Naujų įpročių galia. Sėkmės istorija iš pirmų lūpų

2017, 5 spalio, 17:49 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (3) | peržiūrų 685 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Andersas Gulis

Andersas Gulis. „Forum“ nuotr.

Kartais veikla, kurią pasirenkate laisvalaikiui, gali jums tapti svarbesnė, nei tikėjotės, ir visiškai pakeisti gyvenimą. Taip nutiko verslininkui Andersui Guliui (Anders Gulli), kuris teigia, kad pradėjęs sportuoti tapo kitu žmogumi.

– Kaip pradėjote sportuoti?

– Užėjau į sporto klubą pamėginti, nes jau senai norėjau pagerinti savo išvaizdą. Pradėjau sportuoti su treneriu Karoliu Šarkausku, greitai radome bendrą kalbą, bet man neužteko kantrybės ir pasiryžimo. Pasportavęs tris savaites grįžau prie senų įpročių: prasto maisto, alkoholinių gėrimų, nejudraus gyvenimo būdo. Buvau savimi patenkintas tinginys. Greičiausiai toks būčiau ir iki šiol.

Tačiau kartą atsitiktinai vienoje miesto picerijoje mane pastebėjo treneris Karolis ir priėjo pasisveikinti. Mačiau, kad išvydęs mano lėkštės turinį neliko labai sužavėtas. Jo žvilgsnio pakako, kad nejučia imčiau skaičiuoti kalorijas savo lėkštėje… Buvo labai gėda (šypsosi). Bet tai įkvėpė užsispirti ir įrodyti sau ir treneriui, kad galiu! Vėl grįžau į sporto klubą, tik šįkart jau rimčiau nusiteikęs. Iki šiol džiaugiuosi dėl to „nemalonaus“ susitikimo!

– Koks buvo jūsų tikslas?

– Norėjau atsikratyti antsvorio, sustiprėti, turėti gražų kūną. Tik tiek (juokiasi).

– Kada pamatėte pirmuosius rezultatus?

– Maždaug po mėnesio, nuo tada, kai pakeičiau mitybą. Be abejo, visą tą laiką ir intensyviai treniravausi.

– Ar buvo sunku? Kas buvo sunkiausia?

– Buvo beprotiškai sunku. Juk teko keisti įprastą ir malonų gyvenimo būdą. Sunku atsispirti pagundoms. Kaskart eidamas į treniruotę jausdavausi, lyg eičiau į karą! Iš pradžių reikėjo labai griežtos disciplinos. Kasdienės treniruotės, visiškai pasikeitęs mitybos racionas ir „nė žingsnio į šoną“! Pradžioje, po kiekvienos treniruotės skaudėdavo visą kūną, o kitą dieną reikėjo vėl keltis ir eiti į sporto klubą… Bet pamažu skausmas praėjo, o nauja mitybos programa tapo įpročiu. Kai pamačiau rezultatą – ryškėjančius raumenis, didėjančią jėgą ir ištvermę, kaskart po treniruotės užplūstančią energiją, apėmė didžiulis džiaugsmas – stengtis buvo verta! Dabar visiems sakau: nežinau, kaip gyvenčiau be sporto?!

– Jūsų istorija išties įkvepianti. Kokį patarimą duotumėte tiems, kuriems vis nepavyksta laikytis sau duoto pažado gyventi sveikiau?

– Nepasiduoti! Užsispirti ir laikytis numatyto plano, siekti savo užsibrėžtų tikslų. Reikia labai daug kantrybės ir dar daugiau ryžto! Reikia žinoti ko siekiate ir siekti bet kokia kaina. Tik atkaklumas jus nuves prie norimo rezultato, o tada tikrai džiaugsitės! Mano pavyzdys tai garantuoja.

– Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas?

– Pasikeitė visiškai – 180 laipsnių kampu! Jaučiuosi gyvesnis, žvalesnis. Tapo lengviau dirbti, turiu daugiau energijos. Žinoma, pasikeitė ir kūnas – tampu „tikru“ vyru, ryškėja pilvo presas, valio (juokiasi)! Išsiplėtė pažinčių ratas – pasikeitus gyvenimo būdui atsirado naujų draugų. Niekada nebūčiau pagalvojęs, bet tikrai nenoriu savo buvusio gyvenimo. Todėl dabar griežtai renkuosi, kaip leidžiu laisvalaikį, ką valgau. Kitaip žiūriu į gyvenimą ir kitaip bendrauju su žmonėmis, jaučiu, kad mano gyvenimo kokybė žymiai pagerėjo! Galima sakyti, įvyko mano, kaip asmenybės, transformacija. Neįtikėtina, kad man viso to pasiekti padėjo tiesiog sportas. Noriu savo pavyzdžiu užkrėsti ir kitus, todėl ir senus draugus, ir naujus pažįstamus raginu „pakilti nuo sofos“ ir užsukti į sporto klubą. Pradėti niekada nevėlu!

