„Lietuva yra čia“ sambūrio, pirmoji sueiga Raudondvaryje. Video

2018, 24 spalio, 19:38 | kategorija Realybė | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 260 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Arvydas Juozaitis

Spalio 22 dieną Raudondvaryje (Kauno rajone) vyko pirmoji sambūrio, pasivadinusio „Lietuva yra čia“ sueiga. Sueigoje dalyvavo apie 200 žmonių, todėl pirmoji salė, numatyta kur kas mažesniam žmonių skaičiui, nesutalpino visų norinčių. Dalis vėliau atvykusių žmonių stovėjo ant laiptų, o kai kurie ir apačioje šalia laiptų.

Pirmasis po himno giedojimo kalbėjęs Kauno rajono meras, Valerijus Makūnas, savo kalboje atkreipė į tai dėmesį ir geranoriškai pasiūlė po pertraukos persikelti į erdvesnę salę, kas vėliau ir buvo padaryta. Jis pasidalijo prisiminimais apie pirmuosius Sąjūdžio metus, ką dėl laiko stokos vaizdo reportaže gerokai sutrumpinome.

Visi sueigoje kalbėję oratoriai dalijosi savo įžvalgomis ir pasiūlymais apie tai, ką reikėtų daryti, kad Lietuvoje žmonės norėtų gyventi, o ne iš jos bėgti. Buvo paliestos ekonomikos, aplinkos, gamtosaugos, šeimos, kultūros, teisėtvarkos ir teisingumo, tautinės valstybės temos. Visa tai jūs galėsite pamatyti vaizdo reportaže, kuris iš tiesų atvaizduoja tik bendrą atmosferą to, kas vyko, tačiau nėra absoliučiai pilnas.

Nevardinsime visų kalbėjusiųjų – juos beveik visus galėsite pamatyti vaizdo įraše, kaip ir Vytautą Babravičių, atlikusį kelias nuostabias dainas, iš kurių įdėjome, deja, tik vieną.

Oratorių prašome nepykti, jei kažkurių iš jų minčių nerastumėte vaizdo įraše – būtų gavęsis pernelyg ilgas vaizdo įrašas, kurį, prisipažinkime sau, kantrybės peržiūrėti atrastų ne ypač daug žmonių.

Vaizdo reportažas suskirstytas į dvi dalis, iki ir po pertraukos. Nepamirkite pasižiūrėti antrosios, kuri eis iškart po:

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top