Marin Le Pen: Prancūzijai laikas pradėti bendradarbiauti su Asadu

2015, 1 spalio, 20:28 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 444 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

europe1.fr

Le Pen

nuotrauka REUTERS/Vincent

Prancūzijai būtina susivienyti su Sirijos lyderiu Bašaru Asadu, kad kaip galima greičiau pabaigti su „Islamo valstybe“, pareiškė Prancūzijos „Nacionalinio fronto“ partijos lyderė Marin Le Pen savo interviu Europe 1.

„Mes neturime pasirinkimo, todėl esamu momentu reikia kurti politiką, remiantis realybe, – pabrėžė politikė. – O realybė tokia, kad dabar Asadas vadovauja Sirijai, vadovauja kariuomenei. Ir, jei mes norime sunaikinti „Islamo valstybę“, tai nėra kito būdo tą padaryti, kaip tik susijungti į didelę koaliciją su Bašaru Asadu…“.

Le Pen kaltina dabartinius Prancūzijos lyderius tuo, kad jie savo šalį pavertė „amerikiečių liokajumi“. „Prancūzijai reikėjo padaryti tą patį, ką dabar daro Rusija, o mes šiandien, iš diplomatijos požiūrio taško, randamės kvailoje padėtyje – sekame paskui JAV, net tada, kai jos keičia savo požiūrį“.

Taip pat politikė pasmerkė nuomonių nenuoseklumą Sirijos lyderio atžvilgiu. „Visi per daug griežtai vertina Bašarą Asadą. Tuo pat metu mes sužinome, kad Saudo Arabijoje priimamas mirties nuosprendis paaugliui, kuris būdamas 17 metų pabuvojo manifestacijoje, ir tai laikoma normaliu dalyku“, – pasipiktino Marin Le Pen.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Panzer says:

    Dabartinės „demokratijos“ lopšys, jav su savo Obama visur pabrėžia pasirinkimo laisvę, demokratija, žmogaus teises, bet lekia į Saudo Arabija ir karaliams rankas bučiuoja ir niekam tai nekliudo nors ten opozicija baigiasi mirtimi. Vieni lygesni už kitus, va ir visa demokratija, bet žmonės tokie akli ir besmegeniai, kad baisu…Musulmonai baigia Europa sugriauti, o europiečiai kaip prostitutės tik galvelėm linkcioja. Bailiu ir išverstaskuriu sąjunga, manau reikėtų europiečiams savanoriais prisidėti prie kovos su islamo fanatikais. Jau geriau mirti dėl kažko nei žiūrėti kaip musulmonai neišaudami nė šūvio ima Europą…

  2. fb nerijus sk says:

    apie 20tukst savanoriu jau kariauja kurdu puseje pries ISIL,pasikartosiu,ten per du menesius aviacija sulgins su zeme tuos juokdarius ,pagalvokite,nera kalnu,misku,dzuingliu,tik dykuma,ir prasti keliai,vadinasi IGIL gali judeti tik esamais keliais,viskas kaip ant delno,ir oras tam palankus.Kaip gali holandas sutikti bendradarbiauti,jei prancuzijos pestininkai ten kariauja pries ASADA.RF tikslas sirijoje,pasiimti visa Sirijos juros pakrante ir HOMSO regiona,…o tai butu,ir bus SMUGIS USA ir jos vasalams.

  3. fb nerijus sk says:

    pries kelias dienas Makeinas viesai prisipazino praloses partija RF.jus su draugais taip pat zaidziate sachmatais,.Super valstybes taip pat zaidzia scahmatais geopolitikoje.RF pastacius karine baze sirijos pakranteje,ir peremus jos visa kontrole ,USA su vasalais gauna sacha-mata,Asado nuvertimas tampa betikslis,karas tampa betikslis,nes kataro dujos i sirijos uostus per RF nepraeis,tuo pat metu Iranas atidarys savo exporto linijas i Sirijos uostus.Pries kelias dienas NATO vadas reke pilna gerkle,kad RF statomoje karine bazeje dislokuoja prieslektuvines gynybos sistemos,kuriu tikrai nereikia kovojant su ISIL.TAIP,bet ju reikia gIntis nuo NATO AVIACIJOS,nors mazai tiketina kad NATO ATVIRAI PULS RF BAZE.o su sitais juokdariais ISIL,NEBUS KA TEN VEIKTI.ALAVITAI kurie yra damasko-asado draugai,siuo metu susitelke sirijos pakranteje ir homso regione,iki LIbano,RF peremus pilna homso kontrole taip bus apsaugoti Alavitai ir libanas nuo ISIL ISPUOLIU.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top