- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Limp Bizkit dainininką Fred Durst pakvietė persikelti į Rusiją per oficialią rusų ambasados paskyrą

Fred Durst

Populiarios amerikiečių grupės Limp Bizkit dainininko, Fred’o Durst’o, Rusijoje mielai laukiama, po to, kai jis Twitter’yje išreiškė savo norą persikraustyti, rašoma independent.co.uk

Dar rugsėjį muzikantas pareiškė, jog būtų visai ne prieš apsirūpinti rusišku pasu ir periodiškai skaidriai užsimindavo Twitter’yje, kad norėtų ten gyventi.

„Velnias. Aš jau pasiilgau Rusijos!!“ pareiškė jis kažkaip šiais metais, po apsilankymo šalyje kartu su savo grupe.

Pasirodęs radijo Rock FN laidoje, Durst net pareiškė, jog Rusijos vaizdavimas MIP „tolimas nuo realybės“, ir jis norėtų ką nors nuveikti, kad tą ištaisyti.

„Aš noriu įrodyti visiems, jog čia (Rusijoje) labai kieta!“, aiškina jis.

Pagalba Durst’ui atėjo rusų ambasados asmenyje, kuri savo Twitter’yje pakvietė dainininką į šalį.

Fred Durst sako, jog nori gyventi Kryme – jūs esate laukiamas!“, buvo parašyta ambasados vardu.

Tačiau kai kurie komentatoriai ėmė aiškinti, jog Krymas nėra Rusija, kaip ir ambasada – ne Krymo.

„Taip, kad Fred’ai, prieš tai kaip pakuotis daiktus ir skelbti apie namų pardavimą, dar kartą pasitikrink, kokioje šalyje tu norėtum gyventi, kad, kai tu išlipsi iš lėktuvo, neįvyktų kokių nors nesusipratimų“, pabaigia „Independent“.

Nuo redakcijos:

norėtume priminti, jog dabartinė Krymo vadovybė kreipėsi į visus pasaulio pasiturinčius ir žymius žmones kviesdama juos apsigyventi pusiasalyje taip sukuriant kažką panašaus į Krymo Beverli Hils’ą ir nenuostabu, kad Limp Bizkit dainininkas užsimanė būti tarp pirmųjų persikėlėlių bei pasirinkti ten geresnę vietą.