„Limfocitų maištas“: Patologai tiria mirties atvejus po Covid vakcinacijos

2021, 8 spalio, 7:47 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 475 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Patologijos profesorius Arne Burkhardt | Epoch Times nuotr.

Visi, kurie stebėjo Vokietijos patologijos profesorių Arne Burkhardto ir Walterio Lango spaudos konferenciją, turbūt svarsto, kiek dar laiko „Covid-19“ vakcinos išbus apyvartoje. Dešimties žmonių, mirusių po „kovydo“ skiepų, skrodimų duomenys kalba patys už save.

REUTLINGENAS: Jei nepasiskiepysite nuo Covid-19, turėsite susidurti su griežtomis pasekmėmis, tvirtina politikai. Rugsėjo 20 d. daktaras Arnė Burkhardtas (Arne Burkhardt) išvardijo dešimties vyresnių nei 50 metų amžiaus žmonių, mirusių skirtingais laiko tarpais po Covid-19 skiepo, autopsijos įžvalgas ir apie patologinius radinius.

Per pastaruosius kelis mėnesius patologas iš Reutlingeno ir profesorius Walteris Langas mikroskopu ištyrė mirusiųjų žmonių kūno audinius. Medžiagą jiems pateikė kiti teismo medicinos gydytojai ir patologai iš vokiškai kalbančių šalių.

Patologų sąraše buvo pateikta konkreti informacija apie asmenis, skiepus ir mirties laiką.

Pristatydamas pranešimą Burkhardtas pabrėžė, kad tyrimo rezultatus patvirtino du patologai. Penkiais iš dešimties minėtų atvejų du gydytojai mirties ir skiepų ryšį įvertino kaip labai tikėtiną, dviem atvejais – kaip tikėtiną. Vienas atvejis dar nebuvo įvertintas. Kiti du atvejai buvo priskirti prie neaiškių/galimų arba „gana atsitiktinių“.

Kalbėdamas apie mirties priežastis, Burkhardtas atkreipė dėmesį, kad dažniausiai pasitaikanti diagnozė – limfocitinis miokarditas – makroskopiškai sunkiai nustatoma. Jis netgi dažnai neatpažįstamas histologiškai, t. y. tiriant mikroskopu, ir tam tikromis aplinkybėmis klaidingai interpretuojamas kaip infarktas.

Gydytojai įtaria, kad tolesni skiepų nuo koronaviruso šalutiniai poveikiai, galintys sukelti mirtinas pasekmes, yra autoimuniniai reiškiniai, imuninio pajėgumo sumažėjimas, vėžio augimo pagreitėjimas, kraujagyslių pažeidimas „endotelitas“, vaskulitas, perivaskulitas ir eritrocitų „sulipimas“. Tam patikslinti būtini tolesni tyrimai, kurie jau pradėti.

Retos autoimuninės ligos ir vakcinų užterštumas

Burkhardt apibūdino kaip „ekstremalų“ faktą tai, kad tarp dešimties mirusiųjų buvo nustatytos trys labai retos autoimuninės ligos, t. y. Sjogren sindromas, leukoklazminis vaskulitas (leucoclasmic vasculitis) ir Hashimoto liga.

Burkhardtas ir jo kolegos vykdė tyrimus pastaruosius kelis mėnesius. Jis teigė, kad matydamas rezultatus gali galvoti tik apie vieną dalyką – „limfocitų maištą“, galimai visuose audiniuose ir organuose. Limfocitų rasta įvairiuose audiniuose, pavyzdžiui, kepenyse, inkstuose, blužnyje iki pat gimdos ir auglių, kurie masiškai atakavo ten esančius audinius.

Burkhardtas taip pat paminėjo vakcinų užterštumą. Pavyzdžiui, Japonijoje vakcinoje „Moderna“ rasta metalo dalelių.

Burkhardtas kritikavo tai, kad šiuo metu egzistuojantys mirties liudijimai yra „visiškai neatspindintys tikrovės“ ir „galiausiai statistiškai beverčiai“.

Jis padarė išvadą, kad politikai sako: „Tačiau visi, kurie skiepijasi, taip pat turi prisiimti pasekmes“. Šios pasekmės vis dar iš esmės nežinomos. „Kol kas užfiksuoti tik pirmieji, tačiau nerimą keliantys duomenys, kurių patogenezė bus toliau tiriama“, – sakė Burkhardt.

Tyrimo rezultatai patvirtina profesoriaus daktaro Peterio Schirmacherio teiginį, kad iš daugiau kaip 40 lavonų autopsijų, kurie mirė per dvi savaites po Covid-19 vakcinacijos, maždaug trečdalis mirė nuo vakcinos. Tiesiogiai transliuotos spaudos konferencijos metu buvo parodytos mikroskopinės audinių pokyčių detalės.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

 1. Vytas says:

  Manau, kad šią iformaciją reikėtų tiesiogiai siūsti Šimonytei, Dulkiui bei tokiems „mokslininkams, kaip V.Zelmys-Balevičius. Na, ne pro šalį būtų pasiųsti it Ūsoniui. Štaijums tiesioginis atsakymas, kodėl apsiskaitę senoliai (ne senjorai) – jie turi daugiau laisvo laiko – nenori leistis nuodų į savo kūną. Bent jau Dulkiui tokie dalykai turėtų būti žinomi pagal pareigas, todėl galima įtarti, kad senolius stengiamasi ne apsaugoti, o pasiųsti juos kuo greičiau anapilin: nesusipratę esamp, apkraunam valstybės iždą nepelnytai.

 2. Simas Simaitis says:

  Indijoje yra viena labai įdomi beždžionių gaudimo technika. Imamas stiklainis, į jį pripilama riešutų (arba šiaip kokių kitokių skanėstų kurias mėgsta beždžionės), stiklainis pririšamas ir paliekamas. Beždžionės labai protingi gyvuliai, todėl greitai supranta jog tam, kad paimti skanėstus reikia įkišti ranką į stiklainį. Stiklainio anga tokia siaura, kad beždžionė sugeba įkišti ranką tik ištiesinusi delną ir suglaudusi pirštus. Kai tik ranka būna stiklainyje protinga beždžionė pasemia saują riešutų ir bando ištraukti kumštyje suspaustą saują skanėsto bet, ranka nebeišlenda. Beždžionė nervinasi, draskosi, bet padaryti nieko negali. Godulio apimta beždžionė, kurios rankoje yra grobis, net minties neturi apie tai jog galima paleisti iš rankų tai ką jau turi. Todėl medžiotojui be lieka prieiti prie jos ir užmesti maišą ant galvos.

  Jau keliasdešimt metų besitesiančioje eurokomedijoje, mes stebime panašią techniką. Į euroaferą suleidusios rankas, užimamos teritorijos čiabuvius valdančios elitinės beždžionės, verčiau savo vedamas tautas atiduos į bedieviškais pagrindais kuriamą naujajį euro zoologijos sodą, kuriame tarnaus už narvą, maistą ir vakcinas, nei atleis sugniaužtą kumštį.

  https://laisvaslaikrastis.lt/kaip-as-dalinau-nemokama-europine-parama-kaimo-pelems-ir-ziurkems/

  Tai apie ką čia galima kalbėti? Kokie čia infos siuntimai kažkam. Skęstančiojo gelbėjimas, pačio skęstančiojo reikalas. Kelkite sėdynes nuo patogių foteliukų. Savo, kruvinu prakaitu, uždirbtų turtų išsaugoti niekam nepavyks. Laikas prisiminti 90 uosius. O dabar bus dar blogiau. Deja

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top