Liberalizmo grimasos: Kalifornijoje legalizuota vaikų prostitucija

2016, 8 spalio, 1:01 | kategorija Realybė | 3 komentarai | peržiūrų 651 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

downtrend.com

vaikų prostitucijaBrian Anderson

Tai tiesiog galvoje netelpa! Liberalūs idiotai vadovaujantys Kalifornijos valstijai tik ką dekriminalizavo vaikų prostituciją. Apie jokį nesusipratimą čia kalba neina. Dabar nepilnamečiams užsiimti prostitucija nėra nelegalu, kaip ir pinigų prievartavimas už seksą. Viskas yra būtent taip – vaikai Kalifornijoje dabar gali legaliai dirbti prostitutėmis rašo downtrend.com

CBS Sacramento“ praneša, jog gubernatorius Džeris Braunas (Jerry Brown) antradienį pasirašė atitinkamą įstatymą. Be viso kito, šis dokumentas neįtraukia nepilnamečių į galiojančio Kalifornijoje teisės aktų dėl prostitucijos subjektų sąrašą. Kitaip tariant, žmogus, kuriam dar nesukako 18 metų, negali būti areštuotas už įstatymo apie prostituciją pažeidimą, kas tiesiogiai taikoma suaugusiems. Tas labai patogu suteneriams organizuojantiems vaikų prostituciją.

Pradžioje aš pamaniau, kad, galbūt naujienose kažką netiksliai perdavė ar supainiojo kažkokias detales, ir iš tiesų viskas nėra taip baisu. Tačiau aš perskaičiau naujojo įstatymo tekstą, ir štai ką jis skelbia:

„Galiojantys teisės aktai numato baudžiamąją atsakomybę už bet kokį prostitucijos aktą. Be to, jie nustato baudžiamąją atsakomybę už buvimą bet kurioje viešoje vietoje su tikslu atlikti prostitucijos aktą. Naujasis įstatymas numato, jog aukščiau nurodytos nuostatos netaikomos vaikams iki 18 metų, galimai dalyvaujantiems veikoje, kuri, tuo atveju, jei ji vykdoma suaugusiojo, yra laikoma nurodytų nuostatų pažeidimu“.

Jeigu vaikas ar paauglys negali būti areštuotas už prostituciją, tai reiškia, jog nepilnamečių prostitucija dabar yra įteisinta šioje valstijoje. Aš galiu įvertinti šį įstatymą tik kaip beprotybę ir niekaip kitaip.

Galimai, vis dar išlieka nelegalu suaugusiam globoti vaiką-prostitutę , tačiau paties vaiko atžvilgiu – viskas tvarkoje. Be to, matomai, žmogus iki 18 metų amžiaus dabar galės legaliai sumokėti už seksą su kitu žmogumi, kuriam taip pat nėra sukakę 18 metų ir tai bus visiškai teisėtas aktas „Auksinėje valstijoje“.

Naujasis įstatymas nenumato jokios žemutinės amžiaus ribos, todėl, matomai, net šešiamečiai vaikai gali legaliai „dirbti“ gatvėse.

Kiek aš suprantu, šio įstatymo tikslas yra gėdingos dėmės, susijusios su nepilnamečių prostitucija, pašalinimas. Nepilnamečių, kurie verčiami užsiimti prekyba seksu. Galbūt tai ir bus pasiekta tokiu būdu, tačiau įstatymas nesulaikys vaikų nuo patekimo į šį nusikalstamą žaidimą. Nepilnamečių prostitucijos dekriminalizavimas, neabejotinai, yra labai blogas signalas, kuris nepasislėps nuo kai kurių vaikų dėmesio.

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Dovydas says:

    Amerika sparčiai lekia link susinaikinimo….

  2. pestininkas says:

    Dovydai pritariu, jau dugnas pindostane nebetoli!

  3. geras... says:

    Dvasios vargetos. Gaila vaikų, kurių sąmonėje įsitvirtins amoralumas kaip gyvenimo norma….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top