***

„Sporto klubo trenerio Karolio Šarkausko komentaras:

Anderso pavyzdys tikrai įkvepia, džiaugiuosi matydamas kaip keičiasi ir žmogaus kūnas, ir asmenybė. Akivaizdu, kad sportas ir sveika gyvensena – galingi veiksniai, lemiantys gyvenimo kokybę. Todėl kviečiu visus įsitikinti tuo, ką gali sportas – nesigailėsite! Jei dirbsite nuosekliai, rezultatus pamatysite netrukus. Kiekvienas žmogus gali atrodyti taip gerai, kaip net neįsivaizdavo!

šaltinis: respublika.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Dainius V. says:

    Taip,tai tikrai įmanoma,tik reikia labai labai panorėti ir turėti jūrinį konteinerį valios ir…praktiškai jokių žemiškų rūpesčių,nes kitaip reikės rinktis tarp šeimos ir sporto.Apie tai ką straipsnyje rašo turiu smulkmenišką supratimą.Tačiau tai stipriai „veža“ ir žmonės,pasirinkę tokį gyvenimo būdą paprastai gyvena motyvuotą gyvenimą.Ir tai yra šaunu.

  2. Dainius V. says:

    Kartais yra tokių tautiečiams temų ,kurios jiems neaktualios,manau taip yra dėl to,kad didžioji dauguma taip įprato kaltinti kažką ir bet ką ,kad tik pateisintų savo asmenines nesėkmes ir dažnai sėslų savo neveiklumą.Nesiūlau emigruoti,jeigu taip pagalvojote perskaitę pirmus mano komentaro sakinius.Ypač jeigu nepasitikite savimi ar esate emociškai su čia liekančiais susieti.Tačiau šis komentaras ne apie tai.Tai tikra čia ir dabar gyvenančio žmogaus istorija. Dosje: amžius 26,vilnietis,profesija: virtuvės šefas-profesionalus virėjas.Ir ne tik popieriuje magistras,tačiau tiesiog magas virtuvėje: keli pakankamai žinomi „restoranai“ norėjo „jį turėti“,nes vaikineneriuas visiškai neturi žalingų įpročių ir turi savyje dovaną iš įprastų produktų sukurti naujus skonius.Ypač kulinarijos srityje.Bet aš vėl nukrypstu nuo temos: tėvas žuvo jam būnant vos 8-erių metukų,mama labai“ susirūpino“ savimi,o berniukas liko senelių globoje.Uždaraus būdo,nelinkęs bendrauti,įjunkęs į „online“ kompiuterinius žaidimus jis ,prie viso būdamas žemiausias savo klasėje ir nuolat sergantis šis vaikas ,eidamas 16 metus ,susidomėjo gatvės sportu: jėgos pratimais ant „turniko“,paskui prasidėjo jų grupės apdovanojimų maratonas.Toliau gyvenimo būdą sustiprino pažintis su Savicku,po kurio šis jaunuolis galiausiai palinko prie profesionalaus kultūrizmo. 2017 m.rudenį vykusiame Kėdainių iki 90kg svorio kultūrizmo kategorijoje gavo III vietą tarp toje svorio kategorijoje dalyvavusių jau tarptautinius apdovanojimus turėjusių Lietuvos sportininkų.Šiuo metu jis pasamdytas treneriu viename Vilniaus sporto klube Antakalnyje,jau skaičiuoja per dešimtį „savų “ klientų ir laiko sau jam lieka vis mažiau.Kas šia istorija netiki,tai pasakysiu jog tai mano žmonos krikštasūnis ir norintiems patobulinti savo kūną jis geba sustatyti individualią dietą,kuri jau ne vieną privertė ženkliai numesti dalį kūno svorio be jokių drastiškų badavimų.Tai ne reklama.Tai istorija žmogaus,kuris savo darbo dėka pakeitė save ir dabar padeda kitiems.Tai jo svajonių darbas,o dabar tai jau ir verslas.

  3. neolife says:

    Sportas, jeigu jis yra su saiku ir protingai vykdomas visuomet yra gerai. Sveikintina, kad žmonės sugeba pakeisti savo įpročius ir gyvenimo būdą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top