygio. Pagal visokių ekstrasensų, būrėjų ir raganų atsiradimą viešoje erdvėje aiškiai matomas regresas atgal.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